Nors užmezgus naujus santykius, dėmesys turėtų būti sutelktas į partnerį, bet niekada nepamirškite, kad jūsų savigarba turėtų būti pagrindinis dalykas. Archyvo nuotrauka

Kartais labai sunku būna tiksliai atpažinti, kokius jausmus  jaučia priešinga lytis. Taigi, kaip sužinoti, kad mergina tave įsimylėjo?

 

 1. Ji paskambina / parašo pirma

Jei ji pradeda bendrauti, domėtis tavimi ir nelaukia tavo žingsnio – tai labai geras ženklas. Šaunu ir tai, kad ji nedvejodama tai parodo. Jos skambučiai ir žinutės dabar taps tau įprasta, jei ji pati žengs pirmąjį žingsnį. Beje, mergina taip pat vertina savo asmeninį laiką. Ir jei matai, kad ji nori praleisti laiką su tavimi bei pati žengia pirmuosius žingsnius, gali džiaugtis. Tai reiškia, kad ji tikrai domisi tavimi ir nori bendrauti.

 1. Ji nepamiršta tavęs pasveikinti su gimimo diena

Tikri santykiai yra tada, kai abu nepamiršta pasveikinti vienas kito su asmeninėmis ir kitomis šventėmis. O dovanojamos dovanos yra būdas priversti jaustis gerai, įtikti. Tai jausmų ženklas. Kai egoizmas ir savanaudiškumas nublanksta  ir atsitraukia į antrą planą, tada prasideda meilė.

Jei  mergina  įdėjo pastangų, parinkdama tau dovaną, tai reiškia, kad jai buvo svarbu tau įtikti. Ir tai yra įsimylėjimo ženklas.

 1. Negaili emocijų

Jei mergina yra neabejinga tau, jai rūpi, kaip praėjo tavo diena. Ji nori, kad pasidalintum su ja savo problemomis, nes dabar esi jos gyvenimo dalis. Tai taip pat reiškia, kad ji galvoja apie tave ir jaudinasi. Emocinės investicijos yra labai svarbus santykių veiksnys.

Beje, nepyk, jei mergina antrą kartą paklaus, ar tu greitai ateisi. Tai nėra kontrolė. Ji tiesiog jaudinasi ir laukia tavęs.

 1. Ji atsižvelgia į tavo interesus

Taip pat prisitaiko prie tavo dienos planų. Supranta, kai esi pavargęs ar alkanas. Atsižvelgia į tai, kas tau patinka, o kas ne. Kitaip tariant, dabar tavo interesai prilygsta jos interesams, , nes esi jai labai svarbus žmogus. Atkreipk dėmesį, kad tavo mergina tapo dėmesingesnė ir pagarbesnė tau.

 1. Ji nerimauja, jei bent kiek ją ignoruoji

Jei anksčiau ji reaguodavo ramiai į bet kokius dalykus, tai įsimylėjusi mergina pradeda nerimauti, jei vaikinas laiku nepaskambina ar kaip nors kitaip neparodo dėmesio.

Tai  taip pat ženklas, kad jai rūpi, kur tu esi ir ką darai. Ne todėl, kad jai reikia patikrinti, ar nebendrauji su kita mergina.

 1. Ji yra tavo įkvėpimo šaltinis

Tai reiškia, kad po kiekvieno jūsų susitikimo ji būna gerai nusiteikusi ir jaučiasi pakylėta. Ji taip pat jaučiasi  dėkinga tau ir gali pasakyti, kad gerai praleido laiką su tavimi.

Jei pabendravusi su tavimi ji jaučiasi energinga ir žvali, tai yra labai geras ženklas. Tai reiškia, kad ji pasikrovė emociškai. Tokių jausmų nejausti neįmanoma, todėl ji norės pratęsti santykius su tavimi.

 1. Ji neflirtuoja su kitais vaikinais

Kai tik mergina jaučiasi įsimylėjusi, ji praranda bet kokį norą bendrauti su kitais vaikinais. Ji nežiūri į kitus vaikinus ir net nebando su jais flirtuoti. Žodžiu, kiti jai neegzistuoja, tik tu.

Jai svarbu būti šalia tavęs ir tik su tavimi. O būdama kitų vaikinų kompanijoje, ji nenuleis nuo tavęs akių. Nors merginos visada nori patikti visiems,  bet mylimasis joms visada yra svarbiausias ir  sutelks dėmesį  tik į jį. Tai akivaizdžiausias ženklas, pagal kurį galima nustatyti jos jausmų gilumą.

 1. Ji bijo prarasti tave

Tada ji tampa atviresnė ir pradeda demonstruoti, kad esi jai  labai brangus. Ji verčiau bandys daryti nuolaidas ir rasti daugybę kompromisų, nei susipykti su tavimi.

 1. Ji negaili tau dėmesio

Be to, jai bus svarbu, ar jūsų pasimatymas pavyko ir kas jame buvo aptarta. Ji stengsis padaryti viską, kad jaustumeisi gerai ir jaukiai su ja. Tuo pačiu ji negailės savo moteriško indėlio, kurį pradės investuoti į santykius. Rūpinimasis tavimi bus jos  vienas iš dienos darbotvarkės klausimų.

 

 1. Ji tau padės

Kai mergina yra įsimylėjusi, ji nustoja atskirti „aš“ ir „tu“. Ji suvokia visas problemas kaip bendras. Tai yra domisi vaikino reikalais, stengiasi patarti ir net kaip nors padėti. Ji taps tavo sąjungininke ir partnere bet kokiu klausimu. Net jei ji nieko konkretaus padaryti negalės, pajusi jos moralinį palaikymą. O tai yra labai vertinga ir daug.

 1. Ji pavydi tavęs

Natūralu, kad kai tik merginai kyla jausmai, ji tampa pavydi. Galbūt ji bandys nuslėpti šį pojūtį nuo jūsų, bet jai bus blogai. Pavydas  taip pat kalba apie rūpestį ir baimę prarasti tave. Todėl jei ji pavydi tavęs ir dėl kokios nors smulkmenos, vadinasi, ji turi jausmų tau.

 1. Ji užmerkia akis prieš tavo trūkumus

Kitaip tariant, stengiasi jų nepastebėti arba susigyventi su jais. Nekritikuoja tavęs ir nekelia skandalų. Ji priims tave tokį, koks tu esi. Su visais tavo trūkumais ir silpnybėmis. Be to, ji ramiau reaguos į dalykus, kurie  kitais atvejais paprasčiausiai įsiutintų merginą.

 1. Ji tau nemeluoja

Jei šiandien jos prasta nuotaika ir ji nenorės bendrauti su tavim, pasakys tai tiesiai šviesiai ir  neprisigalvos jokių pasiteisinimų. Jei jai nepatiks jūsų peržiūrėtas filmas, ji neapsimetinės.  Tai yra jūsų santykiuose taps akivaizdesnė karti tiesa, o ne saldus melas.

Apskritai, ji taps daug atviresnė su tavimi visais klausimais. Žinia, santykiai kuriami pasitikėjimu.

 1. Ji tavimi pasitiki

Žinia, jei nėra pasitikėjimo, tai nėra ir santykių. Todėl ji nelys į tavo telefoną, nestebės tavo paskyros socialiniuose tinkluose bei nesiklausys tavo pokalbių. Ji tikės tavimi ir supras, kad nuo tada, kai pasirinko tave, negali kilti jokių abejonių dėl tavęs.

Savo ruožtu ji gali pasidalinti savo patirtimi su tavimi, nes dabar jai esi artimiausias žmogus.

 

parengta pagal mensxp.com/relationships

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą