Įsivaizduokite, kad išsiuntėte ugningą meilės laišką, atsiprašydama už visus savo veiksmus. Jei jums nebus atsakyta, jūsų ego gali nukentėti, o tada imsite išgyventi, gailėtis ir rizikuojate atsidurti depresijoje. Archyvo nuotrauka

Ar verta pirmiausia rašyti buvusiam vaikinui, jei norite atnaujinti su juo santykius? Ar verta rašyti buvusiam vaikinui, kuris jus paliko?

Informacinių technologijų amžiuje bendravimas įgavo savotiško žaidimo formą. Kai sėdi akis į akį su kompiuteriu, dažnai į galvą ateina įvairios mintys, ir tada imame galvoti: gal parašyti žmogui, su kuriuo sieja tiek malonių prisiminimų? Tačiau kokiais atvejais vis dėlto geriau negrįžti į praeitį?

 

 1. Sulaikykite banguojančias emocijas

Galbūt pasiilgstate ne žmogaus, o emocijų, kurias patyrėte bendraudami su juo, ir įsimylėjimo būsenos. Tokiu atveju greičiausiai porą minučių vėl norėsite jaustis laimingi. Jei parašysite žinutę ir nepatirsite praeities jausmų, tuomet nusivilsite. Taigi, gerai pagalvokite, ar jums to reikia, prieš sugalvodami bendravimo priežastį.

 1. Nesuteikite savo buvusiajam papildomos priežasties būti laimingam

Įsivaizduokite, kad išsiuntėte ugningą meilės laišką, atsiprašydama už visus savo veiksmus. Jei jums nebus atsakyta, jūsų ego gali nukentėti, o tada imsite išgyventi, gailėtis ir rizikuojate atsidurti depresijoje. Tačiau jūsų buvusio vaikino savigarba tikrai padidės, nes kadangi jūs rašote jam, o ne jis jums. Vadinasi, nėra abejonių – jis pats tobulumas, nes jūs vis tiek svajojate būti su juo.

 1. Įsikalkite į galvą: visi svarbiausi dalykai turi būti pasakyti asmeniškai

Jei manote, kad santykiai gali būti sugrąžinti, vargu ar jums padės bedvasis tekstinis pranešimas. Geriau pasikalbėkite su buvusiu mylimuoju tete-a-tete. Visgi vargu ar pavyks perteikti meilingą žvilgsnį net ir jaustukų pagalba. Tikimybė, kad užklupus jausmams jį sudomins jūsų parašyti žodžiai, labai maža. Tai reškia, kad jis, greičiausiai, sugebės atsispirti jūsų moteriškam žavesiui, koketavimui ir panašiai.

 1. Atsiminkite: pirmą žingsnį vis dėlto turėtų žengti vyras

Net jei esate labai iniciatyvi, pirma neturėtumėte rašyti savo mylimajam. Geriau šiek tiek palaukti. Galbūt  ir jam sunku susitaikyti su išsiskyrimu, ir po kiek laiko atsiųs SMS. Kitas reikalas, ar jūs esate kalta dėl įvykusio kivirčo  ar skandalo, tačiau net ir tokiu atveju geriau neskubėti atsiprašyti, o ramiai įvertinti situaciją. Galbūt taip nutiko tik į gera?

 1. Prisiminkite, kodėl išsiskyrėte

Jei nutraukėte santykius, kažkas tikrai nutiko ne taip. Ar buvote įžeista, ar išduota, o gal retai sulaukėte dovanų ir komplimentų? O gal jis tiesiog visai be iniciatyvos žmogus ir tinginys?

Net jei ne jūs inicijavote išsiskyrimą, gerai pagalvokite, galbūt turėjote priežastį nutraukti šiuos santykius. Pasistenkite dažniau prisiminti savo buvusiojo trūkumus. Tai puiki motyvacija jam nerašyti ir neskambinti.

 1. Išanalizuokite savo pagrindinį motyvą

Pirmiausiai paklauskite savęs: „Kodėl jus taip traukia rašyti trumpąsias žinutes savo buvusiajam? Gal jums tiesiog nuobodu arba iš neturėjimo ką veikti?“. Patarimas paprastas: užsiregistruokite į baseiną ar kūno rengybos užsiėmimus. Suplanuokite savo dieną taip, kad tiesiog neliktų laiko apgailestauti dėl išsiskyrimo.

 1. Venkite spaudimo iš išorės

„Visos draugės turi vaikinus, o aš viena“, – galvojate sau. Be to, ir draugai dar įpila alyvos į ugnį: „Na, kaip taviškis? Nesusitaikei? Jūs buvote tokia graži pora“. Žinoma, tokiu atveju pradedate jaustis vieniša. Pabandykite pažvelgti į situaciją iš kitos pusės: esate ne vieniša, o laisva ir svarstote vertus kandidatus užkariauti jūsų ranką ir širdį.

 1. Patikrinkite informaciją

Jei girdėjote gandų, kad jūsų buvęs mylimasis vis dar yra vienišas, neskubėkite jais tikėti, o atidžiai patikrinkite šią informaciją. Priešingu atveju – galite patekti į nepatogią situaciją. Tarkim, viena mergina, sužinojusi, kad jos buvęs vaikinas išgyvena sunkias skyrybas su žmona, jam parašė. O kitą dieną jai paskambino teisėta jauno vyro žmona. Paaiškėjo, kad vaikinas net negalvoja skirtis ir yra gana laimingas santuokoje. Manau, neverta atpasakoti nelabai malonaus dviejų draugių pokalbio.

 1. Atsikratykite klaidingų iliuzijų

Neturėtumėte galvoti, kad jei vaikinas jus apgaudinėjo, tai buvo pirmas ir paskutinis kartas. Greičiausiai jūsų norą atnaujinti bendravimą jis suvoks kaip savo veiksmų patvirtinimą. Taigi, jei jums atrodo, kad sugebėsite visiškai pakeisti žmogų sau, tai tuščios viltys. Ir tai taikoma ne tik ištikimybės trūkumui, bet ir bet kokioms neigiamoms jūsų buvusio vaikino savybėms bei įpročiams.

 1. Nebūkite savanaudė

Ar žinojote, kad po išsiskyrimo daugelis vaikinų savo merginas įtraukia į juoduosius sąrašus telefonuose ir socialiniuose tinkluose? Jie tiesiog nenori gaišti laiko veltui, nes nemato prasmės atnaujinti draugystę. Net jei likote su buvusiu mylimuoju šiltuose draugiškuose santykiuose, vis tiek neturėtumėte piktnaudžiauti jo gerumu ir prašyti jo padėti įkalti vinį ar perkelti sofą į kitą vietą. Tokiu elgesiu rizikuojate visiškai sugadinti savo santykius su žmogumi, kuris anksčiau buvo jums toks artimas ir brangus.

1 KOMENTARAS

 1. Sveiki, žiūrintieji, apsilankykite ADU tirpalo šventykloje (priestadu@gmail.com) ir atkurkite santuoką arba grįžkite su jo galingu meilės burtu. išbandykite jį ir pasidalykite savo liudijimu.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą