Kai gydytojai pasakė Daniellai Davis, kad jos vyrui Mattui, patekusiam į tragišką motociklo avariją nėra jokių vilčių išgyventi ir patarė ruoštis laidotuvėms, jauna moteris ryžtingai atsisakė.

Ši nuostabi meilės istorija laužo bet kokius stereotipus. Pirmiausiai turėtų suklusti skeptikai ir pesimistai, manantys, kad moterys yra merkantilinės ir kad žmonės apskritai nustojo tikėti Dievą ir stebuklais, kad jie nebemoka dalinti gėrį kitiems, nes galvoja tik apie save. Tačiau ši istorija liudija visai kas kita: jei žmogus atkakliai siekia šviesos ir pergalės, tai būtinai ir atsiras jo gyvenime.

Patarė susitaikyti su likimu bei planuoti savo ateitį jau be jo

Мattas ir Daniella Davis, gyvenantys Savanoje, Džordžijos valstijoje, JAV, susituokė 2010 metais gruodžio mėnesį. Tačiau laimingas jaunavedžių gyvenimas truko vos septynis mėnesius.  Mattas, vairuodamas motociklą, pateko į baisią avariją ir patyrė sunkią galvos traumą: skilo kaukolė  kraujas išsiliejo į smegenis. Jaunas vyras paniro į komą.

Praėjus kiek laiko, bet Mattui ir toliau nerodant jokių gyvybės ženklų, gydytojai pasakė Daniellai, kad nėra jokios vilties, jog jos vyras išsikapstys iš mirties nagų ir patarė susitaikyti su likimu bei planuoti savo ateitį jau be jo. Tačiau jauna moteris kategoriškai atsisakė ir nesutiko atjungti aparato, palaikančio gyvybiškai svarbias funkcijas.

Dabar duodama interviu žurnalistams, Daniella paaiškino savo ankstesnį sprendimą likti su Mattu iki paskutinės akimirkos taip: „Aš žinojau, kad Aukščiausiasis padės mums praeiti šį išbandymą. Juk jis kartais pasiunčia dar didesnius  ir sunkesnius gyvenimo išbandymus, jog atrodo neįmanoma bus išlaikyti“.

Dar po kiek laiko gydytojai išrašė beviltišką ligonį namo. Matto globėjomis tapo jo mama ir jauna žmona.  Ėjo dienos, savaitės, mėnesiai, bet niekas nesikeitė. Moterys ir toliau rūpinosi bei prižiūrėjo savo artimą žmogų, bet jo būsena iš pažiūros nieko nesikeitė. Daniella valandų valandas kasdien sėdėdavo prie savo mylimo vyro lovos, laikydavo už rankos, pasakodavo, ką nuveikė šiandien, niūniuodavo jam abiejų mėgstamų dainų melodijas. Vyras ir toliau buvo komoje, bet jo žmona tikėjo ir gyveno viltimi, kad jis kada nors atsigaus.

Galų gale praėjus keliems metams, vieną gražią dieną Daniella netikėtai išgirdo savo vyro balsą, kuris tyliai ištarė du žodžius: „Aš mėginu“.

Mattui išėjus iš komos, paaiškėjo, kad vyras visiškai neprisimena paskutinių trijų savo gyvenimo metų: santuokos su Daniella, tėvo mirties ir daug kitų įvykių išsitrynė iš jo atminties. Todėl jaunai žmonai ir jo mamai teko iš naujo „susipažinti“ su juo bei priminti pastarųjų metų svarbiausias jų šeimos gyvenimo šventes ir įvykius.

Nepaisant visų sunkumų, jaunieji vyras ir žmona kartu

Nuo avarijos dienos praėjo daugiau kaip septyneri metai. Per tuos metus Mattas  gerokai pasistūmėjo į priekį.  Sekinantys ir alinantys kasdieniai pratimai bei mankšta, padedant žmonai, padėjo jam ne tik atsistoti ant kojų, bet ir žengti pirmuosius žingsnius. Nepaisant to, paaiškėjo, kad vis dėlto sunkią galvos smegenų traumą nėra lengva įveikti. Todėl jaunas vyras iki šiol patiria nemažai sunkumų. Net ir surinkti pieštukus nuo stalo, bei sudėti juos į dėžutę, jaunam vyrui kartais būna labai sudėtingas uždavinys. Bet greta jo – mylima Daniella, kuri visada padeda ir palaiko savo vyrą. Taigi, nepaisant visų sunkumų, jaunieji vyras ir žmona kartu. Jie daug bendrauja, kalbasi, užsiima namų ruoša, mankštinasi, užsiima joga. Neseniai Mattas net pamėgino vėl sėsti prie  automobilio vairo, kadangi jam labai patinka keturračiai draugai.

„Viso labo tik vienas mūsų pokalbis įkvėpė Mattą džiaugtis gyvenimu ir tikėti, kad viskas bus gerai.  Jis labai geros širdies ir nepaprastai myli žmones. Mattas niekada nesiskundžia ir niekada nerodo pykčio, kaip jam bebūtų sunku. Mattas stengiasi iš visų jėgų, todėl net ir trumpam pagerėjus savijautai, įkvepia jam vilties ir tikėjimo“, – sakė savo interviu Daniella.

Dabar Mattas  daugiau praleidžia laiko reabilitacijos centre.  Jo sveikatos draudimas nepadengia visų gydymo išlaidų, todėl sutuoktinių pora nusprendė organizuoti lėšų rinkimą internetu.

Jei dėl kokių nors priežasčių jūs nustojote tikėti žmonių gerumu, štai jums pavyzdys. Šių dviejų jaunų žmonių atsidavimo, ištikimybės ir meilės istorija jau pasidalijo socialiniuose tinkluose   daugiau kaip 1200 žmonių. Per vieną mėnesį šiai jaunai šeimai pavyko surinkti net 58 tūkst. JAV dolerių iš reikalingų 104 tūkstančių. Jiems jau padėjo 1365 vartotojai. Toks visiškai nepažįstamų žmonių dosnumas suteikė galimybę surinkti lėšų reabilitacijai ne vienerių metų laikotarpiui, kaip jie planavo pradžioje, o penkeriems metams.

Daniella net neabejoja, kad jos Mattas visiškai pasveiks. Tačiau, kol taip nutiks, jauna moteris nusprendė organizuoti maratoną bėgimą, į kurį pakvietė visus neabejingus žmones, galinčius savo pinigais padėti jaunam vyrui  atsistatyti  skaudžios avarijos padarinių.

„Jūs visi nuostabūs žmonės! Aš noriu jus visus apkabinti ir kiekvieną atskirai. Mattas perduoda jums, kad jis negali išreikšti žodžiais savo dėkingumo už tai, kad jūs labai padedate jam“, – parašė Daniella savo puslapyje socialiniame tinkle.

 

parengta pagal wtoc.com.

Nuotr. gofundme.com, facebook

 

4 KOMENTARAI

 1. hello there and thank you for your information – I have certainly picked up something new from
  right here. I did however expertise some technical points using this web site, since I experienced to reload the site a lot of times previous to I could get it to
  load properly. I had been wondering if your hosting is
  OK? Not that I am complaining, but slow loading instances times will
  sometimes affect your placement in google and can damage your
  high-quality score if ads and marketing with
  Adwords. Anyway I am adding this RSS to my email and could look out for much more of your respective interesting content.
  Make sure you update this again very soon.

 2. I think everything said was very reasonable.
  However, think about this, suppose you were to create a awesome
  headline? I ain’t suggesting your content isn’t good, but suppose you added a headline that makes people want more?
  I mean Meilė daro stebuklus: gydytojų pasmerktą vyrą myriop, mylima žmona pastatė ant kojų |
  Sniego pilys is a little vanilla. You could peek at Yahoo’s home page and see how
  they create article headlines to get viewers interested. You might try adding a video or
  a picture or two to get people interested about everything’ve written.
  In my opinion, it could make your posts a little
  bit more interesting.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą