Kita labai rimta klaida – bendraujant per anksti atskleisti savo jausmus. Gražios merginos visada džiaugiasi padidėjusiu vyrų dėmesiu. Paprastai tokios merginos turi daugiau ir gerbėjų. Taigi, jos turi didelę patirtį. Archyvo nuotrauka

Kai kurie vaikinai, iš pažiūros paprasti iš prigimties, nuolat mėgaujasi dėmesiu, renginiuose pasirodo su gražia mergina, susikibę rankomis. Jam nuolat skambina vis kitos merginos. O kitiems, iš pažiūros protingiems, maloniems ir apskritai sėkmingiems vaikinams asmeniniame gyvenime, viskas klostosi ne taip, kaip norėtų. Vienas nori kasdien šalia savęs matyti naują merginą, o kitas – susirasti ir užkariauti savo svajonių merginą. Kaip tai galima pasiekti?

Taigi, dešimt dažniausiai pasitaikančių vaikinų klaidų, bendraujant su merginomis!

 

  1. Stengtis viskuo jai įtikti ir daryti viską, ko paprašo

Lengviausias ir veiksmingiausia būdas… neturėti merginos – stengtis viskuo jai įtikti ir daryti viską, ko ji prašo.  Tokios merginos tik išnaudos vaikinus, stengdamosi spręsti tik savo kasdienes problemas, maitindamos jį pažadais ir viltimis. „Tomai, ar galėtum sutvarkyti mano kompiuterį?“ arba  „Tadai, ar gali nuvežti mane į oro uostą?“. Ir  ne vienas vaikinas ar vyras kartais išpildo visus merginos prašymus, tikėdamiesi, kad jei jis padarys viską, ko ji prašo, jie tuoj užmegs romaną. Paduoti ranką išlipant iš transporto, pakelti kėdę restorane, padėti apsivilkti paltą ir tiesiog suteikti paslaugą – normali jūsų galantiškumo ir rūpestingumo apraiška. Skirtumas tik tas, kad pirmuoju atveju jis trokšta ką nors gauti mainais ir yra pasirengęs įtikti, tiesiog įtikti, o antruoju – su malonumu padėti merginai, tuo pačiu nieko nesitikint iš jos.

  1. Užduoda kuo daugiau klausimų

Daugelis vaikinų mano, kad užduodami merginai kuo daugiau klausimų, greitai pasieks jos palankumą: „Kur tu dirbi? Kaip seniai? Kaip ilsiesi? Kur buvai? Ar tau patiko? Ir kodėl?“. Merginos mėgsta dialogą, kai jų pasakojami dalykai sukelia gyvą pašnekovo reakciją, o ne tik dar vieną klausimą. Idealus bendravimo scenarijus yra toks, kai esate dėmesingas pašnekovei ir sudominate ją savo gyvenimu. Tačiau tuo pačiu bendraujate temomis, kurios aktualios ir įdomios jums abiem. Papasakokite jai apie tai, kas privers ją nerimauti arba sukels smalsumą, džiaugsmą ar užuojautą. Pasidalykite savo gyvenimo detalėmis, kurios jai užgniauš kvapą. Priverskite ją jūsų klausytis, pravėrus burną, nuryjant kiekvieną jūsų pasakytą žodį. Kuo vaizdingiau apibūdinsite savo įvaizdį, tuo labiau mergina norės jus geriau pažinti. Paklauskite jos apie tai, kas jus tikrai domina. Ir kai išgirsite atsakymą, reaguokite.

  1. Laukia ir tikisi merginos pritarimo

Merginos „sustingsta“ prieš stiprius vyrus (bet turime omenyje ne raumenis). Jos mėgsta lyderius, charizmatiškus, „karius“, kurie turi savo nuomonę ir savo taisykles. Jos dievina vyrus, kurie žino, ko nori, ir žino, kaip pasiekti savo tikslus (net jei tai ji). Tačiau nuolat tikėtis ir laukti merginos pritarimo savo veiksmams, už kurio slypi nesaugumas ir nedrąsumas, taip pat yra puikus būdas… nepasiekti jos. Kvailai atrodo, kai vyras nuolat klausia moters, ar ji jam pritaria. Dar kvailiau, kai vyras nežino, ko nori, ir su kiekvienu jo sprendimu jam reikia pritarimo ar palaikymo. Kodėl ji turėtų kvaršinti galvą klausimais „kur mes einame? ir ką tu darysi?“. Merginai daug lengviau ir maloniau šalia savęs jausti vyrą, kuris prisiima liūto dalį atsakomybės už abiejų laisvalaikį. Jei kuris nors jūsų pasiūlymas jai pasirodys nepriimtinas, ji pati tą pasakys.

  1. Bando užkariauti jos dėmesį dovanomis

Tarkime, vaikinas dažnai kviečia merginą į restoraną, dovanoja jai dovanas ir gėles, o ji pirmenybę teikia kitam vaikinui, kuris jai nepadovanojo nė pusės to…  Metodas „Dabar aš jai parodysiu, koks esu dosnus, ir ji tikrai mane įsimylės“ galbūt pasiteisino jau seniai. Tačiau mūsų laikais yra ištisa merginų karta, kuri palankiai priima vyrų dovanas, bet šypsosi per jėgą. Kaip rodo praktika, toks požiūris veikia labai ribotą merginų ratą ir veikia, reikia pripažinti, labai silpnai. Jei vyras yra tik maišelis su dovanomis, tai iš jo visada bus priimamos tik dovanos. Ir tai lengvai paaiškinama. Kai tik pradedi „apkrauti“ merginą dovanomis, ji iš karto įtaria: „Jis nori tokiu būdu nusipirkti mano dėmesį ir jausmus“.  Taip gražūs vaikino  ketinimai atsisuka prieš jį patį,  o merginos tai suvokia kaip silpnus nieko verto vaikino bandymus užkariauti ją – gražiąją princesę. Kitas dalykas – kai labai norisi  tarsi netyčia ar  atsitiktinai padovanoti savo merginai dovaną. Pavyzdžiui, kur nors abu eina kartu ir jis staiga pamatėte minkštą meškiuko žaislą. Šios ir panašios dovanos yra būtinos! Kadangi jos suteikia nepamirštamų emocijų, priverčia nusišypsoti kiekvieną kartą jas prisiminus ar pamačius. Ir čia veikia tas pats principas. Dovanos turi būti dovanojamos iš širdies. Ir jokiu būdu neturėtumėte tikėtis, kad už tai ką nors gausite.

  1. Per anksti atskleidžia savo jausmus

Kita labai rimta klaida – bendraujant per anksti atskleisti savo jausmus. Gražios merginos visada džiaugiasi padidėjusiu vyrų dėmesiu. Paprastai tokios merginos turi daugiau ir gerbėjų. Taigi, jos  turi didelę patirtį. Todėl žino, ko tikėtis iš vyro santykiuose. Būtent todėl užtikrintas būdas priversti merginą kuo greičiau nuo jūsų bėgti yra frazė: „Žinai… tu man tikrai… tu labai labai man patinki“.

Šie žodžiai jai yra ženklas, kad esi kaip visi kiti vaikinai, kurie per greitai ją įsimyli. Ir jie negali kontroliuoti savęs. Su jais viskas aišku. Jie neįdomūs. Su mergina reikia bendrauti taip, kad ji iki pat paskutinės akimirkos abejotų: „Ar aš jam patinku? Ar aš jam pakankamai gera?“.

  1. Ne vilioja, o mėgina įtikinti

Ar pastebėjote, kad neretai pasitaiko porų, kuriose mergina yra beprotiškai patraukli, o vyro tokiu negalima pavadinti net optimistiškiausiuose komentaruose? Tai paaiškina faktą, kad merginas traukia tam tikras vyriškų savybių rinkinys, kurio dėka ji puikiai jaučiasi šalia šio išrinktojo. O išvaizda toli gražu ne pati svarbiausia. Vyriškas potraukis yra tarsi jungiklis. Yra tik dvi padėtys – „įjungta“ ir „išjungta“. Jis atsiranda taip pat greitai, kaip ir išnyksta. Moterišką trauką galima palyginti su balionu, kurį reikia užpildyti teigiamomis emocijomis, o ne oru. Jei gerai atrodysite, teisingai bendrausite, tada „emocijų kamuolys“ pamažu išsipūs. Jei pradėsite „kišti pagalius į ratus“, balione susidarys skylė, pro kurią išeis visas „oras“, ir nebeliks traukos.  Tada įtikinti merginą, kad tu jai patinki, bus beveik neįmanoma. Jei ji nejaučia potraukio, nenaudinga jai aiškinti, koks tu geras ir nepakartojamas. Deja, daugelis vaikinų to nesupranta ir pradeda bėgti paskui merginą, vytis ją ir maldauti susitikti, bombarduoti SMS ir panašiai. Tai baisi strategija, kuri niekada neduoda norimų rezultatų. Jokio įtikinėjimo, tik viliojimas.

  1. Galvoja, kad merginoms reikia tik pinigų

Dar viena gana dažna klaida, dėl kurios daugelis vaikinų savo bandymus baigia net nepradėję. Be jokios abejonės, egzistuoja tam tikrus atrankos kriterijus atitinkančios merginos. Be to, dauguma vaikinų galvoja, kad merginas daug labiau domina  ne vyro asmenybė, o jo piniginė ar jo išvaizda. Jokiu būdu neturėtumėte „padėti tašką“ gražioms merginoms, jei neturite vilos Ispanijoje, jūsų ūgis nesiekia 190 cm arba nesate toks gražus kaip Bradas Pittas. Pinigai yra tik atsiskaitymo už prekes priemonė, o jų turėjimas neverčia kitų tavęs mylėti. Tikroji sėkmės priežastis yra jūsų asmenybė ir vidinis pasaulis. Ir tos emocijos, kurias galite suteikti savo išrinktajai.

  1. Nori, bet nieko nedaro

Dabar jums atskleisime paslaptį. Mergina visada žino, ką jūs, vaikinai, galvojate ir ko norite. Merginos daug kartų geriau nei  vaikinai supranta jų kūno kalbą, balso tembrą ir intonaciją. Gal ir sunku tuo patikėti, bet kai  eisite į pasimatymą su mergina ir norėsite ją pabučiuoti, ji jau tai žinos. Bet jei jūs nieko nedarysite, kad ją pabučiuotumėte, o tik sėdėsite ir žiūrėsite į ją, ir nervinsitės, ji tikrai nepadės ir neparodys iniciatyvos. Greičiau ji pagalvos: „Kodėl jis nedaro to, ko nori?“. Taigi, jei dvejosite ir nežinosite, ką daryti bet kurioje situacijoje, galite prarasti viską. Todėl turite aiškiai suprasti, ką daryti kiekvieną akimirką, kaip gauti tai, ko norite.

  1. Pradeda elgtis neadekvačiai

Kartais kiekvieno vyro gyvenime atsiranda ypatinga mergina. Tada vyras pamiršta viską pasaulyje ir stačia galva puola į jos gražių akių ir švelnių apsikabinimų baseiną. Ir tada atsitinka blogiausia. Jis viską pamiršta. Kad ją reikia suvilioti. Kad ją reikia sužavėti. Nepaisant to, kad „įsimylėjo be atminties“ ir yra pasirengęs paaukoti viską vien dėl jos. Juk nebėra tokios kitos, kaip ji. Ir tai turi būti pasiekta bet kokia kaina. Jis nemiega naktimis, galvoja apie ją, nuolat ieško susitikimų, rašo trumpąsias žinutes ir žinutes socialiniuose tinkluose. Paprasčiau tariant, jis pradeda elgtis kaip visiškas idiotas. Pamiršęs draugus ir darbą, jis pradeda rodyti jai savo padidėjusį dėmesį, darydamas klaidą po klaidos. Deja, mergina pamačiusi, kad vyras yra jos pažabotas, iš karto supranta, kad ji visiškai kontroliuoja situaciją, ir žaisti jai pasidaro nuobodu. Jai nebėra intrigos. Kaip kačiukas, kuris bėgdavo iš paskos paskui kamuoliuką ir negalėdavo pagauti. Taigi, tokiais atvejais merginai  žaidimas jau sužaistas. Nėra aistrų, lūkesčių, emocijų, nenuspėjamumo, kurie taip reikalingi, kad merginai atsirastų potraukis vaikino atžvilgiu. Jai toks mylintis vaikinas nebėra vyras.

  1. Nustoja vilioti

Prisimenate balioną? Kai tik nustosite  vilioti merginą, ji iš karto tai pajunta, ir balionas ima pamažu bliūkšti –  jos potraukis staiga dingsta. Tačiau jos galvoje  staiga gimsta siaubinga mintis: „O jeigu aš jam  nepatinku?“. Merginos ne mažiau nei vaikinai bijo būti atstumtos. Jai daug lengviau išlaikyti savo nepriklausomybės statusą ir neturėti vaikino, kuris jai taip patinka, nei rizikuoti būti šio vaikino atstumta. Be to, ji tiesiog nori būti merginama ir suviliota. Ji nenori „viską daryti pati“. Tai reiškia, kad  vyrai vilioja moteris, o ne atvirkščiai. Taigi tris kartus pagalvokite, ar ši mergina jus traukia? Ir jei atsakymas yra teigiamas, toliau dovanokite jai emocijas ir mėgaukitės bendravimu su ja ir jokiu būdu nenustokite, kol jos nelaimėsite.

Psichologės Angelės Kazlauskienės komentaras

Biologiškai ir psichologiškai moteris ieško stipraus vyro, su kuriuo galėtų atsipalaiduoti. Net jei ji santykius traktuoja kaip intrigą, nesąmoningai net ir dėl to ji ieškos geriausio ir galingiausio. Prokreacija – galinga programa, nulemianti moters pasirinkimą. „Geriausias ir stipriausias“ reiškia „gebantis mylėti, rūpintis, finansiškai aprūpinti“. Moteriška trauka, kaip ir vyriška, vystosi ne iš nuolatinės sąveikos, o iš fantazijos galimybės. O kai yra daug bendros realybės, nėra vietos individualiai svajonei, gebėjimas rasti ribą tarp „būti arti“ ir „būti neprieinamam“ yra ilgų jausmingų santykių sėkmės paslaptis. Tačiau tokia linija neturėtų būti sukurta dirbtinai. Neretai du žmonės  stačia galva neria į naujus santykius, tačiau didžiulis nusivylimas apima, jei kuris nors iš jų,  bijodamas prarasti kito susidomėjimą,  staiga dingsta. Kai vienas tokiuose santykiuose spaudžia greičio pedalą, o kitas stabdį – tai vargina ir, paprastai, baigiasi nepasitikėjimu ir priešiškumu: „Jei tu toks! .. Tada aš tokia! ..“ Iš moteriai patinkančio vyro, ji tikisi atsidavimo. Viena frazė: „Šiandien neisiu į futbolą, su tavimi vakarieniausiu“ gali taip sujaudinti moters širdį, kad nebereikės ir  gundyti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą