Kai pora viską išbando, atsiranda rutina, o tada partneriai ir stengiasi mažiau. Noras atsiranda rečiau, kaip ir lytiniai santykiai. Archyvo nuotrauka

Kad vyras jus vertintų ir rodytų begalinį susidomėjimą, svarbu nevartoti frazės, kuri gali nuvertinti bet kurią merginą. Daugelis iš mūsų niekada nesusimąstome apie frazių ir žodžių reikšmę. O po to pradedame galvoti, kad viskas vyko kažkaip ne taip ir keistai.

 

Nei vienas sveiko proto vyras nelaiko savęs burtininku

Tačiau kiekvienoje frazėje yra ne tik prasmė, bet ir tam tikri virpesiai. Tai jums paprasta frazė, kuri gali atrodyti nekalta ir beprasmiška, tačiau kitam žmogui tokie žodžiai gali nepatikti ir net įsižeisti, kad pradėtų jaustis jūsų atžvilgiu neigiamai, imtų net vengti jūsų ar net padarytų įtaką savo jausmams.

Kiekvienas vyras, jei jis tikrai vyras, o ne „berniukas“, gyvenantis su mama ar ir tėčiu, nori šalia savęs matyti tokią pat suaugusią ir adekvačią merginą.

Nei vienas sveiko proto vyras nelaiko savęs burtininku ir negalvoja, kad užteks tik pamojuoti „stebuklinga“ lazdele, ir mergina taps kaip iš pasakos. Jie ilgai ir laimingai gyvens, kol mirtis juos išsikirs.

Bet kuris vyras nori šalia savęs matyti savarankišką žmogų, kuris jau seniai apsisprendė, kuo būti ir ką veikti. Ir kiekvienam vyrui daug maloniau ir patogiau būti šalia to, kurio psichika ir santykiai su savo „aš“ yra tvarkoje.

Tačiau nemažai „aukų“, kurios nuolat skundžiasi ir bando užsitarnauti dėmesį liūdnu žvilgsniu. Tokios manipuliacijos vargina bet kurį žmogų. Ir tokios istorijos ilgainiui pakeičia žmonių požiūrį į kitą žmogų. O ką jau kalbėti apie jausmus.

Kuo dažniau moteris skundžiasi, dėl visko kaltina vyrą, visomis progomis verkšlena ir reikalauja iš jo dėmesio, tuo greičiau ji iš moters vaidmens pereina į dukros ar kokio nelaimingo kaimyno draugo vaidmenį. Nuo čia ir prasideda „kampanijos į kairę“, nesantaika, kivirčai ir išsiskyrimai.

Taigi, kad vyras jus vertintų, mylėtų ir su jumis elgtųsi oriai ir pagarbiai, pasistenkite amžinai išbraukti iš savo žodyno frazę: „Man liūdna be tavęs!“. Nors joje iš pirmo žvilgsnio tikrai nėra nieko nusikalstamo. Na, liūdna, tai liūdna. Liūdėti gali bet kas.

Iš tikrųjų čia yra visai kas kita. Joje išvien su neigiamomis vibracijomis, vyrai šią frazę supranta kiek kitaip: „Taip nevertinu savęs, kad man sunku ištverti be tavęs savo vienatvėje. Tu pakeitei mane. Nėra tavęs, nėra manęs. Be tavęs tikrai liūdna ir jaučiu nuolatinį ilgesį.  Tiesiog tragedija būti be tavęs“.

 

Iš savo merginos  jis nori jausti džiaugsmą, laimę, stabilumą

Kitaip tariant, vyras gali įsivaizduoti, kad jūs per visą dieną tiesiog kenčiate nuo liūdesio, kol jis užsiima reikalais ir rengia svarbius susitikimus. Sutikite, visai nepatrauklus mylimos merginos gyvenimo vaizdas.

O jeigu jis kur nors išvyktų – į komandiruotę, atskiras atostogas, susitikimus su draugais ir panašiai? Tikitės, kad prasiverš jo kaltės jausmas? Ir kodėl sėkmingas suaugęs vyras turi tokią bėdą? Priminsiu, kad vyrai linkę  tausoti savo psichiką. Jie gana griežtai žiūri į tai.

Vertas ir tikrai suaugęs vyras iš savo merginos nori jausti džiaugsmą, laimę, stabilumą, kažkokią išmintį, gyvenimišką energiją ir lengvumą. O galų gale jis išgirsta, kad be jo liūdna.

Ar jis atėjo į jūsų gyvenimą, kad jus linksmintų? Kiekvienas iš mūsų, svajojantis apie stiprią sąjungą, svajojame tik apie vieną dalyką – sutikti žmogų, su kuriuo galėtume pasidalinti savo laime ir džiaugsmingomis akimirkomis.  Vargu ar kas nors iš mūsų, dabar ne poroje, ramiais vasaros vakarais sėdi ir svajoja: „Norėčiau sutikti sudaužytos širdies žmogų, turintį tūkstantį problemų, kad jis skųstųsi, negalėtų gyventi ir kvėpuoti be manęs, būtų nuo manęs priklausomas, kaip kūdikis nuo mamos…“. Arba: „Norėčiau sutikti žmogų, kuriam bus nuolat liūdna be manęs“.

Todėl patariu atlikti šiuos namų darbus!

Pasitikrinkite, ar jūsų kalboje dažnai girdima frazė: „Man liūdna be tavęs“. Ir ji gali būti taikoma ne tik mylimajam, bet ir draugams, bičiuliams.

Ir tada pagalvokite, kodėl taip sakote ir kodėl jums liūdna, jei jų nėra šalia? Ar praradote energiją? Neliko gyvenimo džiaugsmo be jų? Ar tiesiog bijote likti viena, nes nesidomite savimi? Ar jaučiatės šalia jų reikalinga? Kodėl jums taip svarbu jaustis reikalingai? Iš kur tai – noras jaustis reikalingai?

Kita vertus – įsidėmėkite: niekas negali suteikti jums linksmybių, laimės ir džiaugsmo, jei jūs pati to nesieksite.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą