Atlikus šiuos pratimus kūnas visiškai pabunda, jaučiamas ne tik jėgų ir bendro tonuso padidėjimas kūne, bet ir kažkoks jaunatviškas, kaip vaikystėje, gyvenimo džiaugsmas ir energingas pasiruošimas naujai dienai. Archyvo nuotrauka

Reguliarūs hormoniniai pratimai padės pastebimai pagerinti atmintį, regėjimą, kvėpavimo sistemos veiklą, virškinimą, stimuliuoti limfinę sistemą, ir tai dar ne viskas. Hormoninę gimnastiką atlikti labai paprasta, ji prieinama bet kurio amžiaus žmogui ir teikia tik malonumą! – rašo nutriplanet.org.

 

Hormoninė sistema yra kūno valdymo pultas

Šis metodas yra labai veiksmingas ir palengvina net lėtines ligas. Telieka nuosekliai įvaldyti jo paslaptis. Tik tokiu būdu jis jums duos naudos, kurią gali. Ir ši nauda, ​​pamatysite patys, neprivers jūsų ilgai laukti gerų rezultatų. Kaip manote, kodėl buvo pasirinkti Tibeto metodai? Nes jų dėka atsiranda ypatinga energija, kuri veikia endokrininę (hormoninę) sistemą.

Ar žinote, kokia yra hormoninė sistema jūsų organizmo kontekste? Tai yra jūsų asmeninė įgimta biologinė programa ir ji yra unikali. Jūsų hormoninė sistema yra tiesioginis kompiuterinės programos analogas ir turi labai specifinį komandų rinkinį, kuris nuosekliai vykdomas visą gyvenimą. Tačiau nereikėtų manyti, kad įgimta biologinė programa yra kažkas lemtingo ir negali būti pakeista.

Hormoninė sistema (biologinė programa) yra kūno valdymo pultas. Štai ir viskas. Ar galima bendrauti su šiuo nuotolinio valdymo pultu? Ar įmanoma keisti įgimtą biologinę programą?  Tibete įrodė, kad tai įmanoma. Tam reikia kreiptis į aukščiausiąjį hormoninės sistemos vadą – į DNR.

Kaip derėtis su savo DNR, kad senėjimo procesas sustotų arba bent sulėtėtų? Kaip įvesti tuos komandų kodus, kurie pašalina ligas?

Tam yra speciali kalba, kurią jūsų DNR supranta. Tai ypatinga energija, kurią gamina tam tikros kūno pozos ir rankų judesiai, tam tikras kvėpavimo ritmas ir tam tikros kalbos formulės. Tai ypatinga kalba, kurios pagalba vyksta tiesioginis pokalbis tarp ypatingos gyvybės energijos (Rytuose ji vadinama Prana) ir jūsų DNR. Ir rezultatas yra būtent tai, kas aiškiai pastebima naudojant Tibeto metodus: paveldimos ligos praeina, sveikatos programos nesėkmės pašalinamos, gyvybinė energija grįžta, senėjimo procesas sustoja.

Ir pirmas žingsnis, kurį turite žengti įvaldydami šį metodą, yra Tibeto hormoninė gimnastika.

Lengva, paprasta ir labai naudinga…

Gana dažnai  galima susidurti su reiškiniu, kurį  vadina „antisportiniu elgesiu“. Šis reiškinys aktyviai pasireiškia tarp žmonių, kurie puikiai suvokia ir sportinių krūvių poreikį, ir besąlyginę jų naudą, bet… kartojant, kad „nuo pirmadienio pradėsiu užsiimti gimnastika“ – tai dažniausiai du viename. Žinia, didžioji dauguma gimnastikos yra labai nuobodus užsiėmimas. Tarsi baržą traukiate, bet kur ir kodėl – didelis klausimas. Juk „reikia“ yra tas niūrus budelis, kuris negailestingai žudo kūrybinę energiją, o mainais siūlo audringą ir nenaudingą ažiotažą.

Tačiau yra gimnastika, kuri ne tik įdomi, ne tik labai maloni fiziniais pojūčiais, bet ir gydanti: su kūnu daro stebuklus. O kaip tik tokia gimnastika sugriauna visus pasiteisinimus ir viskas, kas už jų slepiasi (pavyzdžiui, sportinė tinginystė) išnyksta savaime. Šios gimnastikos pratimus labai paprasta atlikti, prieinama bet kuriame amžiuje ir teikia tik malonumą. Žodžiu, Tibeto hormoninė gimnastika skirta gijimui ir ilgaamžiškumui.

 

Prailgina gyvenimo trukmę

Šią gimnastiką savo atsigavimui praktikavo tik Tibeto vienuoliai, kadangi jos technika buvo įslaptinta. Prieš kelis dešimtmečius vienuoliai šią paslaptį perdavė žmogui, kuris, įsitikinęs šios dovanos galinga galia, perdavė ją kitiems. Tačiau beveik niekas nieko nesuprato – ir slapta gimnastika nesulaukė masinio pripažinimo.

Ir tik  ne taip seniai ji tapo populiari, kurios priežastis yra nuostabus paprastumas ir veiksmingumas.

Dėl hormoninės gimnastikos galite pajusti: gyvybingumo antplūdį, pastebimą atminties, regėjimo ir klausos  pagerėjimą, emocinio streso ir raumenų spaudimo pašalinimą iš kūno, psichinės koncentracijos pagerėjimą, kvėpavimo sistemos, virškinimo sistemos, reikšmingas širdies ir kraujagyslių sistemos veiklos pagerėjimą, limfinės sistemos stimuliavimą, raumenų, ypač rankų, stiprinimą. Ir tai dar ne viskas.

Įvaldę šią gimnastiką, pamatysite, kad lėtinės  ligos atsitraukė ir kiekvieną dieną esate kupinas jėgų.  Praktiškai šios gimnastikos naudojimas pailgina gyvenimo trukmę.

Hormoninę gimnastiką rekomenduojama daryti kiekvieną rytą, vos pabudus gulint lovoje. Tačiau jei jūsų čiužinys minkštas, geriausia pereiti  ant grindų, pasitiesus kilimėlį.

Pratimai trunka tik nuo 5 iki 15 minučių, ir leidžia palaikyti normalią organizmo bei visų hormoninių organų veiklą per dieną. Pradėdami gimnastiką, kartu turite suprasti, kad tai nesuderinama su alkoholio vartojimu, tabako rūkymu, jau nekalbant apie narkotikus.

Maždaug po 6 mėnesių kasdienio fizinio krūvio jus paliks beveik visos arba visos lėtinės ligos, priklausomai nuo jūsų kūno būklės tuo metu, kai pradėjote mankštintis. Ne mažiau svarbi ir jūsų vidinė būsena: požiūris į žmones ir pasaulį. Tas, kuris nusiteikęs optimistiškai ir tvirčiau tiki, ir rezultatai ateis daug greičiau.

 

Pirmas pratimas

Pradinė padėtis: atsigulkite ant nugaros. Pakelkite rankas virš savęs, sudėję delnus.

Atlikite 6-10 trumpų trynimų, spausdami delnų pagalvėles. Tuo pačiu metu atlikite savo kūno diagnozę – jei tarp delnų po trynimo yra sausa ir karšta, tai sako, kad su kūnu viskas tvarkoje.

Jei šilta ir negalite sušildyti apatinės delnų dalies iki karštos būsenos, tai rodo, kad jūsų biolaukas sumažėjo perpus.

Jei visai nėra šilumos, o delnai net šlapi, tai rodo, kad jums kyla rimtų kraujagyslių problemų.

Šie hormoniniai pratimai, be kita ko, yra skirti ir kraujagyslių ligoms gydyti. Kad ir kokie delnai būtų po diagnozės, turite tęsti gimnastiką.

Antras pratimas

Pradinė padėtis: gulėkite ant nugaros, uždėti karštas delnų pagalvėles ant užmerktų akių (akių obuolių). Nenuimdami rankų, lengvai paspauskite akis.

Vienas stūmimas  –  viena sekundė. Iš viso  reikia atlikti 30 stūmimų. Vadinasi, šiam pratimui prireiks 30 sekundžių. Tokiu atveju būtinai suskaičiuokite iki 30.

Jei turite problemų su akimis, palaikykite delnus ant akių, jų nepakeldami, dar 1-2 minutes šiek tiek prispaustus.

Šis pratimas gerina ir atkuria regėjimą. Šiuo metu vyksta akies obuolio ir visų receptorių aprūpinimas energija. Ilgainiui pagerės regėjimas.

Trečias pratimas

Pradinė padėtis: gulėkite ant nugaros, pridėkite delnus prie ausų. Po to pradėkite juos ritmiškai spausti. Atlikite pratimą 30 kartų- 30 sekundžių, taip pat skaičiuodami.

Ketvirtas pratimas

Pradinė padėtis: gulėkite ant nugaros, dešinį delną uždėkite ant kaktos, o kairįjį spauskite iš viršaus ant dešinės rankos.

Delnus judiname, liesdami kaktą, nuo smilkinio iki smilkinio (iš kairės į dešinę, iš dešinės į kairę – , iš viso atliekame 30 paspaudimų per 30 sekundžių).

Penktas pratimas

Pradinė padėtis: gulėkite ant nugaros, dešinį delną padėkite virš galvos (ant pakaušio) ir kairiuoju delnu spauskite iš viršaus. Po to delnu spaudžiame nuo kaktos iki pakaušio ir nuo pakaušio iki kaktos. Per 30 sekundžių reikia atlikti 30 tokių paspaudimų.

Šeštas pratimas

Pradinė padėtis: gulėkite ant nugaros, dešinį delną uždėkite ant skydliaukės, kairiuoju delnu spauskite iš viršaus ant dešinės rankos. Atlikite 30 paspaudimų per 30 sekundžių.

Septintas pratimas

Pradinė padėtis: gulėkite ant nugaros, dešinį delną uždėkite ant pilvo, kairiuoju delnu iš viršaus prispauskite dešinę ranką.

Atliekame sukamuosius judesius pagal laikrodžio rodyklę išilgai pilvo, šiek tiek spausdami delnais jį. Vienas apsisukimas yra vienas ciklas. Atlikite 30 apsisukimų per 30 sekundžių.

Aštuntas pratimas

Pradinė padėtis: gulėkite ant nugaros, pakelkite rankas aukštyn. Atliekame 5-6 sukamuosius judesius rankomis pagal laikrodžio rodyklę ir 5-6 sukamuosius judesius prieš laikrodžio rodyklę.

Po to, nenuleidžiant rankų, reikia lengvai pakratyti rankas 4-5 sekundes.

Devintas pratimas

Pradinė padėtis: gulėdami ant nugaros, pakelkite kojas aukštyn. Atliekame 5-6 sukamuosius čiurnos sąnarių judesius pagal laikrodžio rodyklę ir 5-6 sukamuosius judesius prieš laikrodžio rodyklę.

Toliau, nenuleisdami kojų, lengvai papurtykite čiurnos sąnarius 4-5 sekundes.

Dešimtas pratimas

Pradinė padėtis: sėdėkite ant lovos arba ant grindų. Atliekame pėdų trynimą, galima ir atskirai, galima abiem rankomis vienu metu, taip bus patogiau.

Jei kojos sausos, tuomet pėdas galite patepti augaliniu aliejumi, geriausia alyvuogių aliejumi.

Jei trindami pėdas jaučiate skausmą, geriau šią vietą gerai pamasažuoti.

Vienuoliktas pratimas

Pradinė padėtis: sėdėkite ant grindų. Atliekame tolygų lengvą kojų blauzdų masažavimą-trynimą-glostymą rankų judesiais iš išorės, iš apačios į viršų. Tada, pagal laikrodžio rodyklę, lengvai pamasažuokite kelius. Po to atliekame lengvą šlaunų masažą-trynimą-glostymą judesiais iš išorės į vidų.

Atlikus šiuos pratimus kūnas visiškai pabunda, jaučiamas ne tik jėgų ir bendro tonuso padidėjimas kūne, bet ir kažkoks jaunatviškas, kaip vaikystėje, gyvenimo džiaugsmas ir energingas pasiruošimas naujai dienai.

Po gimnastikos labai gerai išgerti stiklinę  gryno vandens: tai padės aktyviau paleisti limfinę sistemą ir išplauti virškinamojo trakto sieneles.

“YouTube” vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą