Kai vyras yra nuolat merginos spaudžiamas, kontroliuojamas ir nurodinėjama, ką jis turėtų daryti, anksčiau ar vėliau jis pabėga nuo jos, neatlaikęs emocinės įtampos. Archyvo nuotrauka

O gal greičiau tai merginų klaidos, kurios gadina jų gyvenimą ir neleidžia kurti laimingų santykių. Kitaip tariant,  taip elgdamasi jos sugaišta neįtikėtinai daug laiko, tuščiai eikvoja energiją ir  vėl  lipa ant to paties grėblio. Šias savybes turinčias merginas vyrai apeina iš tolo

 

  1. Užsispiria

Nors ir akivaizdu, kad nėra prasmės laukti  jo skambučio arba paskambina kartą per metus būdamas girtas, bet mergina ir toliau jį myli ir laukia.  Iš tikrųjų tai yra bergždžios pastangos ir laiko gaišinimas.

  1. Būna apsėsta

Mergina įdeda daugiau pastangų, nei reikia, kad pasiektų savo tikslą, tarsi bandytų plaktuku užmušti musę. Jei mergina per daug ​​eikvoja savo  energiją ir pastangas, vyro akyse  ji atrodo apsėsta ir neprotinga.

  1. Užsiangažuoja

Tokiu atveju mergina mato tik vieną savo gyvenimo tikslą ir daugiau nieko kito. Tiksliau, ji negali daryti nieko kito, išskyrus savo vienintelį tikslą – kad vyras bet kokia kaina būtų jos. Ji skambina arba laukia  jo skambučio,  laukia jo pasirodymo arba kol pakvies į pasimatymą. Tam ji eikvoja savo energiją, kai  galėtų užsiimti daug prasmingesniais darbais. Arba tiesiog gyventi savo gyvenimą.  Vyrų tikrai nedomina mergina,  rodanti perdėtą iniciatyvą ir bėgiojanti jiems iš paskos.

  1. Verkšlena

Begalinis verkšlenimas ir apgailestavimas dėl to, ko nebegalima pakeisti. Ji nuolat dejuoja ir skundžiasi, kad negali pasiekti to, kas nepasiekiama. Bet kurį vyrą tai tiesiog siutina.

  1. Daro spaudimą

Kai  vyras yra nuolat merginos spaudžiamas, kontroliuojamas  ir nurodinėjama, ką jis turėtų daryti, anksčiau ar vėliau  jis pabėga nuo jos, neatlaikęs emocinės įtampos.

  1. Įkyri

Tuštybės kupina mergina paprastai praranda sveiką protą ir vadovaujasi vien emocijomis. Visų problemų sumetimas į vieną krūvą yra klasikinis įkyrių merginų pavyzdys.

  1. Be reikalo susierzina

Kai mergina susierzina dėl menkniekių jai labai sunku bendrauti su žmonėmis. Juo labiau, su vyru.  Ji  ko nors reikalauja iš jo, o susikaupęs susierzinimas virsta eiliniu konfliktu ir skandalu.

  1. Visažinė

Kai kurios merginos galvoja viską žinančios ir išmanančios. Nesąmoningai  stengiasi padaryti  mažiausiai šimtą dalykų vienu metu, deja,  bet tai neįmanoma. Vyrus erzina  merginų visažiniškumas ir neadekvatus prioritetų nustatymas.

  1. Skuba ir klysta

Mergina kažką daro  daug greičiau nei reikia. Ji skuba, todėl daro klaidą po klaidos. Dėl to visos pastangos nueina perniek. Kol  galų gale vyro kantrybė išsenka.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą