Nustojusi vartoti narkotikus, Ainsley nepaprastai išgražėjo

Škotė Ainsley Loudon iš Kilmarnocko miestelio su svaigalais buvo supažindinta dar vaikystėje. Visus tuos metus ją lydėjo gili depresija. Būdama 14 metų ji net bandė pakelti ranką prieš save. Tai buvo pirmas jos bandymas nusižudyti, – rašo „Daily Star“.

 

Liko trys keliai: mirtis, kalėjimas ar sveikimas

„Aš nuo ankstyvos vaikystės gyvenau visiškoje tamsoje, o alkoholį pradėjau vartoti dar būdama  labai jauna. Maniau, kad visi vaikai geria ir maniau, kad tai normalu. Ir iki tam tikro laiko man tai buvo normalu. Tačiau girtuokliavimas tęsėsi tol, kol peraugo į kokaino vartojimą. Mano gyvenimas tiesiog sukosi spirale“, – atvirauja Ainsley.

Iki 28 metų mergina liko visiškai viena. Draugai ir šeima ją paliko, praradę viltį grąžinti ją į normalų gyvenimą. Mergina puolė į neviltį. Ainsley suprato, kad jai liko trys keliai: mirtis, kalėjimas ar sveikimas.

„Nė vienas iš mano draugų ar šeimos narių nenorėjo būti šalia manęs. Niekas nežinojo, ką su manimi daryti. Tai buvo siaubingas gyvenimas, – pasakojo mergina. – Priėjo iki to, kad man neliko kitos išeities. Man labai skaudėjo, o gėrimas nebepadėjo“.

Nuotr. Ainsley apsvaigusi nuo narkotinių medžiagų

 

Baigusi reabilitacijos kursą, jau tris mėnesius vadovaujasi sveika gyvensena

Ainsley tvirtai nusprendė atsisakyti alkoholio ir narkotikų. 2018 metais ji kreipėsi į anoniminio kokaino bendruomenę, norėdama prisijungti prie narkomanų, kurie yra sveikimo kelyje. Dveji gydymo metai dramatiškai paveikė merginos išvaizdą.

Baigusi reabilitacijos kursą, ji jau tris mėnesius vadovaujasi sveika gyvensena. Pasak Ainsley, ji skelbia savo nuotrauka internete, ne norėdama parodyti savo gražią išvaizdą, o norėdama remti ir palaikyti  beviltiškus žmones, atsidūrusius panašioje situacijoje.

Ainsley sakė, kad jos fotografijas galima naudoti kaip  įrodymą apie pražūtingą alkoholio ir narkotikų poveikį žmonių sveikatai ir stebuklingus pokyčius, jų atsisakius.

„Dar niekada nesu savyje jautusi tokios didžiulės ir tyros laimės. Anksčiau mano gyvenime nebuvo dienos, kai pabusdavau ir norėdavau mirti. Labai noriu, kad žmonės žinotų, kad yra išeitis ir yra sprendimas. Kaip žmogus, kuriam buvo lemta mirti ar likusį gyvenimą praleisti kalėjime, žinau, kad jei aš galiu pasikeisti, tai gali padaryti ir bet kuris kitas“, – sako Ainsley.

Socialinių tinklų nuotraukos

 

 

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą