4 metų Williamas Recklessas su mama Gemma

Williamui Recklessui iš Notingemo, Anglijos, yra tik 4 metai, tačiau jo drąsa, atkaklumas, optimizmas įkvepia  ne tik jo tėvus – Gemmą ir Michaelį, bet ir daugybę kitų žmonių.

Ne taip seniai mažo berniuko gyvenimas ir judrumas pasikeitė amžiams. Tačiau keletą sunkiausių savo gyvenimo mėnesių, berniukas praleido su šypsena veide, įveikdamas kiekvieną iššūkį.

 

Patyrė smegenų traumą, kurią sukėlė deguonies trūkumas

Šių metų sausio mėnesį mama nuvežė Williamą pas gydytoją, kai pastebėjo, kad jis jau kelintą diena prastai jaučiasi. Kadangi gydytojai buvo užversti darbais dėl koronaviruso pandemijos, išrašė Williamui antibiotikų ir išsiuntė juos namo. Gemma suprato, kad kažkas yra daug blogiau. Todėl  po dviejų dienų vėl nuvežė sūnų į ligoninę, kur sužinojo, kad jis serga sepsiu, gyvybei pavojinga komplikacija, kilusia dėl infekcijos. Williamui buvo sukelta dirbtinė koma, kurioje praleido aštuonias dienas, o paskui dar tris mėnesius praleido intensyvios terapijos skyriuje.

Kovingos prigimties  Williamas nepuolė į paniką, kai susidarė kraujo krešulys šlaunyse ir po to pasiekė plaučius. Galų gale mažametis vaikas patyrė smegenų traumą, kurią sukėlė deguonies trūkumas. Deja, gydytojai turėjo amputuoti Williamui abi kojas ir pirštų dalis, kad jį išgelbėtų. Tačiau net po tokio sunkaus išbandymo berniukas nenustojo šypsotis.

 

Sesytė nepastebėjo, kad grįžęs iš ligoninės broliukas nebeturi kojų

Grįžęs namo, mažas berniukas stengėsi prisitaikyti prie namų aplinkos. Tai neabejotinai padėjo ir jo  dvejų metų sesers Georgios palaikymas, kuri nesitraukė nuo jo nė per žingsnį!

„Jo sesytė nepastebėjo, kad broliukas nebeturi kojų ir tiesiog džiaugėsi, kad po trijų mėnesių grįžo į namus ir dabar galės žaisti su juo“, – sakė mama.

Gegužę specialiai Williamui buvo pagaminti ir įteikti kojų protezai. Nuo to laiko berniukas sunkiai treniravosi kiekvieną dieną, norėdamas išmokti vaikščioti su jais. O liepą jis pasiekė neįtikėtiną rezultatą – žengė pirmuosius žingsnius be ramentų pagalbos!

„Kai jūsų kūdikis žengia pirmuosius žingsnius, yra tiesiog stebuklas, bet kai jis turi mokytis antrą kartą tą daryti, kelis mėnesius stebint, kaip jam skauda, stebint jo baimę, nusivylimą, sunkų darbą ir ryžtą, apima nenusakomas pasididžiavimas savo vaiku“, – teigė Gemma.

 

„Instagram“ tekstas, nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą