Kai mergaitė su šeima persikėlė į kitą vietą, kur galėjo įsteigti didelį ūkį, Kendall tėvai padėjo jai tapti sertifikuota ūkininke. "Instagram" nuotrauka

Kendall Rae Johnson yra tik 6 metai, tačiau ji augina vaisius ir daržoves. Kai jai buvo 3 metai, Kendall mėgo kapstytis darže kartu su savo prosenele Laura Williams.

 

Dabar gali kreiptis į valdžią dėl dotacijų

„Iš pradžių ji pradėjo nurinkti sodo derlių, kol jis išaugo į pilnavertį sodą“,- sakė Kendall mama Ursula Johnson.

Augant Kendall susidomėjimas sodininkyste tik didėjo. Negana to, ji mielai rengė ekskursijas savo draugams, kurie ilgainiui prisikraudavo pirkinių vežimėlius  su vaisiais ir daržovėmis iš Kendall „maisto prekių parduotuvės“.

Kai mergaitė su šeima persikėlė į kitą vietą, kur galėjo įsteigti didelį ūkį, Kendall tėvai padėjo jai tapti sertifikuota ūkininke. Todėl ji tapo jauniausia  ūkininkė ne tik Džordžijos valstijoje, bet ir šalyje!

Turėdama šį sertifikatą, ji sukūrė oficialų verslą „aGROWKulture“ ir dabar gali kreiptis į valdžią dėl dotacijų. Ji taip pat gali nusipirkti žemės pagal savo verslą.

Kendall ir jos šeima visada ieško naujų būdų, kaip aprūpinti bendruomenę šviežiais vaisiais ir daržovėmis.  Bendruomenė taip pat nenorėjo likti skolinga ir sugalvojo kaip prisidėti prie šio reikalo. Todėl ji įkūrė vieną programų, pavadintą „Bloom“ –  šis kasmėnesinis sodininkystės klubas pakvietė bendruomenės narius padėti Kendall  ir jos šeimai pasodinti, nuimti derlių ir pagaminti maistui skirtas įpakavimo dėžutes.

 

Mergaitė  priklauso kelioms ūkininkų organizacijoms

Be šio projekto, Kendall taip pat nori padėti vaikams ir jų tėvams sužinoti daugiau apie tai, iš kur gaunamas jų maistas per sodininkystės klubus ir užsiėmimus.

Nors Kendall yra tik 6 metai, jai patinka, kai jai suteikiamos platformos kalbėti apie tai, kas jai labiausiai rūpi ir aktualu. Mergaitė  priklauso kelioms ūkininkų organizacijoms, todėl ji dalyvauja įvairiose konferencijose.

„Eidama į šiuos susitikimus, konferencijas ir panašaus pobūdžio renginius, devynis kartus iš dešimties nemačiau nei vieno tokio jauno kaip Kendall, – sakė jos mama Ursula. -Tai buvo taip svarbu ir taip įkvėpė, kad jie pakvietė ją tiesiog ateiti, sėdėti, klausytis, net jei ji ir ne visai suprato aptariamą klausimą“.

Kendall šiuo metu  yra pasiryžusi surinkti 10 tūkst. JAV dolerių, norėdama, kad jos ūkininkavimo procesas būtų efektyvesnis. Šie pinigai taip pat bus skirti studentų stipendijoms, kurie pasirinks  žemės ūkio mokslų  studijas.

Kai norima įgyvendinti  tiek daug įvairių projektų ir vyksta renginių, gali atrodyti, kad sunku apibendrinti viską, ką daro Kendall kaip ūkininkė. Tačiau jos misija, paskelbta „aGROWKulture“ svetainėje, puikiai ją apibūdina.

„Mano misija yra sutikti naujų draugų, sugalvoti naujų projektų ir įkvėpti kitus vaikus“, – sako 6 metų Kendall.

„Instagram“ nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą