Trečiąjį 2022 metų pusmetį Ožiaragių laukia didžiulis kilimas karjeros laiptais. Žvaigždės pataria nenešioti „karūnos“ ir išlaikyti ramybę. Viskas, kas geriausia, tik priešaky. Visiškai atsiduokite darbui ir labai greitai atsivers pinigų srautas. Archyvo nuotrauka

Kartais gyvenimas mums pateikia tokių netikėtumų, kad net nustebina. 2022-ieji kai kuriems Zodiako rato ženklams žada dramatiškus likimo pokyčius. Norėdamas kažkaip juos iš anksto paruošti ir nuteikti, astrologas Pavelas Globa parengė išsamią prognozę.

 

Dvyniai

Pačioje 2022-ųjų pradžioje Dvynių laukia sunkus gyvenimo laikotarpis. Žvaigždės žada stiprią netektį, tačiau būtent šis įvykis kartą ir visiems laikams pakeis šio Zodiako ženklo gyvenimą. Tai yra galimas persikėlimas į visiškai naują vietą.

Bet jau vasarą viskas pamažu stos į savo vietas. Žvaigždės pataria išlaikyti emocinį stabilumą, o taip pat nepasiduoti baimei. Tai naujo gyvenimo pradžia.

Atkreipkite dėmesį į savo sveikatą – tai gali jus šiek tiek nuvilti. Nedvejodami imkitės kažko naujo. Jūsų tikrai lauks sėkmė naujoje veiklos srityje ir įsikurtoje naujoje vietoje.

Dvyniams patartina rinktis gyvenamąją vietą arčiau gamtos, medžių, kalnų, vandens.

Ar žinojote, kad Dvyniai laikomi protingiausiu ir sumaniausiu ženklu? Tai reiškia, kad Dvyniams svarbu nuolat ko nors mokytis ir su kuo nors bendrauti.

 

Mergelė

Sveikiname, 2022 metais jūsų šeima turėtų sulaukti papildymo, kuris suteiks jums „antrą kvėpavimą“. Žodžiu, ištirpsite naujajame šeimos naryje ir rūpinsitės juo  visa apimančia meile. Visame šiame šurmulyje žvaigždės pataria nepamiršti  ir savęs. Nelaikykite savęs antrame plane.

Atkreipkite dėmesį į savo finansinę situaciją. Greičiausiai kažkas nori „pagrobti pyrago gabalėlį“. Persvarstykite savo aplinką, o po to – ir savo nuomonę apie kitus.

Galbūt jūs labai klydote dėl ko nors. Kuo greičiau išsiaiškinsite, kas tai yra, tuo geriau bus jums ir jūsų šeimai.

Žinote, Mergeles labai lengva atskirti iš kitų Zodiako ženklų, nes jos visada yra itin atidžios smulkmenoms ir pragmatiškos. Taip pat šis ženklas išsiskiria giliu atsidavimu, gerumu ir dosnumu kitiems.

 

Ožiaragis

Trečiąjį 2022 metų pusmetį jūsų laukia didžiulis kilimas karjeros laiptais. Žvaigždės pataria nenešioti „karūnos“ ir išlaikyti ramybę. Viskas, kas geriausia, tik priešaky. Visiškai atsiduokite darbui ir labai greitai atsivers pinigų srautas.

Atkreipkite dėmesį į savo jaunesnius artimuosius, jiems tikrai reikia jūsų pagalbos ir paramos. Gyvenimo peripetijose galite praleisti svarbiausią dalyką, tai yra jūsų meilė.

Stebėkite savo kūną, turite rasti laiko sportui ir palaikyti sveikatą.

Žvaigždės įspėja jus, jei sugalvotumėte kur nors persikelti gyventi į kitą vietą 2022 metais. Pasistenkite to vengti.

Žinia, Ožiaragis yra labai disciplinuotas,  todėl šiam Zodiako ženklui priklauso  dažniausiai stiprūs ir labai atkaklūs žmonės, užsispyrusiai siekiantys savo tikslų.

 

Žuvys

Žvaigždės 2022-aisiais žada didelius šeiminės padėties pokyčius. Greičiausiai susirišite santuokos saitų mazgu. Jūsų sąjunga bus kupina meilės, supratimo ir pagarbos. Tai atrodys kaip pasaka. Pasistenkite išklausyti savo antrąją pusę ir išlaikyti ją ramią.

Kartu su nauja šeima atsiras ir naujų priešų. Tokiu atveju atsiminkite posakį: „Priešą reikia laikyti šalia“.

2022 metais labai nerekomenduojama skolintis pinigų, tai ypač galioja būsto paskoloms. Jei galvojate apie didelį pirkinį, geriau susilaikykite.

Žvaigždės žada harmoniją sieloje, laimę, meilę. Nepamirškite ir savo artimųjų, galbūt kai kuriems 2022-aisiais bus sunku, tuomet teks viską paimti į savo rankas. Mažiau žodžių ir daugiau veiksmų.

Ar žinojote, kad Žuvys turi visų kitų Zodiako ženklų savybių? Paprastai jie yra išmintingi ir dosnūs. Be to, Žuvys turi išvystytą intuiciją, bet jos taip pat yra ir pernelyg patiklios.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą