2008 metais  19-metis Samas Rouenas, svėręs 154 kg., Australijos realybės šou laimėjo „Didžiausio praradimo“ nominaciją ir buvo apdovanotas pinigine premija už tai, kad numetė daugiausiai svorio. Be to, jis buvo jauniausias nugalėtojas, praradęs daugiau nei 45 proc. „savęs“.

 

Atsistojo ant scenos ir suprato, kad yra pasiryžęs numesti daug svorio

Praėjus dešimtmečiui, 2017 metais Sidnėjaus ugniagesys Samas Rouenas savo „Facebook‘o“ puslapyje pasidalino savo nuostabiomis nuotraukomis prieš ir po, taip norėdamas pažymėti vieną  svarbiausių savo gyvenimo etapų.

„Nebuvau tikras, ar verta paskelbti šią žinią. Bet praėjo 10 metų! Atrodo, kad visa amžinybė! Per tą laiko tiek visko daug nutiko ir gero, ir blogo“, – parašė Samas.

„Aš žinau, kad mane supa daug nuostabių žmonių ir aš esu už tai be galo dėkingas“, – tęsė jis.

Neseniai paskelbtame „Instagram“ įraše 30 metų Samas Rouenas vėl pasidalino įkvepiančiu įrašu:

„Prieš vienuolika metų aš atsistojau ant scenos ir supratau, kad esu pasiryžęs numesti daug svorio. Tai buvo vienas pirmųjų atvejų mano gyvenime, kai susitelkiau ties kažkuo, atidaviau visas jėgas ir pasiekiau tai, ko norėjau“.

„Vis dar susiduriu su problemomis, tačiau ši diena man suteikė galimybę suvokti savo svarbą ir stiprybę. Tikiuosi, kiekvienas turi galimybę pagalvoti apie save ir suvokti, kokie nuostabūs jie yra, ką gali pasiekti ir kiek reikia įdėti pastangų“, – pridūrė jis.

Per pastarąjį dešimtmetį Samo nuotraukos pasirodė keliuose Naujojo Pietų Velso ugniagesių gelbėtojų kalendoriuose. Žavingas atletiško sudėjimo vyras ne tik gesina gaisrus, bet ir pasirodo viešumoje kaip motyvacinis pranešėjas sveikatos ir kūno rengybos srityse. Jis taip pat  dalyvavo ir ne vienoje televizijos laidoje.

 

Sveikas gyvenimo būdas suteikė pasitikėjimą savimi ir puikią savijautą

Samas teigė, kad dabar negali praleisti dienos be treniruočių sporto salėje ir šis įprotis jį pakeitė.

„Aš esu priklausomas nuo treniruočių, man patinka bėgioti ir treniruotis kartu su broliu, – sakė jis interviu „The Daily Telegraph“.- Aš daug sportuoju, norėdamas išlikti tinkamas, atliekant savo tiesiogines pareigas. Taip pat treniruojuosi ir sporto salėje“.

Vyras pridūrė, kad, nepaisant puikaus kūno sudėjimo, jis vis dar yra „labai drovus“.

„Aš vis dar nemėgstu nusivilkti marškinių net paplūdimyje“, – atviravo vyras.

„Instagram‘e“ mes radome ir Samo nuotrauką, kur jis, apnuoginęs krūtinę, tvirtai laiko grandininį pjūklą ir kirvį. Galbūt tai yra  viena nuotraukų, darytų 2016 metų ugniagesių kalendoriui.

Vyras šią nuotrauką paskelbė „Instagram‘e“ ir parašė, kad nebevalgo ledų.

Tvirtas gražus kūnas, kurį jis pats suformavo neįtikėtinų pastangų  dėka ir sveikas gyvenimo būdas suteikė Samui puikų pasitikėjimą savimi ir puikią savijautą.

Vyras nori įkvėpti norinčius numesti svorio, išbandyti viską ir nepasiduoti, nes tikslą, anot jo, gali pasiekti kiekvienas.

„Galite būti pačioje kelionės pradžioje, tačiau su užsidegimu ir atkaklumu dirbdami, galite pakeisti save ir įgyvendinti savo svajones“, – sako Samas.

„Facebook“, „Instagram“ nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą