Archyvo nuotrauka

Kol romantikai vangiai dūsauja, žiūrėdami į žvaigždes, šio pasaulio šviesuoliai po padidinamuoju stiklu nagrinėja žmogaus jausmus! Jokios magijos, nuoga statistika! Pristatome jums naujausius mokslininkų tyrimus meilės ir sekso srityje, rašo greymattersjournal.org.

 

 1. Meilė gyvuoja penkerius metus

Belgijos mokslininkai įsitikinę, kad ne meilė gyvuoja ne trejetą metų, kaip buvo manoma anksčiau, o  penkerius. Tiesa, tai galioja tik moterims. Anot tyrėjų, pasibaigus minėtam laikotarpiui, moteris  išsaugo pareigos jausmą ir panašiai dėl baimės likti vienai.

 1. Amžina meilė vis dar egzistuoja

JAV mokslininkai iš esmės nesutinka su specialistais iš Belgijos. Amerikiečių tyrime dalyvavo daugiau nei 100 porų, kurios kartu gyveno mažiausiai 20 metų. Šalia jų buvo pasodintos naujai sukurtos poros. Paaiškėjo, kad abu į savo partnerius žiūri vienodai.

 1. Meilė iš pirmo žvilgsnio yra fikcija, bet meilė iš „šešių žvilgsnių“ yra gana tikra

Britų mokslininkai praleido ne vieną bemiegę naktį analizuodami vienišų merginų elgesį pasimatymų metu ir priėjo prie išvados, kad vieno žvilgsnio neužtenka įsimylėti. Mergina turi bent šešis kartus pažvelgti vyrui į akis, įsitikinti, kad ant jo bevardžio piršto nėra žiedo, įvertinti pašnekovo drabužius ir avalynę, o tada kūno sudėjimą, odą ir, galiausiai, elgesį. Visa tai trunka apie 45 sekundes…

Tuo tarpu vyrai meilės reikaluose demonstruoja didelį judrumą. 8 sekundės ir tik vienas žvilgsnis. Ir jis jau prie merginos kojų!

 1. Aukštaūgės merginos turėtų ieškoti jaunikio … Olandijoje

Nenuostabu, kai sakoma, kad žemaūgės merginos yra skirtos meilei. Mat aukštaūgėms tiesiog sunkiau susirasti sau partnerį. Ypač jei gyveni šalyje, kur pagal statistiką 10 merginų tenka 9 vaikinai ar net mažiau. Tačiau specialistai rado išeitį. Kad neliktų merginos vienišės, aukštaūgės  turėtų ieškoti vyro Olandijoje! Būtent ten, anot tyrimo, gyvena aukščiausi vyrai. Vidutinis vyro  ūgis šioje šalyje – 182,5 cm.

 1. „Game of Thrones“ ir „Sherlock“ gerbėjai labiau linkę susirasti meilę nei kiti…

Anot britų mokslininkų, serialų žiūrėjimas laisvalaikiu prisideda prie asmeninio gyvenimo kokybės. Tiesa, su viena sąlyga… „Foggy Albion“ ekspertų atlikto tyrimo duomenimis, priešingos lyties atstovus labiausiai traukia „Sherlock“, „The Big Bang Theory“ ir „Game of Thrones“ gerbėjai. Tačiau tiems, kurie yra „Coronation Streets“ ir „Doctor Who“ serialų gerbėjai, jokie romantiški santykiai nešviečia. Respondentai juos laiko nuobodžiais konservatoriais.

 1. Vyro idealas tarp moterų yra skirtingas

Ir vėl pasaulį sukrėtė britų mokslininkų tyrimas. Šį kartą ekspertai nusprendė sukurti etaloninį vyro modelį, tačiau pateko į bėdą. Paaiškėjo, kad moterys iš skirtingų šalių turi savo idealą.

 1. Kuo didesnės vyro pajamos, tuo daugiau reikalavimų moteriai

Pekino universiteto mokslininkai paprašė dalyvių atsakyti į klausimyną, pirmiausia įsivaizduodami, kad jie yra turtingi, o paskui vargšai. Tada ir paaiškėjo, kad kuo turtingesni jautėsi vyrai, tuo didesni reikalavimai keliami priešingos lyties atstovėms. Tačiau vargšai vyrai, atvirkščiai, beveik nepastebėjo merginų trūkumų.

 1. Daugiau nei pusę moterų siutina vyrai su basutėmis

O šią apklausą atliko mokymo centro „Sex.rf“ darbuotojai. Ekspertai apklausė 700 merginų, uždavę joms ir šį klausimą: „Kas jus erzina vyruose?“ ir gavo išsamius atsakymus.

64 procentai moterų teigė, kad nekenčia, kai vyrai rengiasi kaip „broliai dvyniai“, ir beveik tiek pat (58 procentai) prisipažino, kad jos tiesiog nekenčia vaikinų, avinčius kojines su basutėmis. Joms taip pat nepatinka, kai vyrai  bendraudami vartoja necenzūrinius žodžius.

Per tyrimą taip pat paaiškėjo, kad kas dešimta respondentė tiesiog nekenčia daug šnekančiųjų, plepių vyrų, tačiau tyleniai nepatinka 5 proc. apklaustųjų. Beje, ir dar viena naujiena – merginoms nebepatinka romantikai. Dūsavimų mėgėjai šiandien gali pretenduoti  tik į 19 procentų merginų dėmesį. Merginos artimesnės tiems, kurie iš tikrųjų racionaliai žiūri į gyvenimą. O dabar tokių yra 58 proc.

 1. Tik kvaili vyrai apgaudinėja moteris

„Kas tiesa, tas tiesa“, – dabar pritars dauguma moterų. Ir teisingai, nes britų ekspertai tai suprato jau seniai. Jie padarė išvadą, kad išsilavinęs, analitinės mąstysenos ir didelę gyvenimo patirtį turintis vyras supranta, kad poligamiški santykiai yra nuostolingi tiek finansiniu, tiek sveikatos požiūriu.

„Protingo žmogaus smegenys priima sprendimą ištikimybės naudai, nes būtent tokia bendravimo su priešinga lytimi galimybė suteikia kūnui mažiausiai streso“, – aiškina mokslininkai.

 1. Asmenukių pomėgis gali sugriauti santykius

Vieno iš Floridos (JAV) universitetų darbuotojai išanalizavę 420 „Instagram“ vartotojų, priėjo prie išvados, kad piktnaudžiaujantys asmenukėmis kur kas dažniau patiria sunkumų santykiuose, o neretai  jie ir žlunga. Psichologų manymu, taip nutinka dėl to, kad save mylintis asmuo, paskelbdamas nuotrauką, laukia priešingos lyties pripažinimo, o  iš tikrųjų tai, nors ir nesąmoningai, erzina partnerį.

 1. Streso metu vyrai apie seksą galvoja dažniau

Ohajo valstijos universiteto mokslininkai atliko tyrimą ir padarė išvadą, kad vyrai apie seksą galvoja 45 procentais dažniau nei moterys. To priežastis – genetinis atsakas į stresą.

Sunkiose situacijose moteris patiria stipresnį šoką, leidžiantį labiau susikoncentruoti ties problema ir jos sprendimo būdais. Tuo tarpu vyrams suaktyvėja dauginimosi instinktas, kuris leistų kad ir ne išgyventi, bet bent jau palikti palikuonių.

 1. Kūniškiems malonumams geriausia diena – ketvirtadienis

Taip nusprendė britų mokslininkai, atlikę tyrimą. Anot jų, pirmadienis dažniausiai užimtas kitos savaitės planavimu, antradienis ir trečiadienis – darbais, penktadienį visos mintys tik apie artėjantį savaitgalį ir susibūrimus bei laisvo laiko praleidimą. Savaitgaliais, remiantis tyrimu, sumažėja žmogaus aktyvumas, įskaitant seksualinį aktyvumą. Taigi, liko tik ketvirtadienis!

 1. 10 procentų žmonių sekso metu naudojasi telefonu

Virdžinijos universiteto mokslininkai, atlikę išsamius tyrimus, įrodė, kad žmonės taip apsėsti technologijų, jog yra pasirengę jas nusitempti net į meilės lovą!

Mat dabar žmogus prie telefono praleidžia apie dvi valandas per dieną. 70 procentų respondentų programėlėms skiria ir asmeninį, ir darbo laiką. Tačiau tai smulkmenos, nes 10 procentų apklaustųjų prisipažino, kad meilės akto metu periodiškai tikrina telefonus.

 1. Pastoti galima net apsirengus

Amerikiečių mokslininkų teigimu, norint tapti mama, užtenka tik užmigti mylimo žmogaus glėbyje. Ne, jei turite skaistybės diržą ir apsimovę tris kelnes, tai tikrai neveiks. Kitaip tariant, jei vyras būna per daug susijaudinęs, tuomet galite pastoti iš vieno kontakto su juo!

 1. Po kelerių metų robotai pakeis žmones sekso srityje!

Mokslininkų manymu, jau 2026 metais robotai gali tapti pilnaverčiais žmonių seksualiniais partneriais. Nors sunku patikėti, tačiau britų futuristas Ianas Pearsonas mano, kad beveik visos merginos taps priklausomos nuo robotų. Jie taps kone tobuli, kad galės pakeisti erotinių filmų herojus ir nesunkiai įgyvendinti bet kokią fantaziją. Beje, Pearsonas taip pat teigia, kad 2050 metais žmonės pamils ​​robotus…

 1. Nelaimingi vedę žmonės tampa nuobodūs

Mokslininkai išmatavo skirtingų susituokusių porų laimės lygį ir išsiaiškino: tie, kurių ji pakankamai aukšta, sugeba teigiamai paveikti kitus. O tie, kurių namuose vietoj saulėtos dienos siaučia trumpalaikės perkūnijos ir niokojantys uraganai, atvirkščiai, artimiesiems gali suteikti tik neigiamų emocijų ir nevilties.

 1. Paniurusios žmonos gelbsti savo vyrus nuo diabeto

Išeina, kad būti nuobodžiu nėra taip ir blogai. Mičigano universitetas per penkerius metus stebėjo 1 228 susituokusius žmones. Paaiškėjo, kad nelaimingose ​​santuokose vyrai buvo daug sveikesni. Nusivylusios ir visada niurzgiančios žmonos tikrai nesiekia sugadinti savo antrosios pusės gyvenimo. Tiesiog tokiu neįkyriu būdu jos rodo susirūpinimą.

 1. Vyro ilgaamžiškumas priklauso nuo žmonos išsilavinimo

Stokholmo universiteto darbuotojai padarė išvadą: kuo protingesnė žmona, tuo ilgiau gyvena vyras. Logika čia paprasta. Protinga žmona pavaišina vyra sveikais produktais, duoda praktinių patarimų dėl darbo, pasirūpina tinkamu poilsiu. Tačiau žmonos ilgaamžiškumas, švedų teigimu, tiesiogiai priklauso nuo vyro pajamų!

 1. Žmonos jaunatviškumas priklauso nuo ​​santuokinės pareigos atlikimo dažnumo

Seksas neleidžia moterims pasenti. Nei stresas, nei sveika mityba, o būtent seksas, įsitikinę JAV mokslininkai. Jie ištyrė 129 moterų kraujo tyrimus. Moterų, kurios turėjo reguliarų lytinį gyvenimą, chromosomos, atsakingos už senėjimą, buvo geresnės būklės nei tų, kurios seniai neturėjo lytinių santykių. Beje, mokslininkams taip pat pavyko išsiaiškinti, kaip dažnai reikia mylėtis: vidutiniškai  kartą per savaitę.

 1. Neištikimi vyrai rizikuoja mirti sekso metu

Amerikos širdies sveikatos tyrimų asociacijos ekspertai apskaičiavo ir pateikė sensacingus rezultatus. 93 procentai vyrų, sergančių širdies ligomis, mirė sekso su meiluže metu!

Gydytojai mano, kad taip yra dėl streso, kurį patyrė pradėdami santykius „kairėje“. Baimė būti atskleistam, reakcija į naują aplinką, baimė įžeisti savo sutuoktinę – visa tai neigiamai veikia širdį.

 1. Sutuoktinių poza miegant išduoda tiesą apie santuoką

Pirmą kartą apie tai buvo paskelbta tarptautiniame Edinburgo mokslo festivalyje prieš porą metų.

Sociologai, apklausę susituokusius žmones, kas ir kaip miega, išsiaiškino, kad partneriai, miegantys arti vienas kito (ne toliau kaip 7 centimetrai), yra laimingiausi santykiuose. Tai reiškia, kad pora  yra tame pačiame emociniame lygyje. Tai taip pat reiškia, kad pora yra patenkinta viskuo arba beveik viskuo vienas kitame. O skirtingose lovos pusėse dažniausiai miega tie, kurie nesituokia, taip pat tie, kurie kartu jau daugiau nei 7 metus.

22. Santuoka padeda įveikti  vėžį!

Siekdami išsiaiškinti, kas veiksmingiau kovoja su vėžiu – vienišiai ar poros, Kalifornijos, San Diego universiteto mokslininkai išanalizavo 800 pacientų, registruotų onkologinėse ambulatorijose 2000–2012 metais, duomenis. Mokslininkams pavyko nustatyti: žmonės, kurie yra susituokę,  dažniau linkę laimėti kovojant su onkologija. Išvada labai paprasta: antrosios pusės palaikymas vaidina didžiulį vaidmenį. Mylimas žmogus neleidžia partneriui susirgti depresija, primena apie vizitus pas gydytoją ir vaistus. Toks rūpinimasis daro stebuklus ir padeda susidoroti su sunkiausiomis ligomis, įskaitant vėžį.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą