Kiekvienas turi skirtingas gyvenimo aplinkybes ir savo sunkumus, gimstame skirtingu laiku ir skirtingomis sąlygomis. Tačiau žvelgdamas atgal į pastaruosius 30 savo gyvenimo metų pastebėjau keletą taisyklių, kurios, mano nuomone, yra būtinos. Jos man labai padėjo, todėl geriausius sudėjau į sąrašą“, - sako Chrisas Bailey. En.wikipedia. org nuotrauka

Rašytojas, produktyvumo konsultantas, knygų „Hyperfokusas“ ir „Mano produktyvūs metai“ autorius Chrisas Bailey siūlo patarimų, įžvalgų ir įdomių minčių, kurios įkvėps keistis, rašo  thevurgerco.com.. „Galbūt aš nesu pakankamai kompetentingas, kad galėčiau patarti, kaip gyventi teisingai. Bet jei gerai pagalvojus, kas iš viso yra kompetentingas? Kiekvienas turi skirtingas gyvenimo aplinkybes ir savo sunkumus, gimstame skirtingu laiku ir skirtingomis sąlygomis. Tačiau žvelgdamas atgal į pastaruosius 30 savo gyvenimo metų pastebėjau keletą taisyklių, kurios, mano nuomone, yra būtinos. Jos man labai padėjo, todėl geriausius sudėjau į sąrašą“, – sako Chrisas Bailey.

 

  1. Gerumas žmonėms yra pati vertingiausia investicija, kurią galite padaryti. Kaskart, kai būdavau kam nors malonus, nieko nelaukdamas, kažkokiu keistu aplinkiniu būdu gerumas sugrįždavo man. Kaip sakoma, ką pasėsi, tą ir pjausi.
  2. Visi gauti patarimai turėtų būti priimti kaip pasiūlymai, o ne kaip griežtų taisyklių rinkinys.
  3. Bėkite nuo ekspertų, kurie apsimeta tobulais. Visi turi trūkumų ir problemų, bet kai kurie tiesiog geriau juos slepia (ypač tie, kurie save vadina „minčių lyderiu“, „guru“ ar „ekspertu“). Asmeninė patirtis: nuėjau į verslo mokymus ir nepraturtėjau
  1. Kuo dėmesingesnis kitiems, tuo mažiau konkuruojate ir patiriate agresiją. Dirbti ir gyventi smagiau, kai bendradarbiauji su kitais žmonėmis, o ne bandai juos pranokti.
  2. Nesiimkite užduoties, jei nesate pasiruošę ją atlikti gerai. Žinojimas, kad savo darbą atlieki gerai, yra labai vertinga.
  3. Jei pokalbio viduryje pastebite, kad nieko nesuprantate, atidžiai klausykite ir išlaikykite ramų toną. Kiti laikys jus protingesniu ir labiau išmanančiu. Tačiau rimtai ruoškitės kitam susitikimui.
  4. Jei tvirtai tikite kokia nors idėja, pasistenkite ją įgyvendinti. Kitų žmonių nuomonė yra svarbi, bet ne tiek, kiek manote. Prieš keletą metų atsisakiau ne vieno gerai apmokamo darbo pasiūlymo, kad galėčiau metus skirti savo pomėgiui. Tuo metu mane palaikė tik vienas žmogus – mano mergina (o dabar ir žmona). Taip buvo parašyta knyga, kuri dabar išleista 11 kalbų. Tada parašiau dar vieną knygą. Tai padariau, nes tikėjau savo idėja. Dažniausiai užtenka tikėjimo, kad ko nors imtumėtės. Ir spjaukite į skeptikus.
  5. Gerkite daugiau vandens. Jei esate nervingas arba jaučiate, kad jums trūksta energijos, pagalvokite, kiek skysčių išgeriate per dieną. Galbūt šio skaičiaus nepakanka.
  6. Viskas, kas saldu ir neturi maistinių medžiagų, yra nesveika. Išimčių nėra.
  7. Jei nuolat trūksta energijos, atlikite intensyvius aerobikos pratimus, normalizuokite miegą, valgykite sveikesnį maistą, išbraukite iš savo raciono alkoholį ir kofeiną.
  8. Kas porą metų išbandykite dar kartą maistą, kurio anksčiau nemėgote.
  9. Visos kančios kyla iš nesugebėjimo priimti pokyčių.
  10. Jei nuolat laukiate kitų atostogų, turite padaryti namų gyvenimą įdomesnį.
  11. Jei galite tiksliai pasakyti, kur būsite po penkerių metų, esate per daug saugus arba neatsižvelgiate į galimą riziką.
  12. Yra žmonių, kurie kalba tik apie save ir niekada neklausia apie jus. Dažniausiai jie nėra verti jūsų laiko ir dėmesio. Tačiau kartais žmonės tiek daug kalba, nes nesijaučia išgirsti.
  13. Jei norite žinoti, ko esate vertas, atkreipkite dėmesį į tai, kaip verčiate jaustis kitus. Tai nėra jūsų vertės rodiklis, o geras vadovas, padedantis tiksliai suprasti, kaip veikiate kitų žmonių gyvenimus.
  14. Smagu gauti tikrą popierinį laišką paštu. Ją parašyti užtrunka vos dešimt minučių, bet adresatas tikriausiai brangins jį ilgus metus.
  15. Gali būti naudinga pabūti vienam su savimi ir apmąstyti savo gyvenimą. Retkarčiais praleiskite tokį vakarą arba pabandykite surengti kasmetinį „mąstymo rekolekciją“ (vienas iš mano mėgstamiausių produktyvumo ritualų).
  16. Kuo daugiau laiko turi pagalvoti, tuo didesnį dėkingumą jauti. Tik tada, kai šiek tiek atsitraukiame nuo savo gyvenimo, pradedame vertinti tai, ką turime.
  17. Pasaulį kuria tie, kurie veikia. Kiekvieną knygą, kurią skaitote, kiekvieną išgirstą dainą, kiekvieną produktą, kurį naudojate kiekvieną dieną, sukūrė kažkas, kas ne nuostabesnis už jus. Šie žmonės sunkiai dirbdami įgyvendino idėjas.
  18. Žinokite, kokį įspūdį darote kitiems. Kad ir kaip tai erzintų, visi vertiname vienas kitą.
  19. Jei norite gyventi ilgiau, nustokite žiūrėti televizorių. Vidutiniškai žmogus apytiksliai devynerius savo gyvenimo metus praleidžia daugiau nei 78 000 valandų prie televizoriaus.
  20. Analoginis pasaulis suteikia daugiau prasmės ir džiaugsmo nei skaitmeninis. Tačiau pastarasis gyvenimą daro efektyvesnį. Gyvenkite išmintingai abiejose.
  21. Geriausias finansinis sprendimas, kurį galite priimti – nepriprasti prie brangių malonumų. Tai taikoma viskam – nuo ​​kavos ir vyno iki kelionių ir apartamentų. Juk tai, ką turime, pamažu tampa nauja norma.
  22. Statusas yra pagrindinis vartojimo variklis. Kai pajusite norą įsigyti ką nors naujo, pagalvokite, ar tai susiję su jūsų statuso pojūčiu, ar jums atrodo, kad šis daiktas padės tapti geriausia savo paties versija. Atminkite: šiukšlių kaupimas yra blogas būdas pasiekti šį tikslą.
  23. Knygos yra geriausias dalykas, kurį galima nusipirkti už pinigus.
  24. Nuobodus patarimas: nustatykite automatinį mokėjimą, kad iš karto po atlyginimo būtų išskaičiuotas tam tikras procentas ir patektų į taupomąją sąskaitą. Jei jūsų pajamos išaugo, padidinkite mėnesinius atskaitymus, kad išlaidos nepadidėtų kartu su pajamomis.
  25. Tikra meilė neegzistuoja, bet tikra draugystė yra. Ir būtent tai dauguma žmonių turi omenyje kalbėdami apie tikrąją meilę.
  26. Vienas iš labiausiai neįvertintų įgūdžių yra leisti žmogui baigti sakinį prieš atveriant burną.
  27. Būkite atsargūs su žodžiais. Jūsų atsitiktinę pastabą kas nors gali prisiminti visą gyvenimą, ypač jei kalbate su jaunesniu nei 18 metų asmeniu. Žodžiai turi daug didesnį poveikį, nei mes manome.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą