Mūsų tema šiandien yra gana populiari, bet kartu ir labai sudėtinga. Visgi vyriškumo dydžio klausimas daugeliui šio organo savininkų yra opus ir ne kiekvienam stipriosios pusės atstovui užteks drąsos apie tai diskutuoti su profesionaliais gydytojais. Ir šis suvaržymas kartais atveda žmogų į ne pačius naudingiausius eksperimentus, todėl jam tada tenka susidurti su rimtomis pasekmėmis.

 

Kiekvienas organizmas yra individualus

Todėl šiandien nusprendėme išsamiai apsvarstyti šį klausimą ir išsklaidyti kai kuriuos mitus apie penio padidėjimą, taip pat pakalbėti apie tai, ar apskritai įmanoma padidinti varpą ir kaip tai padaryti nepakenkiant sveikatai.

Klinikose varpos storinimas atliekamas naudojant specialius užpildus – tai yra injekcijas. Žinoma, kiekvienas organizmas yra individualus, todėl pradžioje į varpą suleidžiamas nedidelis užpildo kiekis, siekiant įvertinti rezultatą ir kaip organizmas reaguos į tai.

Tiesa, šis sustorėjimas nesitęs amžinai.  Užpildai anksčiau ar vėliau išnyksta.  Vieniems – po trijų mėnesių, kitiems – vėliau. Jei nėra neigiamų reakcijų ar kontraindikacijų, procedūrą galima pakartoti.

Tada vidutiniškai  penis padidėja nuo 1 iki 3 centimetrų. Bet viskas individualu.

Svarbiausia, tai neturės įtakos erekcijai.  Nei dėl jos, nei dėl reprodukcinės funkcijos. Tačiau  galimas padidėjęs varpos jautrumas. Nors dažnai tai yra trumpalaikis poveikis, kuris anksčiau ar vėliau praeis.

Apskritai neretai, ypač pirmąjį pusantro mėnesio, jaučiamas padidėjęs galvos ir apskritai viso varpos jautrumas. Ejakuliacija gali vykti greičiau, o sekso ar masturbacijos pojūčiai gali skirtis.

Svarbu įsidėmėti, kad varpos padidėjimas neturi įtakos orgazmui.

 

Joks kremas ar tepalas negali turėti įtakos varpos dydžiui

Turbūt galvojate, tada kam išvis storinti penį? Varpos yra skirtingos. Ne visi vyrai erekcijos metu turi pakankamą varpos apimtį. Kai kurie jų turi plonus penius, kurių gali nepakakti, kad patenkintų savo partnerę.

Vyrus  fiksuoja varpą ir tai  turi įtakos erekcijos kampui. Taigi operacijos metu varpa pasislenka į priekį ir formaliai padidėja nuo 1 iki 5 centimetrų.

Žinia, operacija yra chirurgija, o kaip su stebuklingais tepalais, kurie žada padidinti varpą?

Visa tai yra mitas. Joks kremas ar tepalas negali turėti įtakos varpos ilgiui ar storiui, nes formuojant tūrį yra daug veiksnių.

Taip, yra tokių bepročių. Siekdami idealaus dydžio, jie į penį suleidžia gelių ir aliejų, visiškai negalvodami apie pasekmes.

Svarbu suprasti, kad tos pačios medžiagos ant odos ir po oda veikia skirtingai. Ir organizmas gali lengvai supainioti suleistą medžiagą su „svetimkūniu“. Koks rezultatas?

Atsiranda pūlingi randai, kurie gali baigtis mirtimi – tai yra odos nekrozė, sunkios pūlingos komplikacijos, erekcijos sutrikimai. Ir sąrašą galima tęsti.

Todėl be galo svarbu neužsiimti jokia mėgėjiška veikla. Jei jau nusprendėte padidinti savo orumą, kreipkitės į licencijuotą kliniką ir būtinai pasikonsultuokite su patyrusiu gydytoju, kuris išsakys visus privalumus ir trūkumus.

 

Seksologas Liudvikas Petravičius

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą