Kaimynai taip pat mylėjo Robertą dėl jo nuolatinio teigiamo požiūrio ir dėl to, kad niekada nesiskundė dėl sunkaus darbo. "Facebook" nuotrauka

Žmonių, kurie gimė su įgimtomis patologijomis ar kaip nors kitaip įgijo negalią, likimai klostosi įvairiai. Kai kurie žmonės negali su tuo susitvarkyti ir susitaikyti, tačiau kiti yra atsparūs ir neleidžia sau palūžti. Vienas iš tokių žmonių buvo Robertas Huddlestonas. Amerikietis gimė išverstas keliais, buvo pramintas „Pony Boy“ ir tapo gerbiamas bei žinomas.

 

Per dieną galėjo nukeliauti dešimtis kilometrų

Robertas Huddlestonas gimė JAV, Misūrio valstijoje XIX amžiaus pabaigoje. Berniukas negalėjo vaikščioti kaip normalus žmogus. Visą gyvenimą jis judėjo tik keturiomis. Tačiau Robertui pasisekė – jis gimė mylinčioje šeimoje. Tėvai jo neatsisakė, o jis savo ruožtu visada stengėsi jiems padėti.

„Robertas visada sunkiai dirbo. Jį dažnai buvo galima pamatyti lauke, jis nuėmė derlių ir padėjo tėvui lentpjūvėje. O žiemą jis pakeitė arklį – per sniegą tempė malkas parduoti. Per dieną galėjo nukeliauti dešimtis kilometrų“, – prisiminė sesuo.

Kaimynai taip pat mylėjo Robertą dėl jo nuolatinio teigiamo požiūrio ir dėl to, kad niekada nesiskundė dėl sunkaus darbo. Jis buvo meiliai visų vadinamas „Pony Boy“.

Vaikystė ūkyje vaikinui padėjo įvaldyti daugybę profesijų. Išmoko taisyti automobilius, sumaniai susidorojo su medienos ir metalo apdirbimu.

Tačiau karas viską pakeitė. Prasidėjus Pirmajam pasauliniam karui, Huddlestonas įsidarbino staliumi ir padėjo šaliai. Tačiau po karo JAV kilo rimtų darbo problemų. Neįprastas vyras niekur negalėjo susirasti darbo, tačiau vieną dieną jam buvo pasiūlyta dirbti cirke. Nebuvo  daugiau kitų galimybių padėti išmaitinti šeimą, todėl Huddlestonas sutiko ir nepralošė.

„Visi buvo šokiruoti, kai priešais save pamatėme neįprastą vyrą. Jis vaikščiojo tik keturiomis, išlikdamas linksmas ir pozityvus. Ir kiekvieną jo triuką publika pasitiko garsiais plojimais “, – sakė vienas žiūrovų per pirmąjį Roberto pasirodymą Teksase.

 

Iš pradžių į jį žiūrėjo keistai

Huddlestonas iškart buvo pakviestas koncertuoti cirke. Robertui buvo suteiktas sceninis  „Pony Boy“ vardas. Kol išaušo jo šlovės valanda.

„Visada jaučiausi normaliai. Man buvo patogu vaikščioti keturiomis taip pat, kaip paprasti žmonės vaikšto ant dviejų kojų. Niekada nesidrovėjau pasirodyti viešose vietose, nors žmonės iš pradžių į mane žiūrėjo keistai. Bet kai mane geriau pažino, visur priėmė“, – dažnai mėgdavo kartoti Robertas Huddlestonas.

Vyras cirke dirbo daugiau nei tris dešimtmečius. Buvo daug gastrolių, Huddlestonas išvyko į užsienį, kur irgi sulaukė daug gerbėjų. Vyras sugebėjo užsidirbti pinigų gerai pensijai ir paliko cirką šeštajame dešimtmetyje.

„Niekada ir dėl nieko nesigailiu. Man neįtikėtinai pasisekė, likimas nuolat duodavo progą būti laimingam, nors kartais būdavo sunku. Manau, kad nugyvenau nuostabų gyvenimą iki galo “, – sakė Robertas.

Išėjęs į pensiją jis nusipirko namą Fremonte, Kalifornijoje, augino triušius ir restauravo retus brangius automobilius. „Pony Boy“ mirė 1970 metais.

Robertas tapo pavyzdžiu daugeliui. Jis parodė, kad sunki negalia nėra nuosprendis. Kiekvienas gali atrasti save gyvenime ir tapti sėkmingesnis net ir už tuos, kuriems labiau pasisekė.

„Facebook“ nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą