Pažinčių programėlėje „Tinder“ ji susipažino su vaikinu ir buvo persmelkta jo tragiškos biografijos. Archyvo nuotrauka

Smalsi „Tinder“ vartotoja Sissy Hankshaw nė pati nepajuto, kaip įsitraukė į detektyvą, nes nusprendė viską sužinoti apie naująjį savo  pažįstamą iš pažinčių programos. Kai tik „Instagram“ rado jo tariamai mirusios žmonos nuotraukų, suprato, kad partneris yra vedęs ir jai reikia kuo greičiau bėgti nuo jo.

 

Po pirmojo pasimatymo su juo patyrė malonių įspūdžių

„Tiktok“ vartotoja Sissy Hankshaw atskleidė, kad kartą ji vyko į pasimatymą su žmogumi, kuris atrodė visiškai normalus. Pažinčių programėlėje „Tinder“ ji susipažino su vaikinu ir buvo persmelkta jo tragiškos biografijos.

Anot Sissy Hankshaw,  kaip paaiškino naujasis pažįstamas, jis anksčiau buvo vedęs, tačiau mirus žmonai, jis liko vienas ir vienas augino savo vaiką. Sissy prisipažino, kad vaikino biografija sukėlė jos pagarbą ir gailestį.

„Iš jo pasakojimo patyriau skausmą ir liūdesį, bet man buvo įdomu jo klausytis, sužinoti  daugiau jo istorijos ir galbūt padėti“, – parašė mergina savo „TikTok“ paskyroje.

Sissy teigimu, po pirmojo pasimatymo ji patyrė malonių įspūdžių, todėl netgi pasiūlė vaikinui, kad jiedu galėtų užmegzti santykius. Kadangi jaunuolis paminėjo buvusios žmonos vardą, Sissy negalėjo sutramdyti savo smalsumo, todėl nusprendė susirasti mirusios žmonos paskyras socialiniuose tinkluose. Nuotraukos greitai buvo rastos „Instagram‘e“, bet mergina tik su liūdesiu pažiūrėjo į jas ir galvojo apie moters tragišką likimą.

 

Suprato, kad paprasčiausiai buvo apgauta

Sissy ir jaunuolio pažintis tęsėsi, tačiau vieną dieną mergina nusprendė dar kartą prisijungti prie žmonos paskyros ir nustebo pamačiusi, kad ten atsirado naujų nuotraukų. Tuo metu mergina suprato, kad galbūt naujos pažinties istorija nėra tokia tragiška, kaip kad buvo papasakota ir atrodė iš pirmo žvilgsnio.

„Ji yra gyvesnė už visus gyvus! Supratau, kad jis paprasčiausiai mane apgavo, norėdamas išspausti gailestį ir išvilioti pinigų. Pažvelgiau į paskyrą ir supratau, kad jie yra santykiuose labai ilgai, – prisipažino Sissy.

Mergina nenuleido rankų ir sugebėjo logiškai išsiaiškinti, kad tuo metu, kai ji vyko į pasimatymą su vaikinu, jo žmona buvo komandiruotėje. Ir nors Sissy bandė apie tai pasikalbėti su vaikinu, jis apkaltino ją melu. Nereikia nė sakyti, kad po to susitikimai nutrūko.

Sissy prisipažino, kad net bandė susisiekti su apgaviko sutuoktine, tačiau  parašiusi į„Instagram“, ji jai neatsakė.

Sissy Hankshaw atskleidė, kad ji vyko į pasimatymą su žmogumi, kuris atrodė visiškai normalus. „TikTok“ stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą