Celeste Yvonne su vyru

38 metų Celeste Yvonne, gyvenanti Ryno mieste (Nevados valstija –  dviejų vaikų motina, turinti 4 metų sūnų ir kūdikį, kurį nuolat reikia prižiūrėti. Moteris parašė savo vyrui laišką į „Facebook‘ą“. Pranešime Celeste prašo vyro, kad jis daugiau padėtų namuose ir su jųdviejų vaikais. „Aš nusprendžiau parašyti tau ir paprašyti, nenorėdama vėl klykti ant tavęs“, – paaiškino moteris.

Tėvas turėtų lygiai taip pat dalyvauti auginant vaikus

„Mielas vyre! Man. Reikalinga. Didesnė. Pagalba, – kiek neįprastai pradėjo Celeste savo laišką. – Praėjusi naktis man buvo labai sunki. Mūsų kūdikis verkė ir aš paprašiau, kad tu nuramintum jį, kad galėčiau bent kiek pamiegoti. Bet jau po 20 minučių tu atnešei verkiantį vaiką pas mane ir padėjai jį  šalia manęs lovoje“.

Tuo metu pavargusi ir mieguista Celeste buvo pasirengusi sprogti iš pasipiktinimo, bet vis dėlto suėmė save į rankas ir susilaikė. Bet nusprendė ryte ramiai raštu pateikti vyrui savo pretenzijas. Moteris priminė jam, kad tėvas yra lygiavertis gimdytojas ir turėtų lygiai taip pat dalyvauti auginant vaikus. Celeste pabrėžė, kad ji miega penkias valandas per parą, tai reiškia, kad trūksta miego ir nepailsi ir jai reikia pagalbos.

„Ryte man reikia, kad tu prižiūrėtum vyriausią vaiką, kol gaminu pusryčius mums visiems ir pati išgeriu puodelį kavos. Bet prižiūrėti vaiką, tai nereiškia, kad reikia pasodinti jį prieš televizorių ir įjungti animacinius filmus. Tai reiškia, kad jį reikia pirmiausiai pasodinti ant naktinio puodo, patiekti pusryčius ir paklausti, ar jis nori vandens“, – rašo Celeste.

 

Celeste laiškas išprovokavo audringą moterų palaikymą

„Savaitgalį man reikia poilsio, kad jausčiausi ne kaip mama, o tiesiog kaip žmogus. Tai gali būti ir pasivaikščiojimas tiesiog miesto gatvėmis ar kelionė į maisto prekių parduotuvę, bet be vaikų.

Ir pagaliau man svarbu išgirsti tavo dėkingumą už viską, ką darau. „Noriu, kad pastebėtum, jog tavo drabužiai visada išskalbti ir paruošta gera vakarienė, jau neminint kitų, mažiau pastebimų dalykų. Jei nesulauksiu tavo pagalbos, tai nebeatlaikysiu tokios įtampos. Ir dėl to nukentės visa mūsų šeima“, – rašo Celeste savo feisbuko paskyroje.

Celeste laiškas išprovokavo audringą moterų palaikymą ir per pora dienų surinko daugiau nei 3000 komentarų. Mamos gyrė Celeste už atvirumą bei pranešė, kad jų šeimos susiduria su tomis pačiomis problemomis ir pasidalino patirtimi jas sprendžiant. Moterys iš viso pasaulio išvertė Celeste laišką į gimtąsias kalbas ir nusiuntė savo vyrams.

„Mano vyras yra ispanas ir jis man atsiuntė jūsų laišką, nes jis buvo išverstas į ispanų kalbą. Tai yra tarptautinis reiškinys“, – rašo Justin Anheta.

„Laiškas rado kelią pas amerikiečius, gyvenančius Danijoje. Dėkojame jums už pranešimą, su kuriuo sutinka daugelis mūsų. Man pasisekė, kad turiu nuostabų vyrą, kuris mūsų mažajai mergaitei yra nuostabus tėvas. Bet kartais man reikia papildomos pagalbos, o jūsų laiškas man tiesiog priminė paprašyti jos vyro ir nesivaržyti“, – parašė Kristen Christiansen.

 

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą