Anya su savo šeima

Šešerių metų Anya Ottley iš Anglijos Boltono miesto buvo atlikti 28 intensyvios chemoterapijos seansai po to, kai 2017 metais lapkričio mėnesį jai buvo diagnozuotas inkstų vėžys. Nepaisant to, kitų metų gegužės mėnesį mergaitė atliko Rachele Platten dainą „Fight song“ ( „Mūšio dainą“) šeimos draugų vestuvėse.

 

Mėgsta dainuoti ir visą laiką nori pradžiuginti kitus

„Anya yra nepaprastai drąsi ir graži mergaitė, – sakė jos motina Katherine  savo interviu leidiniui „Mercury Press“. – Jos pasirodymas vestuvėse sukėlė ašaras daugelio svečių akyse. Buvo nuostabu ją stebėti, didžiuojuosi savo dukra. Ji mėgsta dainuoti ir visą laiką nori pradžiuginti kitus“.

Anot mamos, Anya yra didelė merginų pop grupės „Little Mix“ gerbėja ir svajoja vieną dieną su jomis susitikti.

Anya‘os pasirodymas vestuvėse buvo nufilmuotas ir įkeltas į „YouTube“, kur jį peržiūrėjo daugiau nei milijoną kartų.

„Anya dainuoja, įkelia vaizdo įrašus  į „YouTube “ir yra labai laiminga, jei sulaukia net 19 peržiūrų. Ir kai aš pasakiau, kad vienas iš jos vaizdo įrašų sulaukė daugiau nei milijono peržiūrų, ji nežinojo, ką pasakyti “, – teigė Katherine.

 

Gydymas buvo sekinantis, bet neprarado optimizmo

Tėvai nesuprato, kad dukra serga, kol vieną dieną po vakarėlio jėgos ją apleido. Anya atsigulė ant sofos, o tėvas pastebėjo iššokusį gumbą ant pilvo.

Medikams diagnozavus vėžį, mergaitei buvo pašalintas kairysis inkstas ir netrukus ji pradėjo 28 savaičių chemoterapijos kursą.

Nors gydymas buvo sekinantis, Anya neprarado optimizmo. „Ji žinojo, kad kažkas negerai ir paklausė manęs, ar mirs, – sakė Katherine. – Ji yra nepaprastai drąsi ir stipri.“

„Jai taikoma chemoterapija, kuri ją išsekina, tačiau sako, kad ir netoleruoja šio gydymo metodo, bet kiti palatos vaikai jaučiasi daug blogiau“, – pridūrė moteris.

Be to, liepos 9 ir 13 dienomis „Little Mix“ gerbėjos Anya‘os svajonė išsipildė, kai ji susitiko užkulisiuose su grupės narėmis. Tai buvo ypatingos akimirkos mažai mergaitei.

Išgyvenusi tiek daug, Anya nesijaučia nugalėta, priešingai – spinduliuoja linksmumu. Tai stebina ir įkvepia visus. „Niekada nepraraskite dvasios stiprybės!“, – sako Anya‘os mama.

Pažiūrėkite, kaip Anya dainuoja vestuvėse.

“Facebook” nuotraukos, “Youtube” stop kadrai

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą