Olegas Gazmanovas su žmona Marina ir sūnumi Filipu

Olegas Gazmanovas yra vienas garsiausių buvusios sovietų sąjungos dainininkų. Taip pat  talentingas muzikantas ir kompozitorius. Jis turi milijonus gerbėjų. Muzikantas į savo dainas visada įtraukia visą savo sielą, todėl kiekvienas jo hitas visuomet paliečia daugybės žmonių  širdis, o kartais net iki ašarų.

 

Įvaikintą berniuką visada mylėjo kaip tikrą savo sūnų

Olegas Gazmanovas yra ne tik talentingas atlikėjas, bet ir nuostabus vyras bei rūpestingas tėvas. Jo gyvenime buvo dvi santuokos. Pirmoji dailininko žmona buvo mergina, vardu Irina. Ji pagimdė Olegui sūnų Rodioną. Pora buvo susituokusi apie 20 metų.

Praėjus maždaug 8 metams po skyrybų, Gazmanovas nusprendė sukurti naują šeimą su 29 metais jaunesne Marina Muravjova. Jauna moteris tuo metu laukėsi kūdikio, bet būsimasis tėvas buvo ne Olegas Gazmanovas.  Marinos pirmagimis sūnus Filipas – iš pirmosios santuokos. Būtent apie jį  ir norime šį kartą papasakoti.

Marinos Muravjovos pirmasis vyras buvo liūdnai pagarsėjusios finansinės piramidės MMM vienas steigėjų Viačeslavas Mavrodis. Taip atsitiko, kad kai jauna moteris tapo nėščia, ji jau skyrėsi su vyru ir negimusio vaiko tėvu.

Kai Marina pagimdė sūnų Filipą, Olegas Gazmanovas jau buvo su ja. Atlikėjas pasiėmė moterį su kūdikiu iš gimdymo namų.

Gazmanovas nedelsdamas priėmė Filipą kaip savo sūnų, kurį įsivaikino ir suteikė jam savo pavardę. Muzikantas įvaikintą berniuką visada mylėjo kaip tikrą savo sūnų.

Verta paminėti, kad Olego sūnus Rodionas iš pirmosios santuokos, gana ramiai ir teigiamai priėmė tėvo sprendimą sukurti naują šeimą. Vaikinas visada labai mandagiai ir gražiai  elgiasi ir su tėvo naująja žmona bei įbroliu.

Olegas Gazmanovas nuo mažumės įkvėpė ne tik savo sūnui Rodionui, bet ir Filipui meilę muzikai. Be to, atlikėjas aktyviai sportavo, todėl vesdavosi į sporto klubą ir savo berniukus. Tėvą ypač nustebino Filipo atkaklumas, kruopštumas ir užsispyrimas, siekiant gerų sporto rezultatų. Berniukas taip pat bandė kurti muziką ir dainuoti, bet, deja, jam trūko natūralių duomenų ir talentų. Vaikinas nenusiminė ir pasinėrė į sportinį gyvenimą.

Rodo pavyzdį jauniems žmonėms – kaip gali atrodyti sveikai gyvendamas

Kai Filipas dar buvo paauglys,  tėvai išsiuntė jį mokytis į privačią mokyklą Londone. Būtent ten vaikinas ir ėmė aktyviai sportuoti. Po kiek laiko Filipas tapo vienu pagrindinių Anglijos regbio komandos žaidėjų. Žinia, šis žaidimas reikalauja daug jėgų ir didelės ištvermės, todėl vaikinas turėjo praleisti daug laiko sporto salėje. Rezultatas  įkvepiantis: Filipo reljefo raumenys pavergė ne vienos merginos širdį.

Vaikinas ir nesistengia slėpti savo gyvenimo būdo, todėl dažnai ir aktyviai dalijasi savo nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Po kiek laiko viena modelių agentūra atkreipė dėmesį į jo nuotraukas ir pasiūlė darbą. Vaikinas ilgai svarstė pasiūlymą ir net norėjo atsisakyti, bet tėvas jį įkalbėjo neatsisakyti pasiūlymo. Olegas Gazmanovas  ne tik pritarė pasiūlymui, bet ir sakė, kad tai yra puiki proga išbandyti save naujoje veiklos srityje bei parodyti gerą pavyzdį jauniems žmonėms, kaip gali atrodyti sveikai gyvendamas. Juk Filipas nerūko ir nevartoja alkoholio.

Šiuo metu vaikinas gyvena Londone ir studijuoja universitete. Jo dabar svarbiausias tikslas yra įgyti aukštąjį išsilavinimą. Nes darbas modelių agentūroje, anot Filipo, daugiau pomėgis nei ateities perspektyva.

Filipas gana dažnai atvyksta į Rusiją aplankyti savo tėvų ir jaunesnę seserį bei brolį Rodioną, su kuriuo taip pat sieja verslo reikalai. Bendromis jėgomis planuoja įgyvendinti net kelis savo verslo projektus.

Socialinių tinklų nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą