Norėdami išlaikyti šį testą, pirmiausia turite imituoti situaciją, įsivaizduodami, kad esate viešajame transporte. Kartu su jumis keliauja nepažįstami žmonės, įskaitant nėščią moterį, vaiką ir pagyvenusį žmogų.

Natūralu, kad kiekvienas mandagus žmogus supras, kad tai žmonės iš tos kategorijos, kuriems reikia jūsų supratingumo. Jei pasiūlysite savo vietą kuriam nors iš jų, tada jūsų karma akivaizdžiai pasipildys pliuso ženklu. Toks poelgis neabejotinai nurodys jūsų gerumą, takto jausmą ir geras manieras.

Jūs esate žmogus, kuris moka parodyti rūpestį ir švelnumą kitiems žmonėms. Be visko, galbūt jūsų poelgis galės atskleisti ir kitus jums būdingus bruožus, kurių jūs pats galbūt nenumanote.

Taigi, pagalvokite, kuriam iš šių žmonių tikrai užleisite savo vietą?

 

Trys atsakymų variantai:

Užleisite vietą nėščiai moteriai

Esate padidintos atsakomybės žmogus, įpratęs adekvačiai ir objektyviai įvertinti tikrovę. Viskas, kas vyksta aplinkui, nelieka nepastebėta. Šiuo konkrečiu atveju jums labiau patiks užleisti vietą moteriai, kuri netrukus taps mama.

Jūs galite suprasti jos situaciją. Tikrai moteris viešajame transporte jaučia nuovargį ar stresą. Neigiamos emocijos gali pakenkti ne tik jai, bet ir negimusiam kūdikiui. Prisimeni, kaip buvai vaikas ir kaip tavimi buvo rūpinamasi? Dabar jūs bandote grąžinti šį rūpesti kitiems žmonėms.

Užleisite vietą vaikui

Jus dominuoja tokios savybės kaip: gerumas, švelnumas ir rūpestingumas. Jūs visada malonus vaikams, kurie lieka kažkiek laiko vieni ir turi būti savarankiški. Greičiausiai jis grįžta iš mokyklos ar po treniruotės ir, žinoma, yra pavargęs. Esate linkęs rodyti didesnį dėmesį vaikams ir lengvai pradėti su jais pokalbį.

Viena vertus, atrodo, kad vaikas prižiūrimas keliauja po miestą. Kita vertus, tai geras pavyzdys vaikams, kurie nuo vaikystės turėtų mokytis rūpintis tais, kurie jiems yra artimi.

Užleisite vietą vyresniam žmogui

Jums pagyvenęs žmogus – tai visų pirma išmintis ir patirtis. Jis jau daug matė savo gyvenime, vadinasi, nusipelno pagarbos ir supratingumo. Esate klasikinių tradicijų gerbėjas: visada užleidžiate vietą seniems žmonėms, padedate jiems nešti sunkius krepšius ar pernešti juos einant per perėją.  Esate įpratęs taip rūpintis savo seneliais, todėl visada esate dėmesingas kitiems.

Poelgiai ir veiksmai, kuriuos atliekate, jums svarbūs, kad išlaikytumėte teigiamą karmą.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą