Vyrams patinka natūralus merginų grožis Socialinių tinklų nuotrauka

Aš jums pasakysiu daugiau – kai kurių merginų vaginose užauga aštrūs dantys. Taigi, sugundys tokį nekaltą ir naivų berniuką, kaip jūs ir nusitemps į savo guolį. O jau tada jums bus dainelė sudainuota.

Iš tikrųjų plaukai neauga  nei vaginoje, nei burnoje. Todėl turėtumėte patikėti mano žodžiu, o ne viskuo, kas parašyta internete.

Be to, mažos ir didelės lytinės lūpos būna skirtingos. Kai kurių būna arčiau išangės, kitų – toliau, bet vaginoje nėra plaukų.

Kitas dalykas, kad vienos merginos visiškai depiliuoja intymią vietą, bet tikriausiai yra ir tokių, kurios nesiskuta bikinio zonos.

Įdomu tai, kad vyrams net patinka natūralus moterų grožis, o šiuolaikinė mada visiškai pašalinti plaukus bikinio srityje erzina ir sukelia asociacijas su pedofilija ir seksualiniu nebrandumu. Tačiau dėl minėtos mados – beveik visos merginos depiliuoja ir kažin, ar pavyktų atrasti savo „idealą“ su natūralia kūno augmenija. Tai yra kurios nesilaiko visų šių tendencijų  – apskritai niekada nesiskuto kirkšnies ir gaktos plaukų.

Taigi, feminizmo ir kūno pozityvumo bendruomenėje, kurioje, be kitų, skatinama mintis, kad moteris yra žmogus, o ne vyro seksualinis objektas, todėl siekdama patrauklumo ir vyrų dėmesio, ji nėra įpareigota nusiskusti gaktos, kojų, pažastų ir visų kitų kosmetinių subtilybių …

Bet geriau būtų, jei susirastumėte merginą, užmegztumėte gerus santykius ir tada pateiktumėte jai savo klausimus šia tema. Galų gale tai yra poros savaičių reikalas. Na, be kita ko, tai priklauso ir nuo to, kokioje kompanijoje esate. Jei bohemiškai spalvingoje, tuomet yra jūsų pačių reikalas, jei atsitiktinėje – tai yra didesnė galimybė rasti tai, ko ieškote.

 

seksologas Liudvikas Petravičius

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą