Patarimas labai paprastas: mergina (nesvarbu kuri iš jų) turi leisti jam pajusti ir suprasti, kad niekas nejaučia ir nesupranta jo ir jo norų geriau už ją. Ir tada gana greitai jis supras, kad neįsivaizduoja savo gyvenimo be jos. O iš ten ir į tvirtus bei ilgalaikius santykius – ranka paduoti. Archyvo nuotrauka

Tiesą sakant, mes visai nerekomenduotume tą daryti. Bet, kaip sakoma, nuo mūsų tai nepriklauso. Jei merginos taip elgiasi, vadinasi, tam yra daug priežasčių, tačiau svarbiausia žinoti, kad tokiu atveju sunku  išvengti santykiuose melo, intrigų ir išdavystės.

Taip pat verta įsidėmėti, kad taip, kaip šiandien elgiatės su savo konkurente ar varžove, rytoj gali ir su jumis taip pasielgti. Kaip pasitikėti vaikinu, jei žinai, kad kita mergina gali juo manipuliuoti, pastūmėti jį negarbingiems poelgiams. Tačiau mūsų straipsnis yra ne apie šio klausimo moralę. Taigi,  kaip merginos  pavilioja patinkantį vaikiną nuo kitos?

 

  1. Būna kantri

Aišku, mergina nesitiki, kad vaikinas iš karto paliks buvusius santykius vos sulaukęs naujos merginos dėmesio. Tik labai lengvabūdiški vyrai „neria stačia galva į baseiną“. Priešingai – mergina nedaro jam spaudimo, neskubina įvykių, o kantriai laukia, kol jie pasisuks jos norima linkme.

Mat vaikinas turi galvoti, kad tai yra visiškai jo sprendimas. Apskritai taip ir yra,  tačiau ji gali psichologiškai priversti jį priimti šį sprendimą.

  1. Atideda intymumo akimirką

Pirma, neskuba, bet duoda jam tai, ko jis nori. Tai reiškia, kad net ir pirmojo intymumo akimirką ji atideda. Žinia, kai kurios merginos elgiasi priešingai – skuba, norėdamos kuo greičiau „paimti“ partnerį, tačiau iš tikrųjų geriau palaukti, kol jo noras tikrai sustiprės.

Kadangi tai, ką jauni žmonės gauna  greitai ir lengvai, jie retai įvertina. Pagalvokite apie tai.  O jei jis jau ieškojo naujos draugės, vadinasi, dairėsi ir laukė jos. Ir jei iškart mergina patenkintų jo interesus, greičiausiai po trumpo romano jis grįš pas tą, kuri elgiasi oriau.

  1. Gundo, bet neperžengia ribos

Tai reiškia, kad ir po pirmojo intymumo mergina neskuba atskleisti ar parodyti savo jausmų.  Kitaip tariant, leidžia suprasti, tegul jis galvoja, ar bus tęsinys, o ne. Tačiau ji būna dėmesinga ir meili jam, bet neskuba bėgti prie telefono kaskart jam suskambus.

Svarbu suteikti jam jausmą, kad jei jis nori praleisti daug laiko su ja, palaikyti santykius, pirmiausiai turi įrodyti savo ketinimų rimtumą ir kad yra vertas jos.

  1. Užmezga emocinį ryšį

Žinia, ilgalaikiuose santykiuose pora dažnai praranda emocinį kontaktą. Laikui bėgant santykiai susilpnėja iki kasdienės rutinos, problemų sprendimo ir monotonijos. Todėl mergina stengiasi būti įdomi ir nenuspėjama, gali per atstumą užmegzti emocinį ryšį su draugės vaikinu, kai būna jų kompanijoje. Ji žino, kad vaikinams, beje, kaip ir merginoms, niekada nebūna dėmesio per daug.

Tačiau norėdamas nuspręsti dėl santykių su šia mergina, jis turėtų jaustis emociškai daug geriau, nei esamos merginos glėbyje.

  1. Palaiko ir giria jį

Apskritai, pavilioti vyrą yra lengviau nei jį išlaikyti. Faktas yra tas, kad čia veikia senas kaip pasaulis principas: „Gera ten, kur mūsų nėra“. Kadangi tokiais atvejais bet kuris vyras lygina turimą merginą su jos varžove.  Ir jei ji sugebės pranokti ją, būti kuo nors pranašesne, vaikinas gana greitai pamatys, kad jo mergina nėra tokia protinga kaip jos draugė, ne tokia simpatiška, ne tokia maloni ir dėmesinga, ne tokia patraukli ir panašiai.

Be to, ji sustiprina šį efektą  girdama  ir palaikydama jį. Juk santykiuose merginos neretai svaido kritikos strėles savo mylimųjų pusėn. O ta, kuri palaiko visas jo idėjas, sumanymus, pagiria jo intelektą ir tvirtumą, neretai pasiekia savo. Svarbiausia, kad tai būtų daroma nuoširdžiai. Ir tada jis nuspręs, kad geriau būti su ja.

  1. Suteikia jam laimingo žmogaus pojūtį

Kaip jau sakėme: viliojant vaikiną, negalima duoti jam visko iš karto, ko jis nori. Bet negalima ir perlenkti lazdos, nes tik paerzinant jį, gali būti, kad laikui bėgant jis pavargs nuo šio „katės ir pelės“ žaidimo ir jis nuspręs likti ten, kur jam viskas aišku.

Todėl patarimas labai paprastas: mergina (nesvarbu kuri iš jų) turi leisti jam pajusti ir suprasti, kad niekas nejaučia ir nesupranta jo ir jo norų geriau už ją. Ir tada gana greitai jis supras, kad neįsivaizduoja savo gyvenimo be jos. O iš ten ir į tvirtus bei ilgalaikius santykius – ranka paduoti.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą