Galite pasakyti smalsuoliams, kad planuojate užmegzti santykius, bet tai įvyks tada, kai tam bus tinkamas laikas ir turėsite laiko pasiruošti. Archyvo nuotrauka

Vienatvė yra tarsi kasdienis pasiruošimas mūšiui. Kiekvienas – nuo ​​erzinančių giminaičių iki gražiai atrodančių draugių – turi savo nuomonę apie  jūsų statusą, nors  ir ne kartą sakėte, kad esate laiminga  ir be santykių. Todėl jei imate giliai į širdį tokius kitų pastebėjimus ir pastabas, verta atkreipti dėmesį  į kai kuriuos jų pasisakymus, kurie greičiau komplimentai jums, nei menkinimas ir nuvertinimas.

 

  1. „Tu per daug išranki“

Taip, tarkime, esate išranki. Pripažinkite ir priimkite tai  kaip savaime suprantamą dalyką. Tiesą sakant, tai puiku, nes jūs visada siekiate geriausio ir nebūsite su vyru vien tam, kad būtumėte pora. Greičiau jus stebina tai, kad kitos pažįstamos merginos ar jūsų draugės susitikinėja beveik su bet kuo.

  1. „Tu esi savanaudė“

Taip jau susiklostė, kad visuomenė reprezentuoja laisvą moterį, visada besiilsinčią ir valgančią saldumynus. Galbūt skamba keistai, bet santykiuose žmonės gali būti savanaudiški. Štai kodėl poros taip dažnai ginčijasi, nes joms trūksta vienas kitam dėmesio. Todėl labai gerai rūpintis savimi. Juk gyvename tik vieną kartą.

  1. „Per daug stengiesi dėl karjeros“

Ar tai blogai? Ar ne laikas nustoti tapatinti meilę su nenoru dirbti? Visai įmanoma būti vienišai ir sėkmingai – taip pat palaikyti santykius ir tuo pačiu kurti karjerą.

Jei jūs norite atsiduoti tik darbui, tikrai to nereikėtų gėdytis. Darbas yra naudingas, nes tikrai gausite tai, ko nusipelnėte. Ko negalima pasakyti apie nesėkmingus pasimatymus.

  1. „Prarandi geriausius savo gyvenimo metus“

Jei kas nors jums tai sako (greičiausiai giminaitis, kišantis nosį į kitų reikalus), užtikrintai atsakykite, kad tai nėra laiko švaistymas. Jei  kažko siekiate, lipate karjeros laiptais, tobulėjate – apie kokį laiko švaistymą kalbame?

Rimtiems santykiams reikalingas dėmesys visą parą, 7 dienas per savaitę, o tai gali trukdyti siekti šių tikslų. Galite pasakyti smalsuoliams, kad planuojate užmegzti santykius, bet tai įvyks tada, kai tam bus tinkamas laikas ir turėsite laiko pasiruošti.

  1. „Jau laikas tau tuoktis ir susilaukti vaikų“

Puiku, jei vienu metu siekiate sukurti šeimą, kurti karjerą, įsigyti būstą ir susitvarkyti savo gyvenimą taip, kaip norite.  Tikriausiai socialiniuose tinkluose  matėte daug pavyzdžių, kurie per anksti sukūrė šeimą savo tikslų ir svajonių nenaudai.

  1. „Tu per daug nepriklausoma“

Tai visai ne įžeidimas.  Tai reiškia, kad visiškai išlaikote save, palaikote tvarką namuose, gaminate maistą ar bent jau mokotės tą daryti. Žodžiu, esate nepriklausoma. Patikėkite, jūs nė kiek nepasikeisite net  ir sutikusi savo meilę. Nepasikliaukite vyru tiek, kad negalėtumėte savimi pasirūpinti.

  1. „Būdama viena tu daug ką prarasi“

Kai kurios moterys visą gyvenimą palaiko santykius ir neįsivaizduoja būti vienišos net porą mėnesių. Todėl jos nukreipia visas savo baimes ir nesaugumo pojūčius į jus, įspėdamos, kad gali kas nors negero nutikti, jei ilgai būsite viena. Jei moteris nori būti su vyru tik dėl to, kad galėtų su juo pasirodyti draugėms, tai niekur nenuves.

  1. „Turbūt jautiesi labai vieniša“

Galbūt tai yra geriausia, ką jos gali jums pasakyti, nes kartais  iš tikrųjų jaučiatės vieniša. Tačiau yra ir pranašumų: tai motyvuoja užpildyti savo gyvenimą įdomiais žmonėmis, gerais draugais ir įdomiais renginiais. Taip, kartais norėtųsi, kad mylimasis lauktų namuose, tačiau šiuo vienišumo laikotarpiu tampate tuo, kuo ir turite būti.

  1. „Tu darai tik tai, ką nori“

Žinoma, kad taip. Tačiau santykiuose jūs darytumėte tą patį, proto ribose. Niekam neleisite, kad jūsų svajonės sužlugtų ir tai yra puiku.

  1. „Reikia išeiti kur nors dažniau“

Tikrai žinote, kad jei išeisite dažniau, pasimatymai jus pradės erzinti. Taip pat žinote, kad į pasimatymus eisite tada, kai jums atrodys tinkama ir laiku,  tuo pačiu apsisaugodama nuo nereikalingų nusivylimų ir lūkesčių. Apskritai, jei esate patenkinta savo gyvenimo būdu, kitų nuomonė  neturėtų būti svarbi.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą