Žinoma, teoriškai bet kuris vaikinas nori šalia savęs matyti gražią, išpuoselėtą ir dailią merginą. Tačiau kai jis įsimyli, tokie dalykai kaip tobula figūra staiga pradeda atrodyti nesvarbūs ir neaktualūs. Archyvo nuotrauka

Apkabinimai yra puiki užuomina į jausmingų santykių pradžią. Net jei nesate pats jautriausias žmogus, apkabinimai tikrai suteiks jums malonumą. Tačiau, jei manote, kad visi apkabinimai yra vienodi, tada labai klystate. Mat jų  galima nesunkiai suprasti, ką tuo metu jaučia vaikinas.

 

  1. Apkabina per juosmenį

Toks apkabinimas rodo, kad vaikinas labai džiaugiasi tave matydamas ir visiškai tavimi pasitiki.

Toks gestas gali reikšti atvirumą ir pasirengimą rimtiems santykiams. Taip pat parodyti, kad vaikinas nori būti šalia tavęs ir skirti tau kuo daugiau laiko.

  1. Apkabina iš nugaros

Apkabinimai iš nugaros rodo, kad vaikinas yra pasiruošęs ginti merginą ir nebijo atsakomybės. Su juo mergina tikrai pasijus kaip už akmeninės sienos. Vaikinai, kurie dažnai apkabina merginą iš nugaros, visada yra rimti savo ketinimais. Dažnai jie yra labai ištikimi vyrai ir geri tėvai.

  1. Apkabina žiūrėdamas merginai į akis

Tokie apsikabinimai beveik visada nutinka tik tarp tų žmonių, kurie nuoširdžiai ir visa širdimi myli vienas kitą. Jei vaikinas taip apkabina merginą, vadinasi, viskas, kas vyksta jų tarpusavio santykiuose, jam yra labai svarbu. Greičiausiai jų laukia labai laimingi ir tvirti santykiai.

  1. Apkabina paglostydamas nugarą

Taip dažnai apkabina vaikinai, kuriems mergina ne šiaip sau kažką reiškia, bet jaučia jai stiprius jausmus. Kita vertus, tokie vaikinai dažnai būna labai nepastovūs ir nėra pasiruošę kažkam rimtam. Mat jų jausmai gana greitai išgaruoja. Todėl, greičiausiai, jie nemato jos kaip potencialios merginos, o su bendrauja tik iš savanaudiškų paskatų.

  1. Apkabina viena ranka

Jei jūsų vaikinas apkabina jus viena ranka, žinokite, kad tokiu būdu jis jus saugo ir rūpinasi.

Tačiau jei mergina apkabina viena ranka vaikiną, greičiausiai, jai nuobodu su juo. Tuo pačiu ji parodo, kad pavargo nuo santykių su juo.

Apkabinimai yra puikus būdas išreikšti meilę. Todėl žinant apkabinimų prasmę, nesunkiai suprasite, ką jis jums jaučia.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą