Numetusi 63,5 kilogramo, įkvėpta Kimberly pagimdė nuostabius berniukus dvynukus Leo ir Patricką, kuriems dabar yra metai ir trys mėnesiai. Socialinių tinklų nuotrauka

34 metų Kimberly Tripp iš Brisbeno (Australija), nuo vaikystės kovojo su antsvoriu.

„Visi mano šeimos nariai buvo labai liekni, išskyrus mane, – sakė Kimberly. – Nuo pat mažens buvau erzinama dėl savo svorio ir bėgant metams jis vis didėjo“.

 

Pradėjo išbandyti visas žinomas dietas ir mankštą lauke

Kimberly visada jautėsi nesaugi ir nepasitikinti savo jėgomis. Žmonės galvojo, kad mergina laukiasi, bet jos didelis ir atsikišęs pilvas buvo dėl visai kitų dalykų.

Tuo metu Kimberly maistą daugiausia sudarė saldūs užkandžiai. Pusryčiams – kava su ledais, pyragaičiai ir šokoladas, per pietus – du sumuštiniai ir daugiau šokolado kartu su skardine gaiviųjų gėrimų. Be to, užkandžiams buvo valgomi traškučiai, saldainiai ar šokoladas. O per vakarienę suvalgydavo dvi ar tris porcijas makaronų ir skardinę gaiviųjų gėrimų kartu su dideliu dubeniu ledų.

Kimberly visada norėjo būti mama, tačiau jos svajonė žlugo, kai gydytojai pasakė, kad pastoti, turint  140 kg svorį, bus beveik neįmanoma, rašo „The Epoch Times“.

Siekdama numesti svorio ir tapti mama Kimberly pradėjo išbandyti visas žinomas dietas ir mankštą lauke. Bet visa tai buvo be jokios naudos. Po apsilankymo pas gydytoją jai buvo diagnozuotas policistinių kiaušidžių sindromas (PCOS), o tai reiškia, kad natūraliai numesti daug svorio jai bus beveik neįmanoma.

Paklausiusi gydytojos patarimo, Kimberly 2015 metų gruodį nusprendė atlikti skrandžio mažinimo   operaciją, kad  galėtų pradėti svorio metimo kelionę.

 

Dabar jaučiasi daug laimingesnė ir sveikesnė

„Žmonės mano, kad chirurgija yra greitas sprendimas atsikratyti antsvorio, bet tai tikrai nėra, – sakė ji. – Reikia įdėti daug sunkaus darbo ir pastangų. Seniai laikausi mažai angliavandenių turinčios  dietos ir man patinka sportuoti sporto salėje. Svorio metimas pastoti buvo mano didžiausias motyvas“.

Jos naują dietą sudarė kava ir baltyminis jogurtas arba avokadų tyrė ant plono sumuštinio per pusryčius, vištienos krūtinėlė ir troškiniai pietums, o vakarienei  dažniausiai valgo iš anksto paruoštas daržoves.

Numetusi 63,5 kilogramo, įkvėpta Kimberly pagimdė nuostabius berniukus dvynukus Leo ir Patricką, kuriems dabar yra metai ir trys mėnesiai.

„Buvau sužavėta, kai sužinojau, kad esu nėščia su dvyniais. Net apsiverkiau iš laimės, – prisimena Kimberly. – Maniau, kad niekada nebūsiu mama, jau nekalbant apie du nuostabius sūnelius“.

Jauna moteris sako, kad dabar ji yra daug laimingesnė ir sveikesnė nei bet kada ir myli gyvenimą su savo sūnumis. Be svorio metimo, ji susidomėjo sveiko maisto ruošimu ir mankšta, kurią ateityje galėtų perduoti savo vaikams.

Kimberly prisipažįsta, kad vis dar mėgsta šokoladą, bet valgo jį saikingai ir stengiasi rinktis variantus be cukraus. Ji tiki, kad niekada nenustos dirbti su savimi ir visada laikysis sveiko gyvenimo.

„Dar nepasiekiau norimo svorio, nes norėjau numesti dar 10 kilogramų. Bet aš vis tiek didžiuojuosi savo rezultatais “, – sakė ji.

Socialinių tinklų nuoraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą