Jei mergina jaučia, kad ja rūpinasi, tai automatiškai atsiranda trauka. Ji taip pat greičiausiai priims tai kaip ženklą, kad galite ją labiau apsaugoti ir pasirūpinti. Archyvo nuotrauka

Žinoma, atsidavimo ir ištikimybės derinys santykiuose, kai tavo mergina nori tau geriausio ir būna su tavimi net  ir sunkią valandą, yra tikras ir nepasiekiamas lobis didžiulei daliai vyrų.

Natūralu, kad tai yra tai, ko jūs norite iš santykių, kai juos užmezgate. Norite, kad jūsų draugė visada būtų ištikima ir atsidavusi. Tačiau kaip rasti šią ištikimiausią merginą?

 

Ištikima mergina gali pasiūlyti vieną labai svarbų dalyką

Pirmiausia atsakykime į klausimą: kodėl ištikimybė yra svarbi merginos savybė?

Kuo vyresnis tampi, tuo labiau vertini smulkmenas: gardų maistą, pasisėdėjimus su senais bičiuliais ir ramybę, kurią jums gali pasiūlyti ištikima mergina.

Ar būti su mergina, kuri visada tau kelia pavydą, išeikvoja tavo energiją ir nuolat pateksi į emocinę sumaištį.

Turėti ištikimą merginą reiškia, kad galite įgyvendinti savo, kaip vyro, svajones, nesijaudindami, kas gali nutikti už jūsų nugaros. Taip yra todėl, kad vyras tikras, jog ji niekada jo neišduos, kai bus išvykęs ar užsiėmęs kokiais nors svarbiais reikalais.

Be to, jūs žinote, kad galite ja pasikliauti viskuo. Jei sergate, ji yra šalia jūsų. Jei būsite atleistas iš darbo, ji padės jums įveikti šį gyvenimo etapą. Jos ištikimybė jums reiškia ramybę.

Taigi, kaip vyras gali rasti sau tokią merginą?

  1. Norėdami sužinoti, susidarykite savo moters idealių savybių sąrašą ir pradėkite gyventi pagal tas savybes

Taigi, pirmiausiai paklauskite savęs:

Ar norite, kad jūsų mergina visada būtų jums ištikima?

Ar norite, kad jūsų mergina visada jus palaikytų?

Ar norite, kad jūsų mergina jumis tikėtų ir be jokių abejonių žinotų, kad galite pasiekti savo tikslus?

Ar norite, kad jūsų mergina paskatintų jus siekti sėkmės, kai jums sunku pasitikėti savimi?

O gal norite, kad jūsų mergina palaikytų jūsų kasdienius sprendimus ir pasidalintų jūsų pagrindiniais gyvenimo planais?

Jei išvardinote savo idealios moters savybes, kurių jums reikia, tada norėdami ją rasti ir užmegzti su ja santykius, turėsite išmokti atspindėti šias savybes.

Tai problema. Santykių pasaulyje panašus dažnai traukia panašų (nepaisant posakio, kad priešybės traukia). Todėl pradžioje pagalvokite apie nelaimingus derinius, kuriuos dažnai matote aplinkiniuose santykiuose. Kaip bebūtų gaila, bet įgiję karčios patirties, žmonės dažnai kartoja tas pačias klaidas kiekvienuose naujuose santykiuose. Pavyzdžiui, merginos dažnai suvokia, kad nuolat renkasi vyrus, kurie jų negerbia ir nieko negali padaryti ir panašiai. Ir taip toliau.

Tie, kurie neturėjo motinos ar tėvo, gali nesąmoningai nuolatos ieškoti partnerių pritarimo, kad užpildytų tuštumą, kuri niekada nebuvo užpildyta vaikystėje.

Žmonės, kuriems sunku išlikti ištikimiems savo partneriams, dažniausiai traukia tuos, kurie lojalumo neskiria pirmiausia sau ar partneriui.

Priežasčių gali būti daug. Bet jei jums reikia ištikimos merginos, kuri būtų jūsų partnerė visais klausimais, turite atsilyginti  tuo pačiu – taip pat būti ištikimu žmogumi, kurį norite rasti. Kai būsite su mergina, kuriai esate atsidavęs, ji taip pat norės jums suteikti tą patį .

  1. Ieškokite poros tarp mažiau patyrusių merginų (ir geriausia tarp droviausių)

Merginos, kurios palaikė dešimtis trumpalaikių santykių, dažnai jaunos arba nedirbančios, bet ieško rimto partnerio ir yra įsitikinusios, kad gali būti ištikimos, vargu ar patiks tai, ką mes dabar pasakysime.

Tačiau duomenys yra duomenys: mokslininkai teigia, kad tarp moters turimų partnerių skaičiaus ir jos ištikimybės yra tiesioginis ryšys. Kitaip tariant – kai vyras susipažįsta su mergina, kuri iki 30 metų turėjo tik 1,2,3 arba daugiausiai 4 rimtus santykius, tada ji labiau tikėtina, kad bus ištikimesnė ir  labiau atsidavusi partnerė.

Mokslininkai ir psichologai Robertas J. Levinas ir Amy Levin atliko 100 tūkst. ištekėjusių moterų (iš viso pasaulio) apklausą ir nustatė stiprų ryšį tarp amžiaus, kai jos įgijo pirmąją patirtį, ir partnerių, kuriuos jos turėjo  santuokos metu, skaičiaus.

Iš 100  tūkst. apklaustų moterų tik 16 proc. pirmą kartą, būdamos 21 metų, „ nuėjo į kairę“, palyginti su beveik 49 proc. moterų, kurios savo patirtį gavo būdamos jaunesnės nei 16 metų ir išdavė savo vyro pasitikėjimą.

Ši apklausa taip pat rodo, kad labai menka moters patirtis, pavyzdžiui, turėjusi vieną ar du partnerius praeityje, gali reikšti didesnį jos smalsumą, kad ji norėtų išbandyti naujas patirtis.

Tačiau 16 proc. išdavystės tikimybė atrodo daug geriau nei 49 proc. Tuo pačiu metu, jei mergina yra drovi, tada šie 16 proc. virsta 1,5–2 proc. tikimybe, kad ji kada nors nuspręs būti neištikima.

  1. Išbraukite iš savo gyvenimo (rimtiems santykiams) merginas, kurios nuolat trokšta dėmesio ir mėgsta atsipalaiduoti didelėse (triukšmingose) kompanijose

Jei ieškote rimtos merginos ilgalaikiams santykiams, ar iškeistumėte savo laiką, energiją ir ateitį į vakarėlių merginą, kuri elgiasi nevaržomai? Kalbame apie merginos, kuris nespjauna į alkoholio vartojimą, atsitiktinius vienos nakties nuotykius, nuolatinius vakarėlius su didžiuliu skaičiumi vyrų draugų ir panašiai?

Ar norėtumėte susitikinėti su mergina, kuri yra taip priklausoma nuo savo socialinių tinklų sekėjų, kad ji tiesiog priversta atskleisti savo asmeninį gyvenimą internete, kad visi matytų? Aptarinėja  savo asmenines santykių problemas su draugais ar nepažįstamais žmonėmis įvairiuose viešuose puslapiuose ir panašiai?

Merginos, kurios per daug mėgsta dėmesį, savo „linksmybių“ siekimą visada iškels prieš jus. Joms visada labiau patiks kitų vyrų dėmesys, norės būti jų dėmesio centre ir įgyti naujos patirties, vaikytis azarto ir naujų emocijų.

Iš pradžių tokia mergina gali atrodyti juokinga ir šauni, linksma ir neįtikėtinai socializuota bei aktyvi, tačiau laikui bėgant jos impulsai gali nuvesti į situaciją, kai jos asmeninio dėmesio centre bus jau nebe vienintelis vyras.

  1. Ieškokite merginos tarp tų, kurios labai aistringai atsiduoda savo darbui

Ištikimos moterys santykiuose paprastai visada yra įsipareigojusios tam, kas padeda jų šeimai pakilti į aukštumas. Paprastai tai yra kažkas, kas susiję su jų darbu.

Jei mergina rimtai žiūri į savo darbą, skiria daug laiko savo gyvenimo darbui, pavyzdžiui, kasdien piešia 7-10 valandų, kad taptų profesionalia menininke ar dizainere ir panašiai, tada ji taip pat skirs dėmesio ir savo asmeniniam gyvenimui bei šeimai.

Jei mergina yra atsakinga už šį savo gyvenimo aspektą, ji taip pat rimtai žiūrės ir į santykius. Šis modelis veikia su 90 proc. tikimybe. Remiantis žurnale „Psychology Today“ atliktais tyrimais, moterys, pasiryžusios kažkam ir gauti didžiausią grąžą, yra ištikimiausios partnerės.

Bet, žinoma, niekada negali būti šimtu procentų tikras.

  1. Pasikliaukite savo instinktais, bet niekada neskubėkite žengti rimtų žingsnių užmegzdami santykius

Ne paslaptis, kad pasimatymai iš esmės yra žaidimas su skaičiais. Kuo daugiau merginų sutiksite, tuo didesnė tikimybė, kad rasite tinkamą.

Tarp daugybės skirtingų variantų galite susidurti su merginomis, kurios gražiai užsimaskuoja ir prisitaiko prie jūsų idealaus moters tipo su jums reikalingų savybių sąrašu. Žinoma, tokiu atveju reikia pasikliauti savo instinktais, tačiau visada būkite atsargūs.

Kurį laiką stenkitės laikytis atstumo nuo bet kokios naujos merginos, stenkitės ją ilgai tyrinėti ir po poros mėnesių santykių nelėkti paskui ją. Kartais merginos iššifravimas gali užtrukti daug daugiau nei metus ir šį laiką reikia skirti jos tyrinėjimui, o ne savęs apgaudinėjimui. Ištikimybė yra kantrybė. Turite susitaikyti su tuo, kad jūs abu galite klysti vienas kito atžvilgiu ir jums gali prireikti daugiau laiko, kol išmoksite pasitikėti vienas kitu.

Jei mergina tau labai patinka, matai joje potencialą, aišku, kad ji turi gerą širdį, pasistenk suteikti jai šansą, bet neskubėk. Blogiausiu atveju vieną dieną išsiskirsite. Bet bent jau puikiai praleisite laiką su puikia mergina. Ir greičiausiai būsite geresnis vyras kitai merginai, kuri pasirodys jūsų gyvenimo kelyje.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą