Žmonių, gimusių po šiuo Zodiako ženklu, vertybių sistemoje šeima užima labai svarbią vietą. Archyvo nuotrauka

Daugelis žmonių turi išmokti kurti harmoningus ir pasitikinčius santykius. Tačiau kiekvienas Zodiako ženklas turi savo, ko jis neatleidžia savo partneriui. Jūsų dėmesiui parengėme veiksmų ir charakterio bruožų sąrašą, kurių Zodiako ženklai negali atleisti savo antrajai pusei.

 

Avinas – išdavus jo paslaptį

Nors Avino ženklo žmonės nėra žinomi kaip geri paslapčių saugotojai, tačiau tuo pačiu jie niekada neatleis partneriui, jei jis kam nors atskleis jų paslaptis. Avinui tai tolygu dūrimui į nugarą. O išdavikams, kaip žinote, šio ženklo atstovai nesuteikia antro šanso.

 

Jautis – nepagarbos jo šeimai

Žmonių, gimusių  po šiuo Zodiako ženklu, vertybių sistemoje šeima užima labai svarbią vietą. Jei kas nors pradeda aštriai komentuoti jo artimuosius ar geriausius draugus, Jautis pradeda pykti. O pirmiausia ant savęs –  dėl to, kad įsileido tokį žmogų į savo gyvenimą.  Taigi, jei jums  kas nors nepatiks, būnant jūsų artimųjų rate, subtiliai užsiminkite apie tai, tačiau nesileiskite atvirai įžeidinėjami ir nepagrįstai kritikuojami.

 

Dvyniai – grubumo

Dvynių žvaigždyno atstovai geriau nei bet kas supranta, kad kiekvienas turi teisę klysti. Todėl jie taip kruopščiai žiūri į tai, kaip jų gyvenimo partneris su jais bendrauja. Jie  gali atleisti atskirus grubumo ir chamiškumo atvejus, bet ne nuolatinius įžeidinėjimus ir žeidžiančius pokštus. Žodžiu, Dvynius labai lengva atbaidyti nemandagumu.

 

 Vėžys – bandymų jį pakeisti

Na, Vėžys turi pakankamai neigiamų bruožų: jis būna savanaudis, užsispyręs, besiginčijantis, pernelyg emocingas. Bet tokia jo asmenybė ir jis niekada nesupras kitų mėginimų tai pakeisti ar jį perauklėti. Beje, net ir gerų ketinimų vedami bei  prasmingiems tikslams. Juk šio ženklo atstovai  priima mylimąjį tokį, koks jis yra, su visais trūkumais,  tai kodėl  kiti negali padaryti to paties?..

 

Liūtas – išdavystės

Liūtas išdavystės sąvoką supranta gana plačiai. Išdavystė jam yra ne tada, kai jo širdies draugas  ar draugė pradeda flirtuoti su kitais. Priešingai, Liūtas užmerks akis, jei, tarkim,  „Instagram‘e“ pažymėsite  „patinka“ kuriam nors priešingos lyties atstovui. Jo idealus gyvenimo partneris privalo visuomet viešumoje būti su Liūtu, o kivirčai ir konfliktai neturėtų peržengti jų namų sienų. Tikras pažeminimas šiam išdidžiam ženklui bus palyginimas ne jo naudai su kuo nors kitu. Ypač, jei tai kas nors girdėjo ar pasakė prie liudininkų. Liūtas nekenčia būti nuošalyje ar kieno nors šešėlyje.

 

Mergelė – flirto su kuo nors kitu

Mergelė sunkiai atveria savo širdį kitam žmogui. Jiems tai yra žygdarbis kiekvieną kartą. Štai kodėl jie taip skaudžiai reaguoja, matydami, kaip mylimasis flirtuoja su kuo nors kitu. Kai Mergelė prisipažįsta mylinti ir įsileidžia žmogų į savo gyvenimą, ji tikisi iš jo pagarbos. O flirtas iš šono (net jei partneriui tai nieko nereiškia) ją labai skaudina.

 

Svarstyklės – bandymų pavydėti jų

Galų gale, šis ženklas visada yra „skirtas“ kalbėtis ir aptarti skaudžius santykius. „Taigi, kokio velnio, – galvoja jie, – esu priverstas aiškintis ir teisintis! Svarstyklės mano, kad jos nusipelno daugiau nei būti su žmogumi, kuris tokiu kerštingu būdu išreiškia nepasitenkinimą. Tokios provokacijos verčia Svarstykles abejoti partneriu.

 

Skorpionas – nepagarbos

Įsimylėjęs Skorpionas gali iškęsti daug, bet ne pašaipą dėl savo gyvenimo būdo, elgesio, šeimos ir draugų. Jis pripažįsta, kad mylimasis/oji gali tam tikru būdu su juo nesutikti, tačiau jis negalės toliau būti su žmogumi, kuris pasisavins jo pasiekimus. Saugokitės, įžeistas Skorpionas gali skaudžiai atkeršyti.

 

Šaulys – spaudimo

Šaulys niekada nesitaikstys su tokiu partnerio elgesiu: emociniu šantažu, grasinimais, bandymais priversti jį ką nors padaryti ar priimti nenorimus sprendimus. Šaulys per daug myli savo laisvę ir vargu ar ilgai pasiliks su žmogumi, kuris išdrįso jį spausti. Šaulys niekada nebus marionetė.

 

Ožiaragis – slapto bendravimo su buvusiu partneriu

Ožiaragis nemato priežasties savo partneriui palaikyti ryšį su buvusia aistra už nugaros. Ožiaragis neatmeta pačios draugiško buvusių mylimųjų bendravimo galimybės, tačiau jis tikrai turi būti informuotas.

 

Vandenis – knaisiojimosi po jo asmeninius daiktus

Šio ženklo atstovai yra labai jautrūs  bet tokiam asmeninių ribų pažeidimui. Nėra jokio kito lengvesnio būdo išsiskirti su Vandeniu, jei pradėsite naršyti po jo kompiuterį ar išmanųjį telefoną,  po jo krepšį ar kišenes. „Ar tu manimi nepasitiki?“ – kyla natūralus šio ženklo atstovo klausimas, po kurio smalsuolė turi labai mažai galimybių išlaikyti santykius to paties lygio. „Šnipinėjimas“ pykdo, galima sakyti, visus be išimties  Vandenio  ženklo žmones.

 

Žuvis – pykčio proveržių

Vargu ar Žuvys ilgai ištvers savo sielos draugo pykčio proveržius. Todėl jiems taip sunku suartėti su pernelyg karšto būdo Avinu. Žmonės, gimę po šiuo žvaigždynu, supranta, kad kiekvienam kartais reikia išlieti savo emocijas. Tačiau Žuvys vengia  įniršio, kadangi tokias „išdaigas“ jos ima per daug giliai į širdį. Nusivylusios žmogumi, Žuvys gali supykti, tačiau jų pyktis bus nukreiptas į juos pačius.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą