Savo turtais ir sėkme reikia dalytis su kitais. Žinoma, tai gali būti taikoma ne visiems aplinkiniams, o tik artimiesiems ir draugams. Nereikia „švaistyti aukso“. Archyvo nuotrauka

Finansinė gerovė yra svarbiausia kiekvieno žmogaus gyvenimo sritis. Visi nori tapti turtingesni ir sėkmingesni, bet ne visi tai daro teisingai. Ekspertų tvirtinimu, norint pritraukti pinigų sėkmę, reikia visai nedaug.

Pirmas dalykas, kurio kiekvienam žmogui reikia, yra kūrybiškas mąstymas ir gebėjimas svajoti. Turint tik šiuos du įgūdžius, kelias į sėkmę gali būti gerokai sutrumpintas. Todėl stenkitės išlikti  optimistiški ir neleiskite neigiamiems prisiminimams ir mintims jus valdyti.

  1. Vien pinigai laimės neatneša

Pirmasis principas yra gana absurdiškas, bet tik iš pirmo žvilgsnio. Patys pinigai yra tik trumpalaikė laimė. Juos radęs ir neuždirbęs žmogus greičiausiai nesulauks tinkamo pasitenkinimo, ypač jei nemokės elgtis su pinigais.

Laimė atneša gebėjimą valdyti lėšas ir teisingai leisti, efektyviai uždirbti. Dauguma sėkmingų žmonių yra laimingi ne todėl, kad banko sąskaitoje turi aštuoniaženklę sumą, o todėl, kad viską pasiekė patys, be niekieno pagalbos. Tikslo formuluotė „noriu save išpildyti“ arba „noriu įgyvendinti savo mintis ir svajones“ yra daug geresnė nei „noriu daug pinigų“, nes patys pinigai yra sunkaus darbo rezultatas. Be pastangų nėra pinigų.

  1. Pinigų manija yra pavojinga

Turėti idėją yra gerai. Sėkmę pasiekia tik labiausiai atkaklūs žmonės, tačiau jei trokštate tik pinigų, tai sukurs didžiulį kiekį energijos blokų.

Stiprus noras veikia priešinga kryptimi, jei jis yra grynai materialus. Linkėti iš visos širdies verta meilės ar siekti saviugdos tikslų, bet ne pinigų, ne namo ir ne automobilio. Jūs galite turėti svarbų tikslą – įsigyti butą ar automobilį, bet nepaversti šio tikslo vieninteliu ir svarbiausiu.

Toks žmogus  tampa kone apsėstas pinigų. Štai kodėl tai turėtų būti kūrybinga ir reikšti tam tikrą vidinį tobulėjimą. Pavyzdžiui, galite trokšti „tapti sėkmingiausiu verslininku mieste“.

  1. Pinigai mėgsta tylą

Taip mėgsta sakyti turtingiausi ir sėkmingiausi pasaulio žmonės, pasiekę visko ir turintys neapsakomus turtus. Šiuo atžvilgiu jie teisūs, nes jei žmogus visur pasakoja apie savo planus ar giriasi sėkme, anksčiau ar vėliau sėkmė nuo jo nusisuka.

Informacija apie planus ir pinigus turėtų likti paslaptyje ir neapsiriboti artimiausių šeimos narių – antrosios pusės, tėvų – riba. Kiekvienas žmogus ne kartą yra susidūręs su situacija, kai visiems pasakojo apie savo ambicingus planus, tačiau jie neišsipildė. Kai kas tai vadina savigrauža.

  1. Dosnumas yra apdovanotas

Savo turtais ir sėkme reikia dalytis su kitais. Žinoma, tai gali būti taikoma ne visiems aplinkiniams, o tik artimiesiems ir draugams. Nereikia „švaistyti aukso“. Turime dalytis tuo, ką turime su kitais.

Meilė turėtų kilti iš pačių žmogaus širdies gelmių, jo sielos gelmių. Tai turėtų įvykti turint gerus ketinimus, o ne viešųjų ryšių ar reklamos tikslais. Reikia atsiminti, kad jei ką nors dovanojate nemokamai, jūsų dosnumas bus apdovanotas sėkme, sveikata, kūrybine sėkme ir tvirtumu.

  1. Būkite dėkingi

Jei kas nors suteikia žmogui galimybę tapti turtingesniu, jis būtinai turi išreikšti savo dėkingumą. Jeigu kas nors davė rublį, tai dviejų mainais duoti nebūtina. Galite tiesiog pasakyti „ačiū“ iš visos širdies.

Žmonės, kurie kažką gauna iš kitų, bet mano, kad taip turi būti, nes visi jiems skolingi, anksčiau ar vėliau praranda arba pinigus, arba sėkmę. Jie tampa nelaimingi ir vieniši.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą