"YouTube" stopkadras

Mes nesame tikri dėl tikslios oro temperatūros „dvyniuose miestuose“, tačiau užtikrintas juokas, kai meteorologei Jennifer McDermed, pristatant orų prognozes, dėl techninių nesklandumų prasidėjo neįtikėtina transliacija.

***

Viskas prasidėjo nuo to, kai ji pakėlė ranką ir pamatė, kad ekrane yra kelios jos versijos. „Ooh, tai neįtikėtina!“ – sušuko ji. Tikrai taip, orų pranešėjos kopijų ėmė daugėti eilės tvarka, kurios buvo neįmanoma ignoruoti. Juokdamasi ji intuityviai pajudino rankas ir pasakė: „Aš tikrai nežinau, kas vyksta“, kai pasirodė vis daugiau orų pranešėjos kopijų.

„Ar jūs, vaikinai, norite vienos Jennifer, dviejų, ar daugiau? “ – juokavo ji. Tuo tarpu balsas už kadro paklausė: „Ar galite nuvesti tą „traukinį?“. Jennifer taip ir padarė … ir niekas nebegalėjo sulaikyti juoko!

Bet Jennifer šią techninę problemą išsprendė kaip tikra profesionalė! Nepavydėtina būti tiesioginiame televizijos eteryje, kai įvyksta kokie nors nesklandumai ar techniniai gedimai. Bet ne viskas taip ir blogai,  jei sugebi išlaikyti humoro jausmą. Peržiūrėkite nuotaikingą orų prognozę žemiau esančiame vaizdo įraše ir nepamirškite pasidalinti šia istorija.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas, stopkadras

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą