Internete buvo plačiai aptarinėjamas vaizdo įrašas, darytas metro, kur mergina sėdi ant vaikino, tarsi ant suoliuko. "TikTok" stopkadras

Internete buvo plačiai aptarinėjamas vaizdo įrašas, darytas metro, kur mergina sėdi ant vaikino, tarsi ant suoliuko. Komentatoriai vis dar negali nuspręsti, kaip susieti su tuo, ką pamatė, ir ginčijasi, negalėdami suprasti, kas yra priešais juos: tikro riteriškumo ar neetiško elgesio su vyrais pavyzdys.

 

Svarbiausias šios vasaros aksesuaras  yra vaikino pavidalo suoliukas

„TikTok“ vartotoja, slapyvardžiu „sti1es“ paskelbė vaizdo įrašą, kuriame ji sėdi ant vaikino, atsiklaupusio suoliuko poza, metro pastate. Iš filmuotos medžiagos matyti, kad mergina, tikėtina, pati paskyros savininkė, ir filmuoja save, sėdinčią ant jauno vyro nugaros.

„Svarbiausias šios vasaros aksesuaras  yra vaikino pavidalo suoliukas“, – taip pakomentavo vaizdo įrašą „sti1es“.

Be to, vaizdo įraše esanti „tiktokerė“ rodo save įvairiais kampais, pabrėždama, kad ji tikrai sėdi ne ant kėdės, o ant žmogaus. Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip vaikinas plikomis rankomis stovi keturpėsčias ant nešvarių plytelių grindų. Bet  mergina nepaaiškino, ar vaizdo įrašas buvo nufilmuotas dėl pokšto ir kas su ja pozuoja.

„Vėžys“ tikrai jaunėja“, – parašė vienas komentatorius.

„Tiktokerės“ vaizdo įrašas  jau per pirmą dieną buvo peržiūrėtas apie 120 tūkstančių kartų, o „Instagram‘o“ metro kūrinių bendruomenė atkreipė dėmesį į vaizdo įrašą, kuriame buvo dalijamasi kitomis filmavimo nuotraukomis: mergina tikrai sėdi ant vaikino ir atrodo užsiėmusi savo reikalais.

„Ir jie sako, kad riteriškumas yra miręs“, –  taip bendruomenės moderatoriai pakomentavo pranešimą.

 

Nemato nieko smerktino vaizdo įrašo autorės veiksmuose

Vaizdo įrašas apie tinklaraštininkę, sėdinčią ant vaikino, sukėlė didelį rezonansą tarp vartotojų. Komentaruose po vaizdo įrašu „Instagram‘e“ ir filmuotoje medžiagoje „Instagram‘e“ išsirutuliojo visa diskusija apie tai, ar etiška naudoti vyrus kaip baldus.

„Mmmm, tai ne riteriškumas. Trūksta tik pavadėlio“, – parašė vienas komentatorius.

Kai kurios merginos, priešingai, pripažino, kad nemato nieko smerktino vaizdo įrašo autorės veiksmuose.

„Ji gyvena kaip mano sapnuose“, – teigė viena.

Kai kurie komentatoriai buvo įsitikinę, kad filmuota medžiaga buvo ne „tiktokerės“ vaikinas, o tiesiog jos draugas.

„Dabar ji tikriausiai siunčia žinutę savo vaikinui“, – taip pakomentavo kita.

Vis dėlto kai kurios merginos negalėjo nuspręsti, kaip suvokti tai, ką mato.

„Negaliu pasakyti, ar tai žemina, ar miela“, – svarstė komentatorė.

Kadangi šio įrašo autorė dar nekomentavo situacijos ir vaizdo įraše nepasakojo, kas iš tikrųjų vyksta, todėl komentatoriai gali duoti laisvę savo vaizduotei.

„TikTok“ stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą