Šeimos galva Matthewas Colemanas turėjo savo banglenčių mokyklą, kuri buvo labai populiari šiame rajone. O jo žmona Abby užsiėmė vaikų - 2 metų sūnaus Kaleo ir 10 mėnesių dukters Roxy auginimu. "Instagram" nuotrauka

Colemanų šeima gyveno Santa Barbaros mieste, Ramiojo vandenyno pakrantėje. Šeimos galva Matthewas Colemanas  turėjo savo banglenčių mokyklą, kuri buvo labai populiari šiame rajone. O jo žmona  Abby užsiėmė vaikų auginimu. Pora susilaukė 2 metų sūnaus Kaleo ir 10 mėnesių dukters Roxy. Iki 2021 metų rugpjūčio 7 dienos Colemanai buvo laikomi pavyzdinga šeima, tačiau ši diena jų gyvenimus pakeis amžiams, rašo „CBS News“.

 

Vyras buvo sulaikytas bandant kirsti sieną

Rugpjūčio šeštadienio rytą Abby nuvyko nusipirkti produktų iš bakalėjos parduotuvės. Mat tą savaitgalį ji ir jos vyras su vaikais surengė nedidelę išvyką į gamtą. Besisukiodama virtuvėje, moteris pamatė, kad Matthewas įsodino jų vaikus į mašiną ir nuvažiavo. Buvo keista, tačiau nerimo sutuoktinė nepatyrė, nes jos vyras buvo puikus tėvas ir nedavė pagrindo nerimauti. Tačiau netrukus Abby pamatė, kad vaikiškos kėdutės liko namuose. Išsiuntusi vyrui kelias žinutes per pasiuntinį ir nesulaukusi atsakymo, ji iškvietė policiją.

Teisėsaugos pareigūnai patarė moteriai surasti savo vyrą naudojant „iPhone“ paieškos programą. Paaiškėjo, kad Matthewo telefonas buvo 5 valandos kelio automobiliu nuo jo gimtosios Santa Barbaros, Meksikos pasienio miestelyje Rosarito. Galiausiai paaiškėjo, kad kažkas negerai, ir policija priėmė pareiškimą dėl jų pačių tėvo pagrobto vaikų. JAV pasieniečiai ir jų kolegos iš Meksikos buvo įspėti dėl Colemano ir šeimos furgono „Mercedes Sprinter“.

Pirmadienį, rugpjūčio 9 d., vyras buvo sulaikytas bandant kirsti sieną. Tuo pačiu metu patikros punktas gavo signalą  kad atrado du kūnus, atitinkančius dingusių vaikų požymius. Sužinojęs apie tai, Colemanas iškart prisipažino, kad tai tikrai  jo vaikai – Kaleo ir Roxy, kuriuos jis nužudė.

Tą rytą, apie 7.30 val., 47 metų Roberto Ramirezas iškvietė Meksikos policiją. Vyras, springdamas  nuo ašarų, pranešė, kad su šunimi  apėjo savo ūkį ir pamatė ant žemės kraujo pėdsakus. Vyras ėjo paskui pėdsakus, kurių vis daugėjo. Jo paties prisipažinimu, jis jau ruošėsi pamatyti didelį kūną, tačiau vietoje jo rado du mažus vaikus. Jie gulėjo ant šonų, nugaromis vienas į kitą.

Vaikai buvo tik su sauskelnėmis, todėl Ramirezas iš karto pastebėjo daugybę prasiskverbiančių žaizdų. Vėliau atlikta ekspertizė  parodė, kad berniuko kūne buvo padaryta aštriu daiktu 17 žaizdų, o mergaitės – 12.  Tačiau dvigubos žmogžudystės ginklas buvo pistoletas.

Apklausiamas  40-metis Matthewas Colemanas pasakė, kad buvo priverstas žengti šį žingsnį, nes gavo „regėjimų ir ženklų“, kad jo žmona Abby turi „roplių DNR“, kurią ji perdavė jų vaikams ir jis turėjo „išgelbėti“ pasaulį nuo monstrų“.

 

Su savimi nešiodavosi Bibliją ir skaitydavo per pertraukas

Matthewas Tayloras Colemanas gimė Santa Barbaroje 1981 metais. Jo tėvas vadovavo kilimų valymo verslui, o mama buvo keramikė. Šeima gyveno pasiturinčiai, todėl Matthewas turėjo viską, ko reikėjo laimingai vaikystei. Jo ilgametis draugas Andrianas vėliau detektyvams pasakojo, kad Colemanas visada buvo populiarus visuomenėje, tačiau tuo pat metu elgėsi labai kukliai.

Mokydamasis vidurinėje mokykloje Matthewas susidomėjo krikščionybe. Pasak klasės draugų, jis visada su savimi nešiodavosi Bibliją ir skaitydavo per pertraukas. Su amžiumi potraukis religijai tik stiprėjo ir Colemanas įstojo į evangelikų koledžą, kur pradėjo vykti į misionieriškas keliones į Meksiką. Baigęs mokslus, jis pradėjo rengti Biblijos skaitymus vaikams vietinėje bažnyčioje.

2017 metų sausį Matthewas Colemanas vedė Abby Drogsm, su kuria susipažino bažnyčios bendruomenėje. 2019-aisiais pora susilaukė sūnaus Kaleo, o po metų – dukters Roxy. Kaimynai apie šeimą kalbėjo tik teigiamai. Jokių konfliktų negirdėjo, nes Colemanai  vedė pavyzdingą gyvenimo būdą.

Tačiau likus keliems mėnesiams iki žmogžudystės, vyras pradėjo ypač domėtis sąmokslo teorijomis ir kovai su reptilijomis.  „Jis nuolat buvo įkišęs nosį į šias svetaines savo telefone. Po kelias valandas per dieną jis buvo prie jos prilipęs. Matthewas nuolat man kažką iš ten skaitydavo sakydamas: „Tiesiog paklausyk!“. Tai buvo labai keisti dalykai“, sakė pareigūnams Colemano draugas Andrianas.

Šiuo metu Matthewas Colemanas yra Amerikos kalėjime, jo teismas dar neįvykęs. Tyrėjai dar turi išsiaiškinti, kaip Matthew Colmanas – banglenčių sporto instruktorius, pamokslininkas, tapo savo vaikų žudiku.

Vaikų kūnus radęs Roberto Ramirezas šioje vietoje pastatė kryžius su jų vardais. Ateityje jis planuoja ten sukurti visavertį memorialą. Vyras prisipažįsta, kad visą šį laiką negali miegoti, nuolat galvoja apie įvykusią tragediją.

„Tai buvo liūdniausia diena mano gyvenime, – sako Ramirezas. – Tas niekšelis… Kodėl jis tiesiog nepaliko jų pas mane?! Aš būčiau juos pasiėmęs“.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą