30-metė Kala Brown dingo kartu su savo draugu Charlie Carveriu. Tyrimas atskleidė, kad Brown ir Carveris, kuriems priklausė nedidelė kraštovaizdžio dizaino įmonė, išvyko dirbti su žinomu šio rajono verslininku Toddu Kohlheppu. Socialinių tinklų nuotrauka

2016-aisiais 30-metė Kala Brown dingo kartu su savo draugu Charlie Carveriu. Tyrimas atskleidė, kad Brown ir Carveris, kuriems priklausė nedidelė kraštovaizdžio dizaino įmonė, išvyko dirbti su žinomu šio rajono verslininku Toddu Kohlheppu. Kai policija atvyko ieškoti, nė vienas iš jų nė nenutuokė, ką šis gerbiamas ir sėkmingas vyras slepia savo teritorijoje, rašo allthatsinteresting.com.

 

Įkalinta mergina leido laiką skaitydama knygas ir žiūrėdama filmus

Vėliau paaiškėjo, kad 2016 metais rugpjūčio 31 d. Kala Brown ir Charlie Carveris atvyko  į Moore, Pietų Karoliną, Toddo Kohlheppo teritoriją. Carveris   anksčiau atliko kraštovaizdžio tvarkymo darbus  netoli kitos vietos tame pačiame mieste, todėl pora neturėjo jokios priežasties atsisakyti kito pelningo darbo. Deja, šį kartą viskas pasirodė kitaip.

Pasak merginos, jie įėjo į ūkinę patalpą, paėmė gyvatvorių žirkles ir išėjo į lauką. Tada jie pamatė Toddą. Pasigirdo šūviai ir Charlie Carveris krito negyvas. Po to Toddas merginą įkėlė į metalinį konteinerį ir uždėjo antrankius. Kitus du mėnesius Brown gyveno šiame gabenimo konteineryje. Kohlheppas kelis kartus per savaitę atsivesdavo merginą į savo namus, ir reikalavo santykiauti su juo. Vieną dieną jie kartu vaikščiojo po 96 akrų (maždaug 38 hektarus) Kohlheppo nuosavybę, kai Brown netikėtai pamatė tris kapus. Tada Toddas jai pasakė: „Kala, jei bandysi pabėgti, tave ištiks toks pat likimas“.

Būdama gabenimo konteineryje, mergina leido laiką skaitydama knygas ir žiūrėdama filmus, kuriuos jai atnešė pagrobėjas. Jie ilgai kalbėjosi ir, pasak Kohlheppo, jis pradėjo priprasti prie Calos.  Tai merginą išgelbėjo. Ji išgyveno ilgiau nei bet kurios ankstesnės aukos.

Praėjus kelioms dienoms po to, kai Cala Brown ir Charlie Carveris išvyko į Kohlheppo teritoriją, Carverio motina Joanna Shiflet pradėjo nerimauti, kad jos sūnus nepaskambina.

Brownų šeimos nariai socialiniuose tinkluose pradėjo gauti keistų žinučių. kažkas rašė, kad Brown ir Carveris susituokė, nusipirko namą, persikėlė į kitą valstiją ir laimingai gyvena kartu. Charlie motina kreipėsi į policiją. Tyrėjai pradėjo ieškoti informacijos iš Brown ir Carverio mobiliųjų telefonų ir socialinių tinklų. Jie pažymėjo, kad paskutinį kartą merginos telefonas buvo kažkur Spartanburgo apygardos rajone, tačiau tiksli vieta liko nežinoma.

Tada tyrimas atkūrė ištrintą Brown ir Kohlheppo susirašinėjimą, kuriame jie susitarė dėl būsimų darbų. Kohlheppo nuosavybė buvo būtent ten, kur paskutinį kartą buvo identifikuotas Kala Brown telefonas. To pakako, kad gautų orderį atlikti kratą Toddo Kohlhepo namuose.

 

Buvo nuteistas septynis kartus iš eilės kalėti iki gyvos galvos

Per kratą tyrėjai išgirdo beldimą iš didelio metalinio konteinerio. Viduje buvo Cala Brown. Tačiau Carverio niekur nesimatė. Brown policijai pasakė, kad Kohlheppas jį nužudė rugpjūčio 31 d., kai tik jie atvyko pas jį. Po Toddo arešto pradėjo aiškėti dar daugiau nerimą keliančių detalių apie jo nusikaltimus. Tyrėjai nustatė, kad jis socialiniuose tinkluose paskelbė atsiliepimus apie nusikaltimo priemones. Pavyzdžiui, apžvalgoje apie nedidelį kastuvą jis rašė: „Laikykite automobilyje, jei tektų slėpti kūnus, bet didelio dydžio kastuvą  geriau palikite namuose“.

Be to,  paaiškėjo, kad Kala Brown nebuvo pirmoji Kohlheppo kalinė, tačiau jai pasisekė vienintelei  išgyventi. Detektyvai taip pat rado Carverio automobilį, nudažytą rudai ir paliktą miške.

Per du mėnesius, kuriuos Cala Brown praleido su Kohlheppu, jis papasakojo jai apie savo ankstesnius nusikaltimus. Tirdama šią informaciją, policija padarė šokiruojantį atradimą: Kohlheppas buvo susijęs su mažiausiai dviem neišaiškintomis bylomis rajone.

Paaiškėjo, kad 2003 metais jis nužudė keturis žmones. Likus keliems mėnesiams iki Brown ir Carverio dingimo, Kohlheppas pasamdė susituokusią porą dirbti savo nuosavybėje. Pagal tą patį scenarijų jis iš pradžių susidorojo su vyru, o po savaitės – su žmona.

Teisme Kohlheppas pripažino savo kaltę dėl septynių kaltinimų ir buvo nuteistas septynis kartus iš eilės kalėti iki gyvos galvos. Iki šiol jis tebėra kalėjime Kolumbijoje, Pietų Karolinoje.

Kala Brown paklausta, ką ji norėtų pasakyti Toddui Kohlheppui, mergina atsakė: „Aš nesu palūžusi. Jis man nieko nebūtų padaręs. Mano tikslas buvo išgyventi ir pasakyti visą tiesą. Ir man pavyko“.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą