Kai mergina atvirai kalba apie savo silpnumą, priklausomybę, pasirengimą atsiremti į tvirtą petį, tai vyrui suteikia pasitikėjimo savo jėgomis, pasitikėjimo savo vyriškumu. Archyvo nuotrauka

Merginos visada galvoja: kaip atkreipti vyro dėmesį? Ką reikia pasakyti ir padaryti, kad jis nuskintų žvaigždę iš dangaus?

 

Kartais žodžiai turi daugiau galios nei poelgiai ir veiksmai

Vyrai, kaip ir merginos, taip pat myli ausimis. Nors ne visi tai suvokia. Protinga ir išmintinga mergina visada ras būdą, kaip palenkti patinkantį vyrą į savo pusę tinkamais žodžiais. Kartais jie netgi turi daugiau galios nei poelgiai ir veiksmai. Todėl bet kuris vyras negali atsispirti prieš tokią paprastą, bet labai veiksmingą frazę „Tu esi geriausias“. Tik trys žodžiai – gana banalūs ir paprasti, o koks efektas! Po šios frazės bet kuris vyras gali būti pasiruošęs nuversti kalnus! Merginos, negailėkite gerų žodžių vyrams. Jie taip pat jiems labai patinka.

Tačiau yra kita frazė, kurios kiekvienas vyras turėtų laikytis santykiuose su moterimi: „Tavo problemos yra mano problemos, o mano problemos tavęs neliečia“.

Ką dar turėtų pasakyti moteris, kad dėl jos vyras būtų viskam pasiruošęs? Kai mylima moteris  sako vyrui: „Džiaugiuosi, kad turiu tave!“ Mergina, kuri gali nuoširdžiai tai prisipažinti savo vaikinui, verta meilės, pagarbos ir pasiaukojimo! Nuo tokios frazės ištirps bet kuris vyras.

Anot šeimos psichologų, galima sakyti „mylimasis“, bet žodžio „brangusis“ geriau nevartoti. Tame žodyje yra kažkas atgrasaus. Stiprus, drąsus – taip! Bet tik nuoširdžiai, be ironijos, geriau rimtai ir tinkamu momentu. O frazės „Aš su tavimi laiminga“ ar „Aš viskuo tavimi pasitikiu“ yra bomba!

Sėkmės ir vyro širdies užkariavimo paslaptis paprasta: kalbėkite nuoširdžiai ir iš širdies. Tai labai svarbu, nes vyrai labai greitai pajunta melą.

Kas gali paskatinti  vyrą veikti? Pavyzdžiui, kai mergina suteikia vyrui  visišką laisvę, pasirinkimą, moka dalintis savo jausmais ir mintimis, o jų neslepia savyje. Be to, anot vyrų, mergina turi gerbti save ir  vyrams tai patinka.

Dar vienas rodiklis – merginos reakcija į tiesą. Pavyzdžiui, kai vyras sako tiesą, net ir karčią, jam svarbi adekvati suaugusio psichologiškai žmogaus reakcija. Jei mergina viską suvokia teisingai ir ramiai, be skandalų, dėl to  jie gali imtis drąsiausių darbų ir paaukoti brangiausią dalyką: savo laiką ir dėmesį.

„Nemačiau geresnio už tave!“ – iš esmės puiki motyvacija tiek vyrams, tiek moterims, tačiau kadangi konkurencijos dvasia ypač stipri tarp vyrų, šis teiginys juos įkvepia ir motyvuoja visokiems žygdarbiams. Kalbant apie vyro užkariavimą tokiu pareiškimu, tikėtina, kad po šios frazės jis tikriausiai naujai pažvelgs į tokią aukštą nuomonę apie jį turinčią merginą.

„Tikiu tavimi, tikiu ir pasitikiu tik tavimi“. Toks atvirumas šiandien yra ne mažiau retas nei tikrai didelis pasitikėjimas. O kai mergina atvirai kalba apie savo silpnumą, priklausomybę, pasirengimą atsiremti į tvirtą petį, tai vyrui suteikia pasitikėjimo savo jėgomis, pasitikėjimo savo vyriškumu. Vyras tikrai daug ką gali padaryti dėl merginos, kuri verčia jaustis tikru vyru, o dėl jos tikrai nuvers kalnus.

 

Vyrams patraukli išvaizda ne visada yra pirmaeilis dalykas

Anot psichologų, moteris, kuri šimtu procentų pasitiki savimi, gali užkariauti ir laimėti vyrą. Svarbu, kad ji mylėtų save, nepamirštų rūpintis savo išvaizda – ji turi būti tobula ir būti dėmesinga partnerė.  Tačiau atkreipkite dėmesį: vyrams patraukli išvaizda ne visada yra pirmaeilis dalykas.

Nes kai vyras pamato labai gražią merginą, jis žavisi jos grožiu, bet nieko daugiau. Šiame grožyje yra kažkas atgrasaus, galbūt tai, kad tokios merginos turi nekukliai aukštą nuomonę apie save. Na, o protinga mergina, eruditė, galinti palaikyti bet kokią temą, ar tai būtų ledo ritulys, automobiliai ar Visatos sandara, visada patrauks bet kurį vyrą. Kai mergina supranta vyrą ir jo problemas, jaučia jo psichologinę būseną, yra moteriška, nuoširdi, vyras jaučiasi pakylėtas, tarsi ant sparnų ir jis stengsis  parodyti savo vyriškas ir džentelmeniškas savybes.

„Tu esi atsakingas, aš pasitikiu tavo įgūdžiais! – ši frazė taip pat gali išversti iš kojų bet kurį vyrą. Vyrui svarbu pagyrimas, jo nuopelnų ir žygdarbių pripažinimas!

Tuo pačiu metu už septynis pagyrimus turėtų būti viena kritika. Tačiau svarbiausia kalbėti apie savo jausmus, o ne kaltinti savo partnerį. Vietoj „tu toks ir anoks“ veiksmingiau pasakyti maždaug taip: „Mielasis, aš nebuvau pasiruošusi atidėti atostogų. Bet tu teisus: mes visai neatsisakome, o tik atidedame. Ir aš tikiu, kad tu išspręsi šią problemą mūsų naudai“.

Svarbiausia yra nuoširdumas ir meilė. O meilė – tai dėmesys partneriui, jo norams, o ne tik savo.

Vyrai taip pat įsitikinę, kad merginos nebijotų parodyti savo silpnumo. Nenuostabu, kad jie sako: „Moters stiprybė yra jos silpnybėje“. Bet jei moteris pasako: „Kad ir koks silpnas būtų vyras, jis visada stipresnis“. Tai jau aukštasis pilotažas.

Juk vyrai kaip vaikai! Jei moteris pradės pokalbį su juo nuo frazės „Tu esi super protingas“  ar „Tu esi labai geras“  – tai po to  jie negali nieko atsakyti dėl to, kad netenka amo iš nuostabos.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą