Tik kelios vienišės frazės, priverčiančios pažįstamus ir kolegas į ją pažvelgti visai kitomis akimis ir traukia juos kaip magnetas. Archyvo iliustracija

Vienišoms merginoms dažnai tenka susidurti su nešališka kitų nuomone apie save. Merginos  vienatvę vyrai dažnai bando pateisinti jos sunkiu charakteriu, pykčiu visų vyrų adresu ir negebėjimu pasidžiaugti svetima laime.

 

Tačiau štai kelios vienišės frazės,  priverčiančios pažįstamus ir kolegas į ją pažvelgti visai kitomis akimis.

  1. „Džiaugiuosi galėdama padėti“

Tokia paprasta frazė, bet turi gilią prasmę. Ji parodo, kad mergina nėra  užsiangažavusi tik ties savomis problemomis. Ji yra dėmesinga kitiems ir visada pasiruošusi jiems padėti. Jai galima drąsiai pateikti prašymų, nebijant sulaukti jos susierzinimo ir nepasitenkinimo. O pačiai merginai bus daug lengviau susirasti geranoriškumą ir atvirumą demonstruojančių vaikinų ar vyrų.

  1. „ Žaviuosi tavi santykiais“

Taip, galbūt jai nepasisekė santykiuose su vyrais, tačiau tai nėra priežastis jai vertinti visus pagal vieną kurpalių. Ji puikiai mato kitų žmonių santykius, džiaugiasi jų laime ir žavisi. Jai nekyla mintis, kad visi aplinkui tik veidmainiauja ir apsimetinėja.

  1. „Jūs visada laukiami mano namuose“

Vienatvė nėra nuosprendis. Ir ne visos merginos, neturinčios mylimų vyrų, būtinai vadovaujasi atsiskyrėlišku gyvenimo būdu. Daugelis vienišių yra labai nuoširdžios ir svetingos merginos. Jos tik džiaugiasi, kai jų namai pilni draugų, apie kuriuos ji tikrai pasakys tokią paprastą frazę.

  1. „Tu visada atrodai puikiai!“

Nedaugelis vyrų tikisi nuoširdaus komplimento iš vienišės. Ir viskas dėl liūdnai pagarsėjusio stereotipo, kad ji tikrai su visais vyrais elgiasi gana neigiamai ir negali patirti nieko, išskyrus pavydą. Tačiau net ir nesimaudydama partnerio meilėje, iš tikrųjų ji gali suteikti visiems aplinkiniams sielos šilumą ir nuveikti gražių dalykų. Ir mažas tokios merginos komplimentas yra tiesioginis to įrodymas.

  1. „ Ilsėkimės visi kartu“

O šiais žodžiais mergina nori  savo draugėms aiškiai pasakyti, kad tarp laimingų porų ji visiškai nejaučia diskomforto. Ji organiškai įsilieja į kompaniją ir visiškai nenori, kad jai būtų rodomas įžeidžiantis gailestis.

Žinoma, tai tik trumpas galimų frazių sąrašas, skirtas merginai, kuri net ir būdama viena nepatiria  vienatvės ir neprojektuoja savo negatyvo į visą platųjį pasaulį. O kitų požiūris į ją nepriklauso nuo žodžių. Jos sieloje užtenka šviesos, kad sužavėtų žmones ir sukeltų norą bendrauti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą