Veidrodinės datos visada yra labai galingos. Veidrodinė data yra nepaprastai energetiškai stipri diena, kai pasaulį valdo tam tikras skaičius.  Tai neįprastos energijos diena, suteikiančia žmonėms galimybę įgyvendinti savo lūkesčius ir norus. Astrologai papasakojo, kaip praleisti šią dieną, norint pagerinti savo materialinę padėtį, padidinti turtus ir pritraukti sėkmės į savo pusę, Apskritai šiandien kiekvienas turi galimybę įgyvendinti savo seniai puoselėtą svajonę.

 

Intuicija gali jus išgelbėti nuo finansinių problemų

Skaičiaus „8“ pagrindinis šūkis: savo nuožiūra. Aštuonetas yra ekstravertiškas skaičius.

Teigiamos aštuoneto savybės: šis skaičius  reiškia stiprią valią, jis yra labai stiprus, energingas ir kryptingas. Skaičius aštuoni turi autoritetą tarp kitų žmonių, jis yra viešpataujantis ir savarankiškas. Žino, kaip vadovauti ir yra labai reiklus savo pavaldiniams. Skaičius „8“ yra pagrįstas ir organizuotas.

Neigiamos aštuoneto savybės: šis skaičius reiškia išdidumą, visada reikalauja pripažinimo ir yra gana ciniškas. Aštuonetas paprastai pateikia savo cinizmą kaip iliuzijų nebuvimą. Skaičius aštuoni dažnai turi silpnybę pinigams, jis trokšta galios ir sugeba slopinti kitus. Aštuonetas gali nukentėti dėl energijos pertekliaus, įtampos ir pernelyg aktyvios veiklos. Paprastai skaičiui aštuoni trūksta tikrų žmogiškų jausmų.

Taigi, kaip pritraukti pinigų ir sėkmę rugpjūčio 8 dieną? Iš karto nuliūdinsime tingius ir prie darbo nepuolančius žmones.

Pinigus, padedant aštuonetui, galima pritraukti tik sunkiu darbu. Todėl nedėkite vilčių į atsitiktinius laimėjimus ar vienkartines išmokas.

Kita vertus rekomenduojama labiau įsiklausyti į artimųjų patarimus ir šeštąjį pojūtį.

Šią dieną likimas gali jus įstumti į situaciją, kai sėkmė ar nesėkmė ateityje priklausys tik nuo jūsų sprendimo. Intuicija gali jus išgelbėti nuo finansinių problemų – tai ji jums pasakys, kuo galite pasitikėti, o kuo ne.

Stebėtina, bet vienatvė ir nepriklausomybė padės jums pasiekti sėkmės bet kurioje srityje. Neprašykite kitų žmonių pagalbos, bet neatsisakykite jos, jei pasiūlys. Tai yra ir puiki diena suplanuoti ateities reikalus.

Tinkamai nusistačius prioritetus, bus galima pritraukti pinigų ir finansinės sėkmės rugpjūčio 8 dieną. Bet atsargumas svarbiausiu momentu tikrai nepakenks. Kalbant apie apsipirkimą, turėtumėte apsiriboti tik būtiniausiais dalykais. Be to, jei einate apsipirkti, pasiimkite su savimi žmogų, kuris gali jus apsaugoti nuo nereikalingų pirkinių.

 

Aštuonetas gali būti laimingas talismanas

Numerologijoje skaičius aštuoni paprastai reiškia materialines gėrybes, sėkmę ir asmeninę laimę.  Būtent šiose gyvenimo sferose ir padeda įgyvendinti norus. Vakare nukreipkite savo žvilgsnį į dangų: turėtų pasirodyti ryškiausias vasaros  dangaus kūnai perseidai (kurių meteorų srautas yra Persėjo žvaigždyne). Tai Svifto-Tatlio kometos paliktos dalelės, kurios nuolat kartą per metus praskrenda Žemės planeta. Todėl 08.08 pamačius blyksiančią žvaigždę, būtinai pareikškite savo  norą  ar svajonę, kuri būtinai išsipildys.

Teigiama, kad rugpjūčio 8 dieną  8 val. ryte stipriai išsiskiria teigiama energija, panaši, kaip pereinant į naujuosius metus. Štai kodėl galite pareikšti savo norą ir paprašyti Visatos pagalbos. Beje, nenustatykite tos dienos laikrodžio, net jei skubate ar vėluojate.

Pasiruošimas prašymui yra gana paprastas: jums reikia popieriaus lapo ir rašiklio.  Uždekite žvakę. Kai tik jūsų laikrodis (ant riešo, telefone ar kompiuteryje) rodys 20:08, lape užsirašykite savo puoselėtus norus.

Po to lapą keletą minučių palaikykite virš žvakės liepsnos, bet taip, kad jis neužsidegtų. Ir pasakykite sau mintyse: „Visata, duok man sėkmės ir laimės“.

Po to lapą reikia sulankstyti ir paslėpti nuošalioje vietoje arba įsidėti į piniginę. Jis bus jūsų laimingas talismanas.

 

Galima išspręsti meilės ir tarpusavio santykių klausimus

Veidrodinė 08.08 data  neatsiejama ne tik nuo darbo, bet ir finansų. Tačiau tik atsakomybė ir savarankiškumas gali padėti įgyvendinti finansinius ir profesinius norus. Šiandien dauguma žmonių gali užprogramuoti savo energiją sėkmei. Svarbiausia yra aiškiai nusistatyti tikslus ir uždavinius sau.

Pati Visata šią dieną jus ves į norimą tikslą, todėl reikia įsiklausyti į savo intuiciją. Šiandien ji greičiausiai neklaidins jūsų.

Per veidrodinę 08.08 dieną galima išspręsti ir meilės bei tarpusavio santykių klausimus.

Šiandien laukia nemaža sėkmė tų įsimylėjusiųjų, kurie nesėdi sudėję rankas. Teigiama, pakili nuotaika padės įgyvendinti norus, susirasti artimą žmogų ar rasti harmoniją esamuose santykiuose.

Žmonės šiandien bus ypač imlūs, todėl jie daug greičiau pajus jūsų meilę ir šilumą.

Palanki ši diena ir pasimatymams. Galite flirtuoti, atskleisti savo jausmus, net pasipiršti. Tai padės pasiekti to, ko norite ir tikėtis geriausių rezultatų.

Kaip minėta, šiandien itin stipri energija, todėl labai naudinga pamąstyti ar numatyti ir savo ateitį.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą