Meg ir Brettas - laiminga pora

Meg Alexander ir Brettas Greenhillas mylėjo gyvenimą, aktyviai judėti ir sportuoti. Ir svarbiausia – vienas kitą. Brettas pasipiršo savo mylimajai labai netikėtai ir originaliai – nubėgus aštuonis su puse kilometrų maratono. Meg sutiko. Jaunų žmonių laukė vestuvės. Pora buvo laiminga.

 

Reikalavo atšaukti vestuves, nes nenorėjo būti našta

Tačiau šios jaunos poros šviesus ir laimingas gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis per vieną naktį.  2016 metais gruodžio 2 dieną, likus visai nedaug laiko iki jų numatytų vestuvių Neapolyje, Floridoje, Meg ir Brettas surengė viengungių vakarėlį. Jie pakvietė artimuosius ir draugus prisijungti prie jų.

Kompanija linksminosi paplūdimyje, kai būsimasis jaunikis nuėjo maudytis. Jis nėrė į vandenį ir atsitrenkė galvą į smėlio dugne pūpsojusį akmenį. Brettą nuo patirtos traumos paralyžiavo.

Kažkas ant kranto pastebėjo, kad vaikinas kažkaip keistai plaukioja. Meg pamanė, kad jis tiesiog kvailioja, bet vis tiek nubėgo patikrinti.

Po kelių sekundžių išgirdę riksmus, vieni puolė skambinti bendruoju pagalbos telefonu 911, o kiti prie Bretto, kurį leisgyvį ir vos bekvėpuojantį ištraukė iš vandens ir paguldė ant smėlio.

„Aš nieko nejaučiu … Meg, aš tave labai myliu, labai gailiuosi. Aš jus labai myliu “, – sunkiai šnabždėjo Brettas.

Jis buvo išskraidintas sraigtasparniu  į Forto Myerso memorialinę ligoninę. Sužalojimai buvo labai sunkūs. Vaikinas buvo paralyžiuotas nuo kaklo iki kojų.

Brettas atkakliai reikalavo atšaukti vestuves. Jis nenorėjo apkrauti mylimosios savo negalia ir būti našta. Tačiau Meg pajuto, kad ji dar labiau jį myli ir nori su juo susituokti.

Meg sakė, kad jis visada buvo stiprus vaikinas ir kad ji niekada jo nepaliks.

 

Viską vertina teigiamai ir įkvepia vienas kitą

Pora susituokė 2017 metų rugsėjo 9 dieną. „Tai buvo pati įdomiausia ir svarbiausia diena. Ypač po visko, kas nutiko. Visų akyse spindėjo ašaros “, – įspūdžiais dalijosi nuotaka.

„Fiziškai ir emociškai buvo sunku, bet mano vyras kiekvieną dieną ir toliau kovoja bei stengiasi juda į priekį. Aš juo labai didžiuojuosi“, – pridūrė Meg.

Brettas pamažu atsigauna, jis jau gali kiek pajudinti rankas ir jas pakelti.

„Kai kam pasiseka net ir susižalojus nugaros smegenis. Kai kurie žmonės vėl vaikšto, o kiti lieka visam laikui po dirbtinio kvėpavimo aparatu“, – sakė Meg.

„Kai įvyksta avarija, nieko negalima pakeisti. Tiesiog taip nutinka gyvenime. Bet jūs galite pakeisti savo mintis ir požiūrį į žmones. Tai yra tai, į ką mes stengiamės sutelkti dėmesį – būti geram tiek vieni kitiems, tiek kitiems žmonėms“, – dalijasi išgyvenimais nuotaka.

„Mums, kaip ir kitiems žmonėms, netrūksta sunkumų, pakilimų ir nuosmukių, tačiau viską vertiname teigiamai ir įkvepiame vienas kitą. Mes tai išgyvename kartu“, – prie žmonos minčių prisijungė ir  Brettas.

Meg ir Bretto istorija įrodo, kad žmonės, mylintys vienas kitą, nugalės bet kokius sunkumus ir skausmą, norėdami likti kartu visą gyvenimą.

Socialinių tinklų nuotraukos

 

 

 

 

 

3 KOMENTARAI

  1. I blog often and I genuinely thank you for your content.
    This great article has really peaked my interest. I am going to take a note of your website and keep checking
    for new information about once a week. I opted in for your Feed as well.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą