1983 metais Tammy galų gale buvo pastebėta - ji buvo pakviesta atlikti nedidelį vaidmenį filme „Scarface“. "YouTube" stopkadras

Tammy Lynn Leppert buvo neįprastai graži mergina. Sulaukusi 18 metų Tammy jau spėjo dalyvauti 300 grožio konkursų, iš kurių 280 laimėjo. Gražuolės viso gyvenimo svajonė buvo tapti aktore, o vėliau ji gavo vaidmenį itin populiariame filme „Scarface“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Alas Pacino. Tammy karjera pradėjo kilti aukštyn, ji gavo vis daugiau vaidmenų, tačiau 1983 metų liepos 6 dieną visiems netikėtai Tammy tiesiogine to žodžio prasme dingo be žinios, rašo britų leidinys „The Sun“.

 

Po vakarėlio pradėjo patirti paranojos ir siaubo priepuolius

Tammy gimė 1965 metais vasario 5 d. Rockledge‘o mieste, Floridoje. Jos motina Linda Curtis buvo teatro agentė, todėl  visi galvojo, kad dukra susies savo gyvenimą su teatru. Nuo ketverių metų Tammy pradėjo dalyvauti grožio konkursuose, nes daugelis režisierių domėjosi šiais konkursais  ieškodami naujų aktorinių talentų.

Iš pradžių Tammy buvo pradėta kviesti filmuotis reklamose, o vėliau ji buvo pakviesta į fotosesijas įvairiuose populiariuose Amerikos žurnaluose. Kol 1983 metais Tammy  galų gale buvo pastebėta –  ji buvo pakviesta atlikti nedidelį vaidmenį filme „Scarface“.

Baigusi filmavimo etapą, Tammy nusprendė  pasiimti laisvą dieną ir nueiti į vakarėlį pailsėti nuo filmavimų. Tame vakarėlyje Tammy nieko nepažinojo, o grįžusi namo mergina  pradėjo labai keistai elgtis. Tiksliau, po vakarėlio Tammy pradėjo patirti paranojos ir siaubo priepuolius. Ji atsisakė valgyti maistą iš indų, nes bijojo, kad gali apsinuodyti. Vėliau Tammy pasakė savo motinai Lindai, kad kažkas norėjo ją nužudyti. Kai moteris bandė iš savo dukters sužinoti, kas tai bandė padaryti, Tammy atsakė, kad negali pasakyti, nes bus nužudyta.

Kai  po to Tammy filmavosi Majamyje, filmavimo aikštelėje ją ištiko nervinis priepuolis. Mergina, pamačiusi šaudymą ir netikrą kraują, pradėjo isteriškai rėkti. Tammy pradėjo verkti ir sakyti, kad „jie“ bandė ją nužudyti.

Tada  filmo režisierius nusprendė, kad Tammy pakanka filmuotis ir bus geriau, jei ji grįš namo, kad būtų arčiau savo šeimos.

Mergina praktiškai neišėjo iš namų, nes bijojo, kad bus pagrobta, 1983 metais  birželio 1 d. porai minučių išėjo į lauką pakvėpuoti grynu oru, tačiau grįždama pamatė, kad namo durys buvo užrakintos.

Tamy pradėjo rėkti  nesavu balsu, kad net girdėjosi visoje gatvėje. Po to ėmė daužyti namo langus, norėdama patekti į vidų. Kitą dieną Linda nuvežė savo dukrą į Brevardo apygardos psichikos sveikatos centrą. Tammy apžiūrėję gydytojai merginą paleido, nes ji nekėlė grėsmės sau ir aplinkiniams. Narkotikų ir alkoholio  atlikti testai parodė, kad Tammy organizme jų visiškai nebuvo.

1983 metais  liepos 6 d. Linda pamatė, kaip prie namo privažiavo jai nežinomas automobilis. Duktė pasakė mamai, kad greitai grįš. Tada Linda pamatė, kaip Tammy įsėdo į automobilį ir nuvažiavo.

Jos draugas Keithas Robertsas vairavo šį automobilį, Tammy pasiūlė vyrui kartu nuvykti į artimiausią paplūdimį, bet jie ten taip ir nenuvyko.

Po to paaiškėjo, kad kelionės metu Tammy ir Keithas susiginčijo. Mergina pareikalavo, kad  vyras  sustabdytų automobilį ir išleistų.

 

Tyrėjas sulaukė dviejų keistų telefono skambučių

Keithas  tvirtino paleidęs Tammy už penkių mylių nuo jos namų „Glass Bank“ automobilių stovėjimo aikštelėje. Nuo to laiko Tammy niekada  ir niekas daugiau nematė.

Pirmasis įtariamasis, panašu, buvo Keithas Robertsas, kuris buvo paskutinis žmogus, matęs Tammy gyvą. Policija spėjo, kad Keithas galėjo  ką nors padaryti merginai kilusio kivirčo metu. Vyras   kelis kartus buvo paprašytas pasitikrinti melo detektoriumi, tačiau jis atsisakė. Keithas taip pat neatvyko į policijos apklausą.

Tačiau policijai nepavyko rasti jokių įrodymų, kad Robertsas buvo susijęs su Tammy dingimu. Tyrėjai manė, kad Tammy pasitraukė  iš gyvenimo savo noru ir tame nebuvo jokio nusikaltimo.

Vis dėlto po kiek laiko atsirado antrasis įtariamasis – tai Johnas Brennanas Crutchley‘is –  prievartautojas ir įtariamas serijinis žudikas, veikęs Floridoje 1977–1985 metais. 1997 metais Crutchley‘is buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos už mergaitės išžaginimą, o 2002 metais nusižudė kalėjimo kameroje.

Ir net jei Crutchley‘is buvo susijęs su Tammy dingimu, vargu ar mes apie tai kada nors sužinosime.

Bet įdomiausia tai, kad  1985 metais  vienas šio bylos tyrėjų Haroldas Lewisas  sulaukė dviejų keistų telefono skambučių. Tyrėjui paskambinusi moteris tvirtino, kad Tammy gyva ir sveika ir netrukus susisieks su savo šeima. Antrą kartą paskambinusi moteris ėmė pasakoti apie naują merginos gyvenimą, kad Tammy pagaliau įgyvendino savo svajonę tapti slaugytoja.

Tačiau niekas niekada nesusisiekė su Tammy šeima, galbūt šie skambučiai tebuvo kažkieno nevykę pokštai. Praėjus 39 metams po Tammy dingimo, merginos šeima ir draugai nepasiduoda ir toliau jos ieško.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą