Plastinėms operacijoms išleista dešimtys tūkstančių dolerių, tačiau, pasak buvusio berniuko, tai buvo verta. "Instagram" nuotrauka

Ar  iš tikrųjų buvo berniukas? Žvelgdami į paauglio nuotraukas  ir lygindami jas su modelio ir makiažo guru Le Demi nuotraukomis, šį klausimą sau užduosite ne vieną kartą.

 

Jau paauglystėje Charleso stilius pradėjo keistis

Amerikiečių tinklaraštininkės gerbėjai žiūri į jos vaikystės nuotraukas ir šaukia: „Mes netikime!“. Per kelis dešimtmečius modelio išvaizda taip pasikeitė, kad besišypsantis berniukas iš šeimos albumo nuotraukų kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

2015 metais balandžio mėnesį autoįvykio metu Charlesas Demetri neteko tėvo. Paskutinį kartą atsisveikindamas su juo, vaikinas pagalvojo, koks trapus ir trumpas yra gyvenimas. Tai paskatino jį permąstyti savąjį.

Nuo pat vaikystės Teksase augęs Charlesas mėgo žaisti su seserimis: darydavo joms makiažą, mėgdavo rengtis mergaitiškais drabužiais, puoštis gražiais aksesuarais. Netrukus suprato, kad mergaitiški dalykai jam labiau patinka, nei  po pamokų žaisti indėnus ir futbolą.

Bet jau paauglystėje Charleso stilius pradėjo keistis. Berniukas darė makiažą jau ne savo seserims ir draugėms, o sau. Demetri drabužių spinta taip pat pasikeitė: vietoj vyriškų kelnių ir marškinių, spinta buvo prikimšta moteriško garderobo.

 

Visada svajojo apie dukrą, bet turėjo berniuką

Tuo pačiu metu Charlesas pradėjo rašyti dienoraščius apie madą ir makiažą, tačiau nuolat jautė, kad jo gyvenime kažko trūksta. Tėvo mirtis buvo atskaitos taškas: jo laidotuvėse vaikinas pirmą kartą sau prisipažino, kad visada norėjo būti moterimi.

Tuo Demetri palaikė LGBT bendruomenė, prie kurios jis prisijungė, būdamas 18 metų, ir persikėlęs gyventi į Los Andželą. Per ateinančius kelerius metus Charlesas virto diva, vardu Le Demi. Plastinėms operacijoms išleista dešimtys tūkstančių dolerių, tačiau, pasak buvusio berniuko, tai buvo verta.

Tapusi Le Demi, pradėjo  dalyvauti realybės šou bei rimčiau ėmėsi savo „YouTube“ kanalo ir pradėjo gyventi prabangiai. Divą jaudino tik vienas dalykas: ji niekada nekalbėjo apie savo transformaciją su savo motina

Redaktoriai paprašė mamos ir dukros pirmą kartą susėsti ir paaiškinti viena kitai, kodėl tai nutiko. Rezultatas nustebino ne tik Le Demi, bet ir visą filmavimo grupę.

„Jaučiausi taip, lyg visus tuos metus, iki  tol, kol jis tapo Le Demi, būčiau buvusi apgaudinėjama. Aš visada svajojau apie dukrą, bet turėjau berniuką, – sakė interviu jos motina Marlo.

„YouTube“ tekstas, vaizdo įrašas, stopkadrai, „Instagram“ nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą