Netoli Maskvos esančiame Solnečnogorsko mieste vaizdo stebėjimo kamera užfiksavo, kaip vyras vidury dienos užpuolė mergaitę, sugriebė jai už kaklo ir nutempė į mišką. Užpuoliką išgąsdino moteris, kuri, pamačiusi pro langą,  ėmė rėkti. Vyras paliko mergaitę ir pabėgo, rašo mk.ru.

 

Liepė tylėti, jei nori gyventi

Pasak mergaitės, užpuolikas smogė jai į veidą ir liepė tylėti, jei nori gyventi. Jis taip pat bandė atimti jos telefoną.

Stebėjimo kameros  vaizdo įrašas pateko į socialinius tinklus, po to teisėsaugos institucijos užpuoliką sulaikė. Paaiškėjo, kad tai 38 metų Vladimiro srities gyventojas, Rasputino pavarde.

Vyras jau prisipažino padaręs nusikaltimą. Bet jis policijai sakė, kad tiesiog norėjo  atimti mergaitės telefoną.

Jau tyrimo metu sulaikytasis, užpuolęs ir stvėręs į glėbį 9-erių metų mergaitę, pripažino, kad jį domino ne tik telefonas.

Maskvos srities tyrimo komitetas pranešė, kad 38 metų anksčiau teistas vyras buvo apkaltintas plėšimu (162 BK) ir pasikėsinimu į smurtinius seksualinio pobūdžio veiksmus (132 BK) prieš devynerių metų moksleivę.

 

Praeityje kaltinimai seksualiniais nusikaltimais nėra pareikšti

„Tyrimo metu buvo nustatyta, kad vyras prieš vaiką bandė įvykdyti nusikaltimą – seksualinę neliečiamybę, tačiau jo veiksmus pastebėjo praeiviai ir iškvietė pagalbą. Dėl to kaltinamasis buvo priverstas paleisti auką “, – sakoma ministerijos pranešime.

Stebėjimo kameros filmuota medžiaga rodo, kaip mergaitė ėjo ramiai keliu  ir įdėmiai žiūrėjo į telefoną. Vyras pasivijo  iš paskos, suėmė už kaklo, suspaudė burną ir nusinešė.  Jis net nekreipė dėmesio į žmones, kurie ėjo kiek toliau iš paskos.

Sulaikytajam praeityje kaltinimai seksualiniais nusikaltimais nėra pareikšti, jo biografijoje yra tik turtinio pobūdžio nusikaltimai.

Tyrimų komitetas praneša, kad  dešimties metų vaikas be suaugusiojo priežiūros yra potenciali  seksualinio nusikaltimo auka.

“YouTube” vaizdo įrašas

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą