Šiuolaikiniai tėveliai neretai patenka į kitą pedagoginį kraštutinumą: dabar laikoma teisinga visais įmanomais būdais palepinti ir padrąsinti vaikus, palaiminti kiekvieną jų žingsnį ir jokiu būdu nepykti ir nebarti jų. Tai skamba kaip gera idėja, bet, anot psichologų, iš tikrųjų toks požiūris kelia grėsmę ateities kartų sveikatai ne mažiau kaip tėvų tironija. Išvarginti, nepripratę prie nepriklausomybės vaikai užauga infantiliški ir beveik nesubrendusios asmenybės.

Bet mes žvelgiame labai optimistiškai  ir su humoro gaidele į tuos dalykus. Todėl siūlome jums  peržiūrėti keletą vaizdo įrašų, kaip tėčiai leidžia laiką su vaikais, kol mamų nėra namuose. Kai kurios suaugusių vyrų pramogos jau tapo klasika. Pavyzdžiui, priklijuoti antakius, ūsus ir barzdą prie kūdikio, dainuoti su gitara ir panašiai. Šį kartą keletą naujų nutikimų. Mėgaukitės!

 

1.Tėvelis koncertuoja vaikams

Mama gyvenamajame kambaryje įrengė vaizdo stebėjimo kamerą, kad močiutė bet kada galėtų pamatyti savo anūkus. Viskas buvo gerai, kol vieną dieną tėveliui paliko prižiūrėti vaikus.

Nežinia, ar mamai ir močiutei patiko improvizuotas tėvelio pasirodymas, bet vaikai ir socialinių tinklų vartotojai liko patenkinti. Spektaklis su tėčiu pagrindiniame vaidmenyje internete surinko apie trylika milijonų peržiūrų.

  1. „Mėnulio eisena“

Šis tėvelis taip pat liko vienas su kūdikiu namuose, bet jis nenusiminė ir sugalvojo, kaip kūrybingai praleisti su juo laiką. Vyras paguldė kūdikį į kengūros kuprinę ir jie ėmė judėti kartu skambant populiariai ir daugeliui žinomai Michaelio Jacksono dainai. Vaizdo įrašas surinko daugiau nei 2,5 milijono peržiūrų. Įvertinkite ir jūs šio tėčio kūrybingumą.

  1. „Neįmanoma misija“

Kaip manote, kas nutiktų, jei išsipildytų tėčio viso gyvenimo svajonė – tapti kovinio filmo režisieriumi? Palikite jį vieną namuose su kūdikiu ir pamatysite. Skambant filmo „Neįmanoma misija“ muzikai, mažylis pasiima dovaną tiesiai iš po šuns nosies. Akivaizdu, kad kūdikio tėvas turi gerą humoro jausmą ir labai stiprias rankas. Iki šiol šis veiksmo filmas internete sulaukė apie 900 tūkst. peržiūrų.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą