Parodykite nuoširdų susidomėjimą tuo, ką žmogus sako. Kiekvienas žmogus yra įdomus savaip, ir beveik kiekvienas pokalbis gali duoti ko nors naudingo ir įdomaus. Archyvo nuotrauka

Yra merginų, kurios, kaip ir deimantai, yra labai retos. Bet tokią radus, vyrai nebepaleidžia.

 

  1. Skiria pakankamai dėmesio

Kaip dažnai mergina pirmutinė parašo  vaikinui žinutę? Kaip dažnai ji pateikia jam malonių staigmenų, nebūtinai materialių? Kaip greitai ji reaguoja į jo žinutes ir skambučius?

Jei pavyko atsakyti į tris klausimus, dažniau nei dažnai, tai tokiai merginai nėra lygių. Ji neturi „išpūsto ego“ ir paprastai vertina vyrą. Tik jokiu būdu nestatykite savęs aukščiau jos.

  1. Gerbia jį

Atminkite, kad vyras yra šeimos galva, ir jei mergina tai supranta, tada viskas yra gerai. Pagarba, tiksliau, abipusė pagarba, yra neatsiejama normalių santykių dalis. Kiekvienas vyras turi būti gerbiamas ir apskritai jaustis patogiai santykiuose ar šeimoje.

  1. Sukuria komfortą

Namai yra vieta, kur vyras turi pailsėti. Tai reiškia, jei mergina sugeba sukurti tokią aplinką, tada viskas gerai.

  1. Myli visa širdimi

Tai reiškia, kad ji myli vaikiną ar vyrą visa širdimi, palaiko jį bet kokiose pastangose, nuoširdžiai dovanoja jam savo šilumą ir meilę. Bet kuris vyras turėtų tai jausti.

  1. Ji moka ne tik gauti, bet ir duoti

Jei vyras nustebina ją, pavyzdžiui, atnešta kava į lovą ar vakariene po darbo, ji, savo ruožtu, turi jam atsakyti tuo pačiu. Ir nesvarbu, kuris iš jūsų labiau pavargęs, svarbus tik dėmesys. Nuovargį galima nugalėti, nuveikus ką nors malonaus.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą