Pranašiškus sapnus gali susapnuoti kiekvienas iš mūsų, tačiau kažkas juos sapnuoja labai dažnai. Astrologai neabejoja kad tai daugiausia priklauso nuo žmogaus priklausymo vienam ar kitam Zodiako ženklui.

Dažniausiai pranašiški sapnai sapnuojami nuo ketvirtadienio iki penktadienio, tačiau keturių Zodiako ženklų atstovai juos gali sapnuoti ir kitomis savaitės dienomis. Sapnų aiškintoju manymu, tai gali nutikti per gimtadienį, penktadienį tryliktą, taip pat  ir bet kuriomis kitomis dienomis, kai žvaigždėms ir planetoms palankiausia.

 

Avinas

Avino ženklo žmonės yra tipiški Ugnies stichijos atstovai. Tiksliau, tai ryškiausi „ugniniai“ žmonės. Jų energetinis fonas labai stiprus, bet kartu itin stabilus. Tai reiškia, kad jie gali sapnuoti pranašiškus sapnus bet kurią savaitės, mėnesio ir metų dieną.

Tokių sapnų pasirodymas yra nenuspėjamas, o jų reikšmė labiau susijusi su kai kuriais aplinkiniais įvykiais, o ne su asmeniniu Avino gyvenimu. Šio ženklo atstovai puikiai nuspėja bendrą ateitį. Daugeliu atžvilgių tai įmanoma dėl jų sapnų ir galingos intuicijos.

 

Mergelė

Mergelės pranašiškus sapnus sapnuoja tik tada, kai yra labai sunkioje situacijoje. Kiekvienam iš mūsų reikia laiko atsigauti po sunkios problemos. Mergelėje tokiu atveju atsiveria energijos kanalas, per kurį žvaigždės ir planetos pradeda jas maitinti kūrybine energija.

Mergelės pranašiškuose sapnuose numato savo ateitį, tačiau kartais jų prasmę taip sunku iššifruoti, kad reikia šiek tiek laiko. Mergelės yra išmintingos ir neretai padedant pranašiškiems sapnams, jos tinkamai nusiteikia. Tai irgi savotiški pranašiški sapnai, bet jie parodo ne kas bus, o ko geriausia vengti.

 

Skorpionas

Nenuostabu, kad Skorpionai vadinami paslaptingais žmonėmis. Kai kurie mano, kad Skorpionai gali sapnuose bendrauti su kitu pasauliu ir net pamatyti, kas šiuo metu vyksta su pažįstamu žmogumi. Tačiau sapnų aiškintojai ir astrologai pataria šio ženklo atstovams padidinti savo energiją ir atidžiai išanalizuoti savo sapnuojamus sapnus, pasitelkus sapnų knygas.  Šie žmonės priklauso Vandens stichijai, ir tai visada sustiprina jų intuiciją. Todėl kartais šio Zodiako ženklo atstovai  išprovokuoja pranašiškų sapnų pasirodymą.

 

Vandenis

Vandeniai turi labai nepaprastą ir nepaprastai galingą intelektą. Jų nuojauta labai stipri. Šie žmonės neretai atsiduria įvairių įvykių epicentre, todėl jie puikiai išmano ir yra susipažinę su žmogaus ydomis, silpnybėmis ir problemomis iš pirmų lūpų.

Jų sapnai yra jų proto atspindys, paslėpti sąmonės kampeliai, kurie dažnai nubunda poilsio metu. Vandeniai gana dažnai sapnuoja pranašiškus sapnus apie savo darbą, verslą, meilę. Dažnai naujos idėjos jiems  taip pat ateina sapnuose. Tiesa, jų sapnai, kaip ir kitų, ne visada būna teigiami.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą