Jei matote vyrą, kuris yra visiškai pasitikintis savimi, tai reiškia, kad jis nebijo jūsų prarasti. Archyvo nuotrauka

Geras pasirinkimas yra tas vyras, kuris daugelį dešimtmečių gerbs moterį, ją mylės, elgsis taip, kaip ji norėtų. Taigi, jei norite suprasti, kokie rimti yra vyro ketinimai ir kiek laiko jis planuoja palaikyti su jumis santykius, ar jis bus patikimas, būtinai perskaitykite šį straipsnį iki galo.

 

  1. Vyro išvaizda

Pirmas dalykas, į kurį atkreipiame dėmesį, yra jo išvaizda. Paprasčiausiai moters geidžiančio vyro išvaizda skiriasi nuo vyro, kuriančio toli siekiančius planus. Vyras, laukiantis intymaus suartėjimo ir tiesiog siekiantis kuo greičiau užkariauti moterį, yra veržlus, jis ryja moterį akimis, apžiūri ją nuo galvos iki kojų ir dažnai net neslepia to. Ir juo labiau nedvejoja.

O jei vyras ketina kurti ilgus santykius ir domisi moterimi ne tik kaip seksualiniu objektu, tada jis elgsis šiek tiek atsargiai ir, suprantama, neparodys to taip aštriai. Toks vyro elgesys labiau panašus į tai, kad jis nėra abejingas, kaip ji reaguoja, nes jam jos reikia ne tik kaip seksualinio objekto, bet ir kaip žmogaus.

  1. Prisilietimai

Suprantama, kai žmonės užmezga artimus santykius, prisilietimai tampa dažnesni ir įvairesni. Bet vėlgi, jei vyras yra pasirengęs tik trumpam romanui ar retiems susitikimams,  jis atkakliai lies moterį, nepaisydamas jos reakcijos. Jei vyrui tikrai reikia merginos, jis stebės jos reakciją, bijos staigiais judesiais ją išgąsdinti. Tai yra, trauka gali būti bet kuriuo atveju, tačiau ketinimai gali būti skirtingi.

  1. Komplimentai

Komplimentai visada malonūs, merginos ir moterys juos dievina, tačiau komplimentai gali būti skirtingi.

Mes  paprastai atkreipiame dėmesį į tai, kaip vyras elgiasi įprastoje aplinkoje tarp kitų moterų. Jei tokios galimybės nėra, galima ją sukurti. Yra vyrų, kurie  sako komplimentus iš eilės visoms  moterims. Šiuo atveju jis, skirdamas jums daugybę komplimentų, gali niekuo nesiskirti nuo savo kasdienio elgesio. Tai yra, jūs jam esate kaip ir visos kitos, neišskirdamas iš jų.

Taigi, kai jums sakomi komplimentai, turite atkreipti dėmesį į tai, kuo išsiskiriate iš visų kitų. Kaip tai galima nustatyti? Pažvelkite į komplimento pobūdį, apie ką jis kalba. Pavyzdžiui, frazė, kurią jis sako: „Nuostabiai atrodai“, gali sakyti, kad jis atkreipė dėmesį į kažką asmeniško, kas  jums asmeniškai  patinka. Reikalas tas, kad norint pasakyti atitinkamus komplimentus reikia daugiau dėmesio, daugiau pastangų. Jei vyras eikvoja savo energiją sakydamas jums asmeninius komplimentus, kurie skiriasi nuo kasdienio gyvenimo, tai yra tikri komplimentai jums.

Labai dažnai merginos patenka į šių pagyrų spąstus. Jei mergina nėra išlepinta komplimentų, o tada atsiranda žmogus, kuris tiesiogine to žodžio prasme, išlieja ant jos komplimentus, mergina tirpsta ir mano, kad visa tai taikoma tik jai. Todėl būkite atsargios ir dėmesingos, nes ne viskas gali būti taikoma jums.

  1. Dovanos moteriai ir išlaidavimas dėl jos

Daugelis moterų mano, kad kuo daugiau vyras išleidžia dėl jos, tuo labiau myli. Tai didelė klaidinga nuomonė. Kodėl?

Nes, pirma, reikia susieti vyro išlaidas su galimybėmis, kurias jis turi. Jei vyras turi puikių galimybių, jis gali įteikti gana brangias dovanas ir asmeniškai jam tai beveik nieko nereikš.

Kita vertus, jei vyras nori greito suartėjimo ir trumpo romano, tada jam patogu nesijausti įpareigotam ir jis gali moterį apipilti dovanomis. Tai yra, visos šios dovanos neprilygsta rimtų santykių planams. Yra ir kita medalio pusė. Pavyzdžiui, jei vyras turi žemą savivertę, tuomet jis gali kompensuoti savo nesaugumą nereikalingomis dovanomis. Kyla klausimas: ar jums to reikia, ar ne?

Yra dar viena vyrų kategorija, pavadinkime juos griežtais kumščiais. Jie nemėtys pinigų ir nesišvaistys dovanomis, tačiau tai visai nereiškia, kad su tokiu vyru neįmanoma sukurti laimingo gyvenimo. Ir jei moteriai ši jo savybė priimtina, ji gali jaustis gana pasitikinti savimi šalia jo. Galbūt kuriai nors moteriai  net geriau, kad jis pinigų nemėtys. Šiuo atveju kiekviena turi nuspręsti pati ir pasirinkti.

  1. Praleistas laikas kartu

Mes iš karto atmetame laiką, kurį jis praleidžia seksui, tai neskaičiuojama, nes visi vyrai yra pasirengę tam skirti laiko.

Bet kiek jis nori skirti laiko moteriai, norėdamas jai padėti? Į tai labai svarbu atkreipti dėmesį. Jei jis negaili savo laiko tam, kad padarytų tai, kas jam gali būti nelabai tinkama, tai yra labai vertinga akimirka.

Kita vertus, yra merginų, kurios stengiasi, kad vyras kuo dažniau ar net visą laiką būtų greta jos.  Jei taip neatsitinka, tada jos įsižeidžia ir ima galvoti, kad kažkas ne taip. Čia labai svarbu nenueiti per toli ir suprasti, kad jei jis yra ambicingas ir kažko siekia, tada jis turi sugebėti skirti laiko darbui, verslui, bendravimui su kitais žmonėmis. Jis negali visą laiką būtų tik su mergina. Iš tikrųjų tai būtų net keista.

Todėl, jei manote, kad jis turėtų būti su jumis visą laiką arba kad jis prisiminė ir galvojo apie jus visą darbo laiką, tai yra per daug. Tai neabejotinai sukuria įtampą santykiuose, kurie netrukus gali žlugti.

  1. Kalbos tempas ir balso tembras

Jei vyras kalba su jumis net gražiu  kiek žemo tembro ir prislopintu balsu, kuris taip traukia moteris, jei jis per daug pasitiki jumis, charizmatiškas, tai reiškia, kad, deja, jis nesijaudina dėl jūsų.

Jei matote vyrą, kuris yra visiškai pasitikintis savimi, tai reiškia, kad jis nebijo jūsų prarasti. Kitaip jis būtų kiek sutrikęs, pasimetęs, nepasitikėtų savimi. Tada jis skirs daug dėmesio jos reakcijai, stebės, kas jai patinka, o kas ne. Gali  jaustis šiek tiek nepatogiai. Tai reiškia, kad jis  nėra tikras, jog jūs tikrai neprieštarausite, todėl ir stengiasi atkreipti jūsų dėmesį.

  1. Kaip jis elgiasi su jumis

Merginos linkusios tikėti žodžiais, tačiau visi žino, kad jos myli ausimis. Labai dažnai paaiškėja, kad vyras pasako tik tuos žodžius, kuriuos ji nori išgirsti. Ir tada jis daug žada… Tada ir paaiškėja, kodėl visa tai nepasiteisino. Taigi, pabandykite visiškai ignoruoti žodžius!

Taigi, mes įvardijome keletą ženklų, pagal kuriuos galite suprasti, koks rimtas vyras yra jūsų atžvilgiu ir kokia tikimybė užmegzti ilgalaikius santykius, kurie jūsų nenuvils daugelį metų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą