„Aš nesuprantu tų merginų, kurios pasirengusios mainais už pinigus tapti savotiškomis vergėmis, kurios tampa kaip kilimėlis prie lovos. Joms svarbiausia, pasigirti draugėms, socialiniuose tinkluose ir apskritai viešoje erdvėje. Jos pamiršta ką reiškia sąvokos „savitobulėjimas“, „savivertė“, ką reiškia būti laisvai ir nepriklausomai“, - rašo Matthewas Hussey vienoje savo knygų. Archyvo nuotrauka

Sakoma, kad tikras vyras visada pasiekia to, ko nori moteris. „ Bet jei moteris nori, kad sekso partneris nuolat papildytų jos sąskaitą, tai toks vyras ilgai neužsibus“, – sako britų meilės guru Matthewas Hussey.  Anot jo, tai ir akivaizdus signalas, kad mergina ar moteris yra išlaikytinė, „dovanojanti savo meilę“ už pinigus.

 

Vyras pradeda negerbti ir nesiskaityti su išlaikytine mergina

Išeina, kad tas žmogus jai reikalingas tik kaip finansavimo šaltinis, kaip priedas, kaip aksesuaras santykiuose, bet  tikrai ne kaip lygiavertis partneris.

Ir net jei moteris tvirtina, kad yra pasirengusi „paklusti“ savo vyrui ir groti antruoju smuiku, netikėkite. Tai tik viena jos vartotojiškų požiūrių į santykius formų. Meilė ir pragmatizmas – nesuderinami dalykai.

Ar turi vyras išlaikyti merginą?  Paklausus jų, greičiausiai ne viena atsakys „ taip“.  Kodėl kai kurie vyrai tą daro?  Mat jie mėgaujasi, kad mergina ar moteris nepaliks savo „maitintojo“, o jis jaučiasi jos „savininkas“. Tačiau vyras pradeda negerbti ir nesiskaityti su išlaikytine mergina ar moterimi, kuri „niekur nedings“ arba „pražus be jo“.  Tai rodo, kad išlaikytinės moterys negerbia savęs,  pačios nieko nesugeba, todėl ir ieško kvailio, kurį galima išnaudoti.

Be to, jos svajoja apie princus, apie turtuolius, kurie apipils jas pinigais, užuot gerbusios  save ir kitus. Save gerbianti moteris ar mergina turi būti nepriklausoma ir savarankiška – dirbti, užsidirbti ir susimokėti už save, sėdint su partneriu restorane, o ne čiulpti „princo ant balto žirgo“ pinigus.

„Aš nesuprantu tų merginų, kurios pasirengusios mainais už pinigus tapti savotiškomis vergėmis, kurios tampa kaip kilimėlis prie lovos. Joms svarbiausia, pasigirti draugėms, socialiniuose tinkluose ir apskritai viešoje erdvėje. Jos pamiršta ką reiškia sąvokos „savitobulėjimas“, „savivertė“, ką reiškia būti laisvai ir nepriklausomai“, – rašo Matthewas Hussey vienoje savo knygų.

Anot jo, tokios merginos turi praeiti didelį „konkursą“ – įveikti mažiausiai dešimt konkurenčių, pretenduojančių į tą vietą, kad  po to galėtų nusipirkti prestižinio dizainerio apatinį trikotažą ar suknelę.

Perskaičius socialiniuose tinkluose tokio straipsnio komentarus, belieka stebėtis, kad „sėkmingos“ merginos tos, kurios moka slapta manipuliuoti vyrais. Tai žema ir bjauru. Išeina, kad dabar save gerbiančios merginos nėra  madingos. Labiau populiarios – „ naivios kvailelės“, kurių kojos auga tiesiog iš sėdmenų, bet jos laiko save karalienėmis, ypatingomis. Bet kai kas nors pasako, kad ji yra barakuda, ji kaip mat atšauna: „O mes visos tokios“.

 

Dabar gana populiarūs santykiai – seksas už valgį

Akivaizdu, kad ji nėra vienintelė. Tikriausiai joms neįžeidu girdint, kad yra išlaikytinė. Įsivaizduokite situaciją: vaikinas ir mergina eina kartu papietauti į kavinę ir kai ateina laikas mokėti, paaiškėja, kad ji neturi pinigų: „Ką, tu nesumokėsi už mane, juk esi vyras?“. Tai reiškia, kad ji net negalvojo, kad už savo valgį turi susimokėti pati, tikėjosi, kad jis sumokės.

Bet kodėl jis turėtų už tai mokėti? Tai tas pats, kad jis prisipirktų asmeninių daiktų, o sąskaitą paduotų jai: „Brangioji, sumokėk. Ką, nepatinka? Kodėl? Dėl to, kad esi mergina? Tai nėra argumentas“.

Keista, bet kad kai kurios protingos ir net gerai uždirbančios moterys yra užsikrėtusios šia „liga“.

Moterys mėgsta sakyti: „Dosnus vyras  vertina moterį“. O ką, labai patogu. Kokių tik „argumentų“ sugalvoja išlaikytinės, norėdamos, kad joms nupirktų kavos puodelį. Vien dėl to, kad ji daili ir graži? O jei vyras irgi sportiško sudėjimo, pasitempęs, gražiai apsirengęs?  O jei jos „tvarka“ jam nepatinka? Jo netenkina? „Tu blogai padirbėjai šią naktį, sumokėsiu tik už kavą“, – kažin kuriai merginai patiktų toks vyro pasakymas?..  Na, bent būtų įspėjusi, kad už praleistą laiką kartu, už „sugaištą“ laiką su juo, reikia susimokėti. Arba bent pamaitinti, nes ne šiaip sau ji stengėsi vargšelė. Bet ar norėtų sužinoti, kad ji su juo intymiai bendrauja …už duonos kąsnį?

Beje, dabar gana populiarūs santykiai – seksas už valgį. Jie sėdi restorane, kalba, bendrauja, šoka, o paskui pagal scenarijų, jis turi važiuoti pas ją ir ten jau „susimoka natūra“. Išeina, kad  jis  iš anksto sumokėjo jai už suteiktą paslaugą. Kuo vienas posakis skiriasi nuo kito?  Kuo ši mergina skiriasi nuo prostitutės?

Šios padorios, „neduodančios“ merginos  galvoja, kad pirmiau turi linksmai praleisti laiką ištaiginguose restoranuose ir kavinėse, pramogauti, o jei jos iš karto „duos“ , tai daugiau nieko iš vyrų ir nesulauks, ir negalima tikėtis. Priešingai – paliks ir dairysis kitų tokių pat kvailelių.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą