Mama paviešino mirštančio sūnaus nuotrauką, norėdama išgelbėti nuo narkotikų kitus paauglius

sniegopilys.lt

0

      16- metis Reece Murphy ištiktas komos nuo narkotikų, buvo nugabentas į Somerseto grafystės Pietvakarių Anglijoje, miesto ligoninę, kurioje ir mirė  2018 metais, liepos 2 dieną. Paaiškėjo, kad vartojant draudžiamus A klasės preparatus, buvo sukelta mirtina reakcija. Netekties sielvarto kankinama mama paviešino socialiniuose tinkluose mirštančio sūnaus nuotrauką, norėdama įspėti kitus paauglius dėl tykojančių pavojų eksperimentuojant su narkotikais.

Net neįsivaizdavo, kokie gali būti pavojingi narkotikai

„Aš patalpinau savo mirštančio sūnaus nuotrauką, norėdama išgelbėti nuo narkotikų kitus paauglius“, – sakė Sarah Lush. Anot jos, labai norėtų, kad šią nuotrauką pamatytų kuo daugiau paauglių ir susimąstytų, ar verta eksperimentuoti su narkotikais, nes gyvenimas yra labai trapus ir jie gali atsisveikinti su juo dar ir nepradėję kaip reikiant gyventi.

Mirusio paauglio mama sakė, kad jos sūnus buvo geras, rūpestingas, mėgo pokštauti ir tryško gyvenimo džiaugsmu, tačiau neįsivaizdavo, kokie gali būti pavojingi narkotikai. „Mano širdyje vien tuštuma. Pabudusi norėčiau galvoti, kad visa tai  – tik sapnas. Aš niekada nebeišgirsiu jo balso ir juoko. Dar nesu pasirengusi susitaikyti su tuo, kas įvyko“, – sakė Sarah Lush.

Vietos policininkų duomenimis, liepos pirmą dieną 16-metis Reece labai blogai pasijuto namuose ir buvo išgabentas į ligoninę jau komos būsenoje. Su juo buvęs ir 30 metų vyras, taip pat nugabentas į ligoninę, apsinuodijęs tais pačiais narkotikais, kurių sudėtis neskelbiama.

16-metis Reece gyveno su mama Dorčesterio grafystėje, Anglijos pietvakariuose, prie Lamanšo sąsiaurio. Vaikinas baigęs mokyklą, planavo mokytis koledže.

Lemtingą kartą draugai atnešė narkotikų į moksleivio namus

Меdikai grūmėsi dėl paauglio gyvybės kaip įmanydami. Prie jo lovos dvi slaugytojos pasikeisdamos budėjo 24 valandas per parą. Visą laiką  nė per žingsnį nuo sūnaus nesitraukė ir mama. Nepaisant to, Reece būsena prastėjo, pamažu nustojo funkcionuoti organai ir praėjus parai paauglys mirė. Beveik paskutinėmis jo gyvenimo valandomis mama padarė šią širdį veriančią fotografiją. „Mačiau, kaip sustojo jo širdis. Aš neįsivaizduoju gyvenimo be jo“, – raudodama kalbėjo Reece mama, supratusi, kad sūnaus jau nebėra.

Sarah Lush neslėpė, kad sūnus jau ir anksčiau bandė visokių narkotikų. Mėgino paaiškinti ir įtikinti, kalbėtis su juo ir gražiuoju, ir piktuoju, bet nieko negalėjo padaryti. Anot jos, pradžioje sūnus susišvirkštė pora injekcijų ir viskas buvo tvarkoje. Todėl jis galvojo, kad narkotikai nieko blogo ir niekas neatsitiks. Bet vienas kartas nemelavo…

Lemtingą kartą Reece draugai atnešė narkotikų tiesiog į moksleivio namus. Užtat moteris ir tiki, kad mirštančio sūnaus nuotrauka padės kitiems paaugliams atsisakyti pavojingų eksperimentų su narkotikais. „Ko gero nemažai paauglių galvoja, kad saikingai vartojant narkotikus – viskas gerai, gražu, linksma, pakili nuotaika, bet galų gale tai gali baigtis labai liūdnai, kaip ir mano vargšeliui Reece“, – liūdnai kalbėjo jo mama.

„Kreipiuosi į visus paauglius, labai prašau jūsų, nevartokite narkotikų, nes jie griauna  ne tik šeimas, bet ir gyvenimus“, – sakė Sarah Lush.

parengta pagal britų spaudą

Nuotr. iš socialinių tinklų

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą