Yra žmonių, kurie tarsi sukurti vienas kitam, o yra tokių, su kuriais tiesiog neįmanoma tapti draugais. Astrologai įvardijo šešias Zodiako ženklų poras, kurių draugystė neretai baigiasi, gerai ir neprasidėjusi. Žinia, draugystė  nei meilė mažiau nuspėjama, tačiau reikalaujanti daugiau pastangų, todėl čia neveikia tie patys dėsniai.

 

Avinas ir Liūtas

Avinas turi vieną labai gerą charakterio bruožą, padedantį tapti geriausiu bet kurio ženklo draugu – gerumą. Tai dosnūs žmonės, kurie  nors ir karštakošiai, bet vis tiek nelaiko pykčio užantyje, nei jei jie būna įsižeidę. Tuo tarpu Liūtai ne visada vertina kito žmogaus gerumą. Jiems svarbesnės kitos savybės – humoro jausmas, statusas, sėkmė ir dar daugiau visokių reikalavimų. Todėl tokia draugystė nors ir galima, bet mažai tikėtina.

Apskritai šių dviejų ženklų atstovai gali bendrauti, tačiau atrodo, kad jie yra iš skirtingų pasaulių. Jie tai supranta nuo pirmos bendravimo minutės ir tiesiog priima tai kaip savaime suprantamą dalyką, nesistengdami to ištaisyti. Jiems nėra sunku būti šalia, tačiau jie tikrai nenori kartu praleisti daugiau laiko nei reikia.

 

Jautis ir Vėžys

Šie du žmonės ginčysis nuo pat pirmos susitikimo minutės. Neatmetama grubumas vienas kito atžvilgiu ir net muštynės. Šių ženklų atstovai yra itin bekompromisiški ir išdidūs. Jiems svarbiausia, kad į jų nuomonę būtų atsižvelgta rimtai. Jei taip neatsitiks, laukite nemalonumų. Jaučio ženklo žmonės yra užsispyrę ir žiaurūs ginčuose, o Vėžiai mėgsta provokuoti kitus, todėl kartu tampa tarsi sprogstamas užtaisas.

Įdomiausia, kad kartais šie žmonės susidraugauja, jei nuo pirmųjų pažinties minučių jų nuomonė įvairiais klausimais sutampa. Tai nutinka neįtikėtinai retai, bet nutinka. Jautis ir Vėžys – tai atvejis, kai žmonės yra pernelyg panašūs, kad patiktų vienas kitam.

 

Dvyniai ir Ožiaragis

Dvyniai Ožiaragiams  atrodo per daug nerūpestingi. Manoma, kad šio Oro ženklo žmonės gali rasti bendrą kalbą su visais be išimties, ir tai yra absoliuti tiesa, nes jie yra vieni žaviausių ir charizmatiškiausių planetos žmonių. Tačiau su Ožiaragiais neužtenka rasti bendros kalbos: svarbiau užsitarnauti jų pasitikėjimą. Kita vertus, Dvyniai gali būti itin nepatikimi, todėl geriausia, kas įmanoma tarp šių dviejų ženklų – tiesiog malonus bendravimas.

Ožiaragiams reikia žmogaus, kuris būtų patikimas ir nuspėjamas: kad šie žmonės net itin atsargiai žiūrėtų į draugystę, jau nekalbant apie santykius. Ožiaragis yra patikimiausias ir labai atsakingas draugas. Jei norite susirasti žmogų, kuris tikrai jūsų neišduos ir tikrai palaikys sunkiais laikais, Ožiaragis puikiai tiks šiam vaidmeniui.

 

Mergelė ir Žuvys

Mergelės žino, kaip sutarti su dauguma žmonių. Šio ženklo atstovai labai gerai jaučia, ką kiti gali jiems pasakyti, o ko ne. Žuvys savo vėjuotumu ir sunkia prigimtimi gali pritraukti Mergeles pažinties pradžioje, nepaisant kai kurių tarpusavio supratimo sunkumų. Pagrindinis atstumiantis veiksnys vėliau bus pernelyg dažnai besikeičianti Žuvų nuotaika.

Žuvims nesunku supykdyti daugybę žmonių, o Mergelės tikrai netoleruos emocinės prievartos prieš save. Žuvys – gana ekscentriški žmonės, kurių ritmas ir gyvenimo būdas kardinaliai skiriasi nuo Mergelių ritmo ir gyvenimo būdo. Dėl apgaulingo pirmojo įspūdžio šie žmonės ateityje gali labai nutolti vienas nuo kito ir net tapti mirtinais priešais.

 

Svarstyklės ir Vandenis

Šie ženklai priklauso tai pačiai stichijai, tačiau jiems sunku būti kartu dėl kelių priežasčių. Svarstyklės – šviesūs žmonės, kuriems reikia dėmesio, o Vandeniai – savi. Svarstyklėms patinka nepriklausomybė ir laisvė, o Vandeniai – be galo pavydūs. Todėl astrologų manymu, šis duetas retai turi tęsinį, nors ir prasideda nuo malonios pažinties.

Vandeniams svarbu žinoti, kad žmogus yra pasirengęs visiškai atsiduoti santykiams ir draugystei. Priešingu atveju, tai bus tik geras draugas. Tam tikra prasme Vandenio draugai tampa jo pavaldiniais, o Svarstyklės nemėgsta vykdyti įsakymų, ypač tie, kurie jiems mainais nieko naudingo neduoda.

 

Skorpionas ir Šaulys

Skorpionams ir Šauliams nepavyks susidraugauti, bet ne tik todėl, kad yra iš skirtingų stichijų. Vanduo ir Ugnis ne visada pranoksta vienas kitą, bet šį kartą taip. Skorpionams patinka, kai žmogus, su kuriuo juos sieja draugiški santykiai,  yra atviri ir dalijasi savo pomėgiais.

Šauliai retai žengia didelį žingsnį į priekį: jie  greičiau linkę patrypčioti vietoje. Jų negalima pavadinti tipiniais egoistais, bet jie gyvena jiems patogiu ritmu. Ir jiems dažnai patogiausia gyventi itin dinamišku gyvenimo ritmu. Tai yra kitaip, nei Skorpionams, kurie linksminasi ir leidžia laiką visai kitaip.

Vienas patarimas, tinkantis visiems Zodiako ženklams: norėdami turėti daugiau draugų, pasistenkite atsikratyti nuoskaudų ir neigiamų emocijų. Tada turėsite daugiau galimybių patikti bet kam.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą