Jeigu jums anksčiau kažkas nesukeldavo reakcijos, o dabar visą laiką krenta į akis arba tai, kas patiko, dabar atstumia, greičiausiai santykiuose įvyko didelių pokyčių. Archyvo nuotrauka

Būkite atidesni detalėms, būtent jose slypi atsakymas į šį klausimą. Žinia, meilėje būna visko: ir deginančio geismo, ir nuosmukių, ir aistros pliūpsni. Tačiau situacijose, kurios bus aptartos toliau, jaučiama pernelyg aiškiai ir nuolat,  su kuo nei vienas iš jūsų nenorėtų susidurti ir išgyventi.

 

  1. Jeigu jums anksčiau kažkas nesukeldavo reakcijos, o dabar visą laiką krenta į akis arba tai, kas patiko, dabar atstumia, greičiausiai santykiuose įvyko didelių pokyčių.
  2. Jis tik retsykiais užmeta akį į jus, bet dažnai nusisuka. Arba pradėjote pastebėti tokį požiūrį į savo partnerį ar partnerę.
  3. Pokalbiai dažniausiai vyksta apie formalius dalykus, jie pradedami ir baigiami dažniausiai taip pat kone oficialiai gaida. Ir tik dėl to, kad palaikytumėte kontakto regimybę.
  4. Dažnai be jokios priežasties kalbatės vienas su kitu susierzintu ir pakeltu tonu.
  5. Jis nuolat su jumis ginčijasi arba tyli, tarsi būtų užgniaužęs savyje atsakymą ar pastabą.
  6. Pastebite, kad jūsų nebedomina beveik viskas, ką sako ar gali pasakyti jūsų partneris. Atrodo, kad bendravimas su juo atima energijos.
  7. Jei atidžiai įsižiūrėsite, pastebėsite, kad jūsų akivaizdoje jis ne tik rečiau šypsosi, bet ir būna įsitempęs.
  8. Partneris nepratęsia pasiūlytos temos, o siekia ją kuo greičiau užbaigti.
  9. Pagaunate savyje jausmą, kad tarp jūsų jau viskas pasakyta, nieko naujo nebus ir neįvyks.
  10. Aplink jums artimą širdžiai žmogų tarsi formuojasi plyšys, „šešėlis“, riba, kurios nesinori peržengti. Tai galioja viskam – bendravimo temoms, veiklai, aplinkiniams…
  11. Apima jausmas, kad be reikalo švaistote laiką, nes viskas atrodo nuobodu ir pasmerkta.
  12. Šalia partnerio įprasti dalykai nustoja džiuginti. Viskas tampa nuobodu ir neįdomu.

Žinoma, galima sakyti, kad išvardinti ženklai tėra smulkmenos, tačiau gyvenimas susideda iš jų, nepastebimos jo dalies, darančios įtaką ne tik nuotaikai, bet ir santykiams.

Būkite labiau  dėmesingi prarastam smalsumui, prarastai energijai, dvasingiems dalykams, kurie anksčiau teikė prasmę ir džiaugsmą.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą