Prieš trejus metus Kerry‘is Haulotte pradėjo dirbti su neįprastu projektu, apie kurį niekam nepasakojo. Jis net nebuvo tikras, kad kas nors gausis, todėl nenorėjo niekam pasakyti, kol neišbandys. "YouTube" stopkadras

Taip, jūs perskaitėte teisingai! vyras užtruko 3 metus, arba maždaug 130 valandų, kurdamas plūduriuojantį kostiumą iš 1150 vyno kamščių!

 

Prieš trejus metus Kerry‘is Haulotte pradėjo dirbti su neįprastu projektu, apie kurį niekam nepasakojo. Jis net nebuvo tikras, kad kas nors  gausis, todėl nenorėjo niekam pasakyti, kol neišbandys. Jei pasiseks, vyras svajojo  Mičigano ežere paplaukioti kaip žmogus kamštis.

Kerry Haulotte bando pasipuošti plūduriuojančiu kamštiniu kostiumu.

YouTube

„Išskyrus savo žmoną Jamie, visą kūrimo laiką saugojau projektą paslaptyje, bijodamas, kad galiu nebaigti projekto arba kad tai bus didžiulė nesėkmė“, – sakė jis.

Kerry‘is pirmiausiai turėjo sujungti į vieną  3450 kamščių, kol pagaliau buvo pasirengęs apsivilkti 13 svarų sveriantį plaukiojantį kostiumą pirmajai kelionei. Po to Kerry‘is Haulotte išbandė savo plūduriuojantį kamštinį kostiumą.

YouTubePodukra Haley Buntrock užfiksavo Kerry pasirodymą, o vaizdo įrašas buvo netikėtas virusinis hitas, patalpintas „YouTube“.

Vyras nesitikėjo, kad kostiumas  gausis visiškai sėkmingas! Jam ne tik patiko plaukti su kamštiniu kostiumu, bet ir kitiems jis leido tai išbandyti.

„Prisipažinsiu, bijojau, kad žmonės manys, jog aš esu visiškai išprotėjęs. Ir nors tai gali būti tiesa, pasirodo, žmonėms tai tikrai patiko, – sakė Kerry‘is.  -Tai sukėlė šypseną visiems stebintiems žmonėms ir visiems, kurie išbandė kostiumą  – su juo plūduriavo ant vandens“.

Kerry‘is Haulotte leido moteriai išbandyti savo plaukiojantį kamštinį kostiumą. Be to, vyras buvo nustebintas, bet sužavėtas teigiamu interneto atsiliepimu apie jo kostiumą, o Haley sako, kad negalėjo tikėtis  šaunesnio patėvio.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą