Mylintis vyras dalinasi intymiausiais ir slapčiausiais savo išgyvenimais su mylima moterimi. Archyvo nuotrauka

Kalbėjomės su savo draugais, kolegomis vyrais ir sudarėme visą sąrašą tų dalykų, kuriuos vyrai  sutinka ištverti arba padaryti tik  vedami meilės jausmo.

 

  1. Aiškinasi santykius

Iš pirmo žvilgsnio  atrodo, kad nuolatiniai ginčai, kivirčai, o po to bandymai susitaikyti nėra susiję su meile. Tačiau iš tikrųjų tai yra tik pagrindinis jausmų rodiklis. Jei vyrui  nerūpėtų moteris, jis tam nešvaistytų savo energijos. Jam daug lengviau būtų trenkti durimis, išeiti, nei bandyti rasti problemos sprendimo būdą, kompromisą, tinkantį abiem. Todėl, jei vyras aiškinasi santykius, vadinasi, jis jus myli.

Vyrai pasakojo, ką jie daro tik su tuo, kurį myli

  1. Dalinasi savo širdies skausmu

Mylintis vyras dalinasi intymiausiais ir slapčiausiais  savo išgyvenimais su mylima moterimi.

Jis nesislėps kiaute, nebijos apnuoginti  savo sielos, pasirodyti juokingas ar silpnas, net kvailas.

Jis bus nuoširdus ir atviras. Paprasčiausiai todėl, kad jis visiškai pasitiki savo mylimu žmogumi, savo moterimi.

  1. Linkęs eksperimentuoti

Jis visada ieško naujų būdų, kaip įtikti mylimajai, stengiasi išklausyti jos norus ir, savo ruožtu,   juos įgyvendinti. Vyrai  taip elgiasi tik su tomis moterimis, kurias myli.

  1. Gerbia jos artimuosius

Žinia, negalima prisiversti įsimylėti ką nors tik spragtelėjus pirštais. Bet gerbti tuos, kurie yra svarbūs ir brangūs artimiausiam žmogui, mylinčiam vyrui nėra sunku. Be to, mylintis vyras nekelia jokių ultimatumų, nedraudžia moteriai bendrauti ir daug laiko praleisti su savo artimaisiais.

Jis niekada nepasakys bjaurių dalykų, neįžeis ir neprikaišios moteriai jos artimųjų atžvilgiu.

  1. Ne tik klauso, bet ir girdi

Mylintis vyras niekada neironizuos dėl to, ką jam pasako moteris. Priešingai – jis visada išklausys, net jei ir nelabai domisi, bandys patarti, jei jo paprašys, bandys  įsigilinti ir suprasti.

Tokiam vyrui nereikia tūkstantį kartų kartoti, ko jo prašoma, nes jis prisimena viską iš pirmo karto.

  1. Visada ja žavisi

Ir bet kurią sekundę  yra pasirengęs pasakyti, kad ji yra gražiausia moteris žemėje. Ir visai nesvarbu, kad  šiandien nepakankamai išsimiegojusi, gal net kiek negaluoja. Mylima moteris  jam visada yra graži.

  1. Didžiuojasi ja

Bet kokia smulkmena, bet kokia, net mažyte jos sėkme. Kiekvienas mylimos moters pasiekimas suteikia vyrui  ne mažiau džiaugsmo, nei jai pačiai. Mylintis vyras nepavydi, nemenkina savo moters orumo, nekonkuruoja. Jis palaiko, džiaugiasi ir padeda.

  1. Pasirengęs aukotis

Taip, labai aiškus meilės rodiklis yra tada, kai vyras pirmiausiai iškelia moters interesus aukščiau savo.  Taip vyras elgiasi ne dėl to, jog norėtų parodyti, koks jis yra geras, bet suteikti jai džiaugsmo ir aprodyti, kad dėl jos jis yra pasirengęs viskam.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą